тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 Екскурсійні тури


Санаторії


Готелі

Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

ЗАКАРПАТТЯЗакарпаття - це чудовий край з мальовничими ландшафтами, які приваблюють туристів не тільки з України, а й з усього світу. Це край з всесвітньо відомими мінеральними джерелами, край садівництва і виноградарства.
Своєрідна краса природи, м'який клімат, курорти й архітектурні пам'ятники, чудесні літні і зимові маршрути, зручні шляхи сполучення - усе це зробило область краєм масового туризму. Щорічно область відвідує багато іноземних туристів.
Клімат району помірно-континентальний. Весна починається в кінці лютого, похолодання в кінці листопада, літо тепле, сонячне, повітря гірське, чисте, багате на кисень, велика кількість теплих сонячних днів, краса природи, наявність багатьох мінеральних вод дають підставу вважати здравницю клімато-бальнеологічною.

Курорт Шаян. Курорт представляє собою невелике село, розташоване неподалік від Хуста та Мукачева, на березі красивої гірської річки Тиси, біля підніжжя гори Великий Шаян. На території оздоровниці є цілюще джерело під назвою Мармарош, лікарські якості якого відомі з найдавніших часів. Завдяки особливому географічному положенню - на території здравниці сформувався унікальний мікроклімат з безвітряною, теплою і сухою погодою. Кращі місяці, щоб відвідати курорт Шаян Закарпаття - липень, серпень і вересень.
Головний лікувальний фактор
- цілюща мінеральна вода, що має насичений вугле-гідрокарбонатно натрієву сполуку і видобувається в Шаянському джерелі. Вона придатна не тільки для питних курсів, але і для ефективних водних процедур і нітрохи не поступається «Єсентуки» і «Боржомі». Основний лікувальний профіль курорту: захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчовивідних шляхів, порушень обміну речовин, хронічних захворювань сечовивідних шляхів, лікування захворювань підшлункової залози.

Курорт Поляна. Розташований у невеликій вузькій долині, з різних сторін оточеній лісами, за 10 км від міста Свалява, між Полонинським і Вулканічним (Вігорлат-Гутинським) хребтами Карпат. В околицях Поляни починається Уклинський перевал і зустрічаються дві річки — Мала і Велика Пиня. З 18 століття селище належало графам Шенборнам, які почали розвивати курортну інфраструктуру на виявлених тут джерелах мінеральних вод. У 20 столітті було освоєно промисловий розлив мінеральних вод, найвідомішими з яких зараз є "Поляна Квасова" і "Поляна Купель". На курорті лікують: захворювання органів травлення, печінки і жовчних шляхів і супутні захворювання діабетологія, кардіологія, гінекологія, урологія, захворювання опорно-рухового апарату, є програми по зменшенню ваги. Основним фактором лікування є - природна мінеральна вода «Поляна Квасова», а найголовнішою процедурою - вживання її всередину. Санаторії курорту пропонують різні комплексні процедури: безліч ванн: мінеральна, перлинні, гідромасажний комплекс з ароматерапією, аромаванна, вихрові ванни для ніг. Гідромасаж, душ Шарко, циркулярний душ, інгаляції, лазерна терапія (лікують ЛОР патології), озонтерапія, фітобар, масажі.

Курорт Довге. Засноване в 14 ст. село Довге розкинулося в мальовничій долині річки Боржави, в 22 км. від районного центру - Іршави. 
Лікувальний профіль курорту: лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, сечовидільної системи, периферичної нервової системи та оздоровлення пацієнтів з супутніми захворюваннями пульмонологічного, дерматологічного і ендокринологічного профілю. Основним фактором лікування є - комплекс з п’яти місцевих мінеральних вод різного хімічного складу і з різними цілющими властивостями, а саме: мінеральні питні води «Кушницька №12-і», «Кушницька № 876», «Боржавська», «Олегівська», а також термальна вода «Теплиця».

Курорт Кваси  — низькогірний курорт, 560 м над рівнем моря, в долині ріки Чорна Тиса, 15 км від районного центру Рахова. Перша письмова згадка про село Кваси датується 1684 роком. Назва села походить від слова "квасна вода", так на Гуцульщині називають мінеральну воду. В селі і справді є мінеральні джерела, вода з яких належить до типу "Арзні" і "Єсентуки". Першу водолікарню "Буркут" (інша назва мінеральної води гуцульською говіркою) було збудовано у середині ХІХ ст. В Квасах розташований санаторій "Гірська тиса", відомий своєю лікувальною базою. Лікувальний профіль курорту: лікування захворювань опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи. Основним фактором лікування є - миш'яковисті хлоридно-гідрокарбонатно-натрієві мінеральні ванни (зовнішнє використання мінеральної води цього типу).

Курорт Солочин. Розкинувся між горами Крехая на сході і Тесаник на заході. Назва Солочин походить від слів "солоч" (сіль) та "солончак" (солончаковий грунт, якого є чимало на території села). Цей грунт насичений мінеральними водами: місцевість налічується 15 джерел, більша частина з яких розміщена на початку села. Мінеральна вода "Лужанська" в умовах санаторію "Квітка полонини" та "Кришталеве джерело" використовується для питного вживання, вуглекислих мінеральних ванн, кишкових промивань, інгаляцій та інших методів порожнинного введення. Медичні показання: хвороби оперованого шлунку, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки та жовчних шляхів, цукровий діабет легкого та середнього ступенів.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії