тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 
Автобусні квитки в ХорватіюРаннє бронювання 2024
Курорти ХорватіїВідповідальний менеджер

Наталія Онищук-Горліцина
SKYPE: nataly.on
on@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Екскурсії

Плітвіцкі озера - один з найстаріших, найкрасивіших, і напевно найбільш унікальніших національних парків Хорватії. Ця екскурсія є мабуть, найбільш відвідуваною екскурсією у всій країні. Дев'яносто два водоспади наповнюють своїми водами Шістнадцять озер, створюючи враження безперервного руху води.
Територія національного парку оточена незайманим лісом, що складається з вікових дерев. Прогулянка-екскурсія по парку займає кілька годин з перервою і включає в себе невелику подорож по найбільшому озеру на електричному (!) Кораблику.
Що можна ще побачити? Ця екскурсія вважається тривалою. Однак, незважаючи ні на що, потенційний учасник може сказати, що бачив не тільки Далмацію, а й Хорватію. Найголовніша пам'ятка в додаток до самої мети - це красива гірська автомагістраль під назву «Далматин».
Порада. Візьміть з собою гроші для придбання сувенірів в національному парку: деякі місцеві сувеніри типові лише для цієї місцевості і відсутні в Далмації. У зв'язку з пізнім приїздом замовте холодну вечерю.
Зверніть увагу: час в дорозі - 4,5-5 годин з усіма зупинками.
 

Спліт
На місці невеликого ілірійського рибальського селища в 1 столітті до н.е.. греки з колонії Issa з острова Vis створили першу агломерацію під ім'ям Aspalatos. У 295  році римський цар Діоклетіан почав і в 305році - завершив будівництво палацу на місці сьогоднішнього міста Спліт.
Сьогодні Спліт, друге за величиною місто в Хорватії з населенням близько 200 тис.осіб, важливий економічний, культурний, туристичний центр Далмації. Вся його тривала і цікава історія відображена в культурних та історичних пам'ятках, серед яких найзначнішою є - палац Діоклетіана, один з рідкісних прикладів добре зберееженої антики.
Центральне відкрите місце палацу, обрамлене колонами, Peristil, з найдавнішим християнським храмом у колишньому мавзолеї Римського царя, а також, панорама палацу, що викликають фантазії про життя його могутнього власника - все це залишає незабутнє враження!
Протягом 17 століть калейдоскоп подій приніс багато нового, час відкоректував старі і створив нові архітектурні стилі, місто вийшло за межі міських стін, виросло і збагатилося. Гуляючи по вузьких вулицях, перетинаючи численні площі ви обов'язково відчуєте дивну гармонію давнього і сучасного, це і є Спліт!
Поблизу Спліта знаходяться залишки античного мегаполісу 1 століття н.е. Салони, головного міста римської провінції Далмації. Після того, як її в 7 столітті зруйнували авари й слов'яни, життя в місто так і не повернулось. І сьогодні фундаменти його храмів, церков, римських купалень і міських стін переносять нас подумки в далеке минуле…

 
ДУБРОВНИК
Свобода не має ціни!
Збереження Республіки є вищий закон!
Забудьте особисте і займайтеся державними справами!
Такими були девізи Дубровницької республіки, яка процвітала протягом декількох століть завдяки її дипломатичності і геополітичному положенню.
Республіка мала свої гроші, великий торговий флот, виробляла срібло і олово і багатіла на торгівлі з сусідніми країнами.
В політичному сенсі це була типово аристократична республіка, яка мала консульства  у80 великих містах Еврори і Пн. Африки.
Дубровнік ніколи не проводив загарбницьких воєн і не брав участі в них як союзник, але приєднував численні території, ріс і багатів. Культурна спадщина міста, що зберігається в палацах, монастирях і церквах говорить про духовність і традіції громадян Дубровника!

 
Національний парк «Крка»
один з порівняно молодих парків природи, який отримав цей статус у 1985 році. Охоплює нижню течію річки Крка від середньовічних фортець Нечвен і Трошень близько гучних водоспадів Манойловац, Рошняк і Міляцка, через Рошко водоспад (26 м), Вісовское озеро і Скрадінскій бук (46 м).

Річка Крка є своєрідним феноменом не тільки через багату орнітофауну (220 видів) і велику різноманітність адріатичної флори, але і за походженням «Шадрах»-кальцієвих сполук, які з вапнякової породи навколишніх гір вимиває ріка. Дорогоцінною вважають культурно-історичну спадщину францисканського монастиря на острівці Вісовац. Город Скрадін (антична Скардона) захищений законом як пам'ятник культури.
Особливу мальовничість  Парку надають численні старі млини і ступи для прання пряжі. В невеликих, з любов'ю оформлених етно-музеях, експонатами є старовинні побутові предмети, зібрані в сусідніх гірських селах

Трогір

«На морській долоні стоїть місто, старе як час!»- Так поетично і точно описаний старовинний Трогір.
Перші відомості говорять про ілірійске поселення, яке захопили греки в 3 столітті до н.е. і назвали Tragurion, від грецьких слів «trags», що означає «коза» і «oros»-гора.
Трогір мав бурхливу історію, його руйнували й відновлювали, і все-таки він витримав всі невзгоди і вийшов з вогню, як «фенікс», красивішим і багатшим!
Сучасний Трогір налічує 13 тис. жителів. Численних туристів приваблює старовинними пам'ятками архітектури і культури, серед яких Портал кафедрального собору св.Лаврентія з 13 століття (хорватського майстра Радована, єдиний у своєму роді); в колекції бенедиктинського монастиря - реліквія і символ Трогіра - мармуровий барельєф Каіроса, грецького бога щасливого моменту, Пантеон з 1 століття до н.е.; на Трогірській набережній вже 6 століть несе дозор старовинна вежа Камерленго, з верхнього майданчика якої відкривається прекрасний вигляд!
Багате минуле Трогіра і краса його кам'яних будівель дозволили йому в 1997 році стати в один ряд зі світовими містами історичної та культурної спадщини, які знаходяться під захистом ЮНЕСКО

Шибенік
Старовинне хорватське місто, що виникло в період середньовіччя і перше, збудоване хорватами на Адріатиці, Шибеник спускається амфітеатром до моря зі своїми вузькими ступінчастими вулицями.
Місто оточене декількома береговими та однієї морською фортецями, найстаріша з яких - св.Анни. Стара частина міста вражає численними історичними та культурними пам'ятками, найвідомішою з яких кафедральний собор св.Якова, що датується 15 століттям. Цей собор є chef-d 'oevre хорватської архітектури двох стилів: кольорової готики і Renaissance.
Кожного літа  старий Шибеник молодшає: місто стає господарем Міжнародного дитячого фестивалю, а його площі-сценою!

У процесі цієї екскурсії Ви зможете зробити захоплюючу фото-або відеосесію.
Тривалість екскурсії - півдня.
У вартість квитка входить: трансфер, обід.
З собою необхідно взяти: головний убір, вітровку або кофту, фотоапарат або відеокамеру, бути в зручному взутті та одязі.

Оміш - РИБНИЙ ПІКНІК
Морська прогулянка на катері вздовж мальовничого узбережжя приведе вас в містечко Оміш, що розташувавлося в гирлі гірської річки Цетіне,
біля знаменитих «Кам»яних воріт», утворених стрімкими скелями висотою
близько 100 м і розрізаних коньоном ріки Цетіна
Специфічне географічне положення міста зумовило
розквіт в ньому піратства впродовж багатьох століть, починаючи
ще з іллірійських часів. Під час екскурсії ви відвідаєте історичний центр міста з місцевою  церквою (17ст.), помилуєтеся «домом щасливої ​​людини» і
старовинною фортецею Пеовіца (Мірабелла) (13ст), дізнаєтеся легенди,
пов'язані з історією Оміша.

Рафтинг
Річка Цетіна та її каньйон дивовижної краси залишають незабутнє враження і оправдують славу Оміша, як одного з кращих місць для рафтингу (спуск по річці в шлюпках), як для початківців, так і для любителів цього спорту.
Не треба далеко їхати від моря, щоб познайомиться з принадами річки. Вже в декількох кілометрах від гирла Цетіне починається тригодинна авантюра по мальовничих затонах і порогах.
Маршрут, довжиною 16 км, завершується в прекрасному місці «Радманови млини», де Ви зможете відпочивати і насолоджуватися чудовою природою. Оміш - невелике містечко великих контрастів!

 
Джип-сафарі
Отже, наша подорож починається в Жрновніце, звідки ми повільно піднімаємося до гори Мосор і села Ситнов Горн.
Потім відправляємося в Звездан село (обсерваторія), звідки відкривається прекрасна панорама на Спліт і острови: Брач, Хвар, Віс, Чіово, Ластово і навіть на самий віддалений - Ябуку.
Далі шлях триває повз села Діброва до стародавнього села  Гатам, де ми
зупиняємося біля підніжжя г. Мосора біля природного джерела прісної вод (студенац), маючи можливість її дегустувати.
Після приїзду в древнє село оглядаємо старовинні будинки і традиції давнього життя.
Потім поїздка триває вздовж каньйону річки Цетіне, в одній з бухт якої можемо скупатися, після чого податися вздовж річки до села Костанов, отримуючи під час невеликих зупинок задоволення від красот гірсько-річкового пейзажу.

 
https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют          
           1€=42,5 грн.
           1$=38,5 грн.

  


© 2024, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії