Відповідальний менеджер
Юлія Бондар (Єременко) SKYPE: bila1990n tour4@meest-tour.com.ua |
---|
м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
(032) 297-08-52
(067) 216-99-00
(093) 006-99-00
(050) 456-99-00
ліц. АГ №580895 від 16.03.12
Лікувальні особливості
Основним курортним фактором оздоровниці є середньо мінералізована вуглекисла гідро- карбонатна натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова" та "Поляна Купель". За своїм складом та лікувальними властивостями вода родовища близька до мінеральних вод боржомського типу. Але в ній в два рази вище концентрація розчинених мiнералiв, в півтори рази більше вуглекислоти, в бiологiчно активних кількостях містяться бор i фтор.
Враховуючи хiмiчний склад, наукові дослідження та клiнiчнi спостереження практичних лiкарiв рекомендована для питного прийому при:
• хронічних езофагiтах, гастритах з підвищеною, збереженою та зменшеною кислотоутворюючою функцією шлунку, дуоденітах (в тому числі ерозивних), виразковій хворобі шлунку та дванадцятипалої кишки;
• ентеритах, колітах; панкреатитах; холециститах, ангiохолiтах, гепатитах, гепатозах;
• синдромах - постхолецистектомiчному, постгастрорезекцiйному, "подразненої товстої кишки", "невиразкової диспепсії";
• дискiнезiях органів травного каналу;
• цукровому дiабетi, подагрі, аліментарному ожирiннi, гiперхолестеринемiї та деяких інших гiперлiпiдемiях;
• сечових діатезах, хронічних запальних захворюваннях сечовидільної системи, в період підготовки та після роздроблення чи видалення сечових каменів;
• симптомах депресії, гiпохондрiї; абстинентному синдромі відвикання від тютюнопалiння;
• дозованому лікувальному голодуванні для зменшення проявів ацидозу, при інших станах, які супроводжуються симптомами гіперацидизму.
Водолікування. Мінеральні джерела
„Лужанська-4” – з іменного джерела. Початково нинішня "Лужанська-4" видобувалася з "Лікувального джерела "Margit", яке у 1870-х роках знаходилося у власності лікаря Л. Карловського і було так названо на честь Маргіти Карловської. Неподалік було ще одне джерело, яким володів граф Шенборн. Йому дали назву також за іменем жінки –"Erzsebet" (Ержібет, Елізабет). Мінеральні води цих джерел розливалися й експортувалися у ті часи в усі куточки Європи, їх називали ще угорською зельтерською водою і лікували ними захворювання жовчних шляхів, шлункового тракту та різноманітні катари верхніх дихальних шляхів. Вже тоді цю воду призначали хворим на цукровий діабет, з нирковими недугами, ураженнями легенів.
"Лужанська" – це вуглекисла холодна маломінералізована гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода, хімічний склад якої на сьогодні практично не змінився у порівнянні з 1860 роком, коли її аналіз провів доктор J. Molnar.
"Лужанська" здатна нейтралізувати підвищену кислотність шлунка, усуває диспепсичні явища – печію, тяжкість, здуття, нормалізує надходження жовчі та панкреатичного секрету, добре виводить з організму шлаки і токсини, має сечогінні властивості, діє як антисептик на сечовидільну систему. Тому, крім гастроентерологічних захворювань, „Лужанська-4” добре допомагає при захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів. А завдяки наявності в ній вуглекислого газу, який при зовнішньому використанні мінеральної води у вигляді вуглекислих мінеральних ванн діє на периферійні нервові рецептори та судинні капіляри, нормалізуються процеси збудження та гальмування в центральній нервовій системі та робота серцево-судинної системи (так званий вагусний вплив).
"Лужанська-7" – корисна всім!!! За 400 метрів від джерел просто "Лужанської" знаходиться ще одне, вода з якого нині має назву "Лужанська-7". А раніше воно називалося "Ірма", "Жофія", "Паннонія". "Лужанська-7" – це вуглекисла холодна борна середньомінералізована гідрокарбонатна натрієва з вмістом кремнієвої кислоти мінеральна вода. Що її вирізняє з-поміж інших подібних вод, то це, насамперед, наявність в іонному складі біологічно активних концентрацій кальцію та високого рівня метакремнієвої кислоти. Ця вода в збалансованому вигляді містить також мікроелементи бору, йоду, літію, фтору. Все, що мовлено про старшу супутницю "Лужанської-7", притаманне і цій мінеральній воді. Та, окрім усього, "сімка" позитивно впливає на обмін жирів (холестерину, тригліцеридів) та інших речовин в організмі, застосовується як слизорозчинний та відхаркувальний засіб, має виражені антиоксидантні властивості. Тому пріоритетним для «Лужанської-7» є її застосування при захворюваннях печінки, жовчовивідних шляхів, цукровому діабеті, а також у вигляді інгаляцій, прополіскувань для горла. Саме тому "Лужанська-7" і корисна як для недужих, так і для здорових людей, навіть дітей.
"Поляна квасова" – господарка вулканічних глибин. З усіх відомих свалявських мінеральних вод "Поляна квасова" формується у найглибших породах надр – за 300 –500 метрів від поверхні землі. А тому ця вода є найбільш захищеною від можливих забруднень, на її склад не впливають жодні атмосферні, кліматичні чинники. Донедавна "Поляна квасова" була ексклюзивним лікувальним фактором відомого санаторію "Сонячне Закарпаття". А тепер її цілюща сила є і в розпорядженні курортологів "Квітки полонини" та "Сузір’я", слугує оздоровленню пацієнтів цих оздоровниць. "Поляна квасова" на початку ХХ століття вважалася "Королевою літієвих квасних лужних мінеральних вод". Саме так її характеризувала реклама 1913 року. А сьогодні розширене її означення вказує, що це вуглекисла холодна борна середньомінералізована гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода. Попри всі спільні властивості гідрокарбонатних лужних вод, "Поляна квасова" має сильну бактерицидну дію завдяки наявності в ній ортоборної кислоти. Окрім того, ця вода здатна розчиняти сечовий пісок, нормалізувати жировий, вуглеводний та мінеральний обміни речовин в організмі. Цікаво, що вміст гідрокарбонатів у "Поляні квасовій" – вищий, ніж у популярній "Боржомі". І при таких захворюваннях, як виразкова хвороба, гастрит, дуоденіт, що супроводжуються підвищеною секреторною функцією, явищах гіперацидозу, нема кращого ліку, як " Поляна квасова".
Мінеральна вода «Шаянська» маломінералізована борна гідрокарбонатна натрієва лікувально-столова, видобувається у санаторію "Шаян". Вода аналогічна попередьому типові.
Мінеральна термальна вода «Теплиця» гірко-солона високомінералізована вода, що поступає із свердловини глибиною 961 м. Механізм дії: через шкіру, яка має такі функції, як дихальна, видільна, всмоктувальна, теплообмінна проникає багато елементів (Na, Cl, I, Br, B ) і з цим пов'язаний механізм дії термальних вод. Під час процедури частина солей всмоктується в шкіру, а частина відкладається на ній, утворюючи «сольовий плащ», що викликає подразнення нервових рецепторів. Сольовий наліт зберігається кілька годин. Лікує захворювання опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, захворювання периферичних судин, серцево-судинні захворювання, захворювання верхніх дихальних шляхів, захворювання ендокринної системи і обміну речовин.
Мінеральна вода «Олегівська» кремнієва гідрокарбонатна кальцієво-натрієва слабомінерализована. Це – питна мінеральна вода з високим вмістом кремнію; за хімічним складом – кремнієва гідрокарбонатна кальцієво-натрієва слабомінералізована вода. Вчені називають кремній мінералом молодості, здатним уповільнити процес старіння тканин, зміцнити стінки кровоносних судин, поліпшити синтез кісткової і хрящової тканини. Кремній (Si) в організмі людини – важлива частина всіх сполучнотканинних елементів: шкіри, кісток, волосся. В молодості він необхідний для нормального зростання і розвитку організму, формування хрящів, кісткової і сполучної тканини. Ця унікальна кремнієва мінеральна вода здатна стимулювати функції сечо- та жовчовиділення, володіє нефропротекторним ефектом, протизапальною і знеболюючою дією, позитивно впливає на стан вуглеводного обміну, покращує репаративні процеси в кістковій і хрящовій тканинах.
Мінеральна вода «Кушницька» маломінералізована борна гідрокарбонатна натрієва лікувально-столова. Вона, як і інші гідрокарбонатні води (Поляна Квасова, Поляна Купель, Лужанська, Шаянська), поліпшує вуглеводний і білковий обміни, їй притаманні протизапальні ефекти. Мінеральні води, що містять гідрокарбонати (соду) нормалізують рухову і секреторну функції шлунково-кишкового тракту, знижують рівень кислотоутворення у шлунку, вони показані при сполученій патології печінки та гастродуоденальної системи. Макроелементи «Кушницької» натрій та калій відіграють важливу роль у регуляції водного обміну і осмотичного тиску в тканинах, стимулюють активність ряду ферментів. Мікроелементний склад мінеральної води «Кушницької» представлений бором. Бор прирівнюється до життєнеобхідних елементів. Бор входить у склад практично всіх тканин та органів, бере участь у синтезі нуклеїнових кислот, пов’язаний з вуглеводним обміном, та у меншому ступені – з жировим. Фізіологічна функція бору полягає в регуляції паратгормону, що в свою чергу, стимулює обмін кальцію, магнію, фосфору. Бор надає мінеральній воді антимікробні властивості.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах
Цікавлять наші пропозиції?
Підписуйтесь!
Курс валют
1€ = 45 грн
1$ = 42 грн