тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Христина Марусяк
christine@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Необхідні документи для відкриття туристичної візи в ОАЕ

1. Кольорова чітка відсканована копія першої сторінки паспорта або проїзного документа дитини в графічному форматі JPEG (розмір зображення не менше 600 * 400 точок, обсяг файлу не більше 40 Кбайт).
2. Кольорове цифрове або відскановане фото туриста (обсяг не більше 40 Кбайт, в графічному форматі JPEG). Для дітей, вписаних в паспорти батьків, фото для подачі не потрібно.

УВАГА! Нагадуємо, що з 5 років у паспорті батьків обов'язково повинні бути вклеєні фото вписаних дітей.


Вартість і рекомендовані терміни подачі на візу:

З 13.11.2014 змінюється вартість візи - 95 $

Рекомендований термін подачі за 7 повних робочих днів до дати заїзду.
Діти, вписані в паспорт батьків, вказуються у візі батьків БЕЗКОШТОВНО.

Час необхідний для відкриття віз - 2-5 робочих днів

Час необхідний для відкриття віз є індивідуальним для кожного окремого випадку. На час, який віза знаходиться в роботі, крім усього іншого можуть впливати кількість і час попередніх приїздів в ОАЕ, наявність однофамільців в системі Імміграційної служби, громадянство туриста, вік і ін.

Неробочі дні в Імміграційної службі ОАЕ: основні державні та релігійні свята, а також П'ятниця і субота. День подачі на візу не враховується. Під час національних свят Імміграційна служба ОАЕ може працювати в черговому режимі, в ці дні візи можуть виходити із затримкою.

Особливості візи ОАЕ:

    Туристична віза - одноразова. Дає право на перебування в країні до 30 днів з дня в'їзду. Віза дійсна для в'їзду в плині 60 днів з дати видачі. Спроби повторного в'їзду в ОАЕ з використаної візи призводять до депортації і занесення до «чорного списку».
    На руки туристам видається копія візи формату А4 для пред'явлення на реєстрації в аеропорту країни вильоту, а також по прильоту в ОАЕ на проходженні паспортного і імміграційного контролю. Копію візу необхідно зберігати до закінчення поїздки.
    На момент подачі візи термін дії паспорта повинен бути не менше 6 місяців.

Порядок подачі:
    Подача на візу відбувається тільки після підтвердження готелю і передоплати.
    Запит в імміграційну службу на оформлення візи направляється після підтвердження готелю, а не в день подачі заявки на бронювання туру. Отже, своєчасність відкриття візи залежить від того, наскільки завчасно все було зроблено з боку туристичного агентства і туриста для надання необхідних документів та оплати туру в рекомендовані терміни.
    Запит на оформлення візи направляється в імміграційну службу Дубай, яка знаходиться безпосередньо в ОАЕ відразу після передоплати або повної оплати туру.
    ВАЖЛИВО: Туристи, що знаходилися в ОАЕ від 15 до 30 днів за туристичною візою, можуть подати документи на відкриття наступної туристичної візи в ОАЕ не раніше ніж через 30 днів після виїзду з країни. Дане правило введено для запобігання випадків незаконного працевлаштування в ОАЕ.

Важливі примітки:
Оформлення віз проводиться тільки для турпакетів *.

Компанія не може гарантувати відкриття віз консульської або імміграційною службою іншої країни, так само як і проходження туристом тесту сканування сітківки ока, паспортного і імміграційного контролю безпосередньо в ОАЕ. Всі строки подання та оформлення віз носять рекомендаційних характер.

Імміграційна служба в праві не повідомляти причину затримки або відмови у видачі візи. У разі відмови або затримки у видачі візи, а також ануляції туру після подачі на візу, вартість візи не повертається, також можуть застосовуватися штрафні санкції при ануляції / перебронювання авіаквитків, готелів, а також інших дод. послуг.

Особи, що порушували візовий режим або здійснювали правопорушення на території ОАЕ, вносяться в «чорний список» Імміграційної служби, після чого їм автоматично відмовляється у в'їзді в країну при спробі оформлення візи.

Знаходження в «чорному списку» однофамільців з розповсюдженими прізвищами може призвести до затримки у видачі візи. У таких випадках може знадобитися більше часу на «очищення» з «чорного списку», надання додаткових документів, а також повторна подача в разі відмови.

Для запобігання випадків незаконної трудової міграції, а також проституції, менеджерами нашої компанії може бути запитана гарантійна сума від туриста в розмірі 2000 у.о. на час поїздки. Дана гарантійна сума повертається при наданні паспорта з в'їзними і виїзними штампами прикордонної служби ОАЕ по поверненню на Україну.

У разі порушення візового режиму туристами, на туристичне агентство, накладається штраф у розмірі 2000 у.о. за кожного порушника. При цьому в момент виїзду з країни або депортації з порушника візового режиму буде утримана пеня за порушення візового режиму країни за кожний прострочений день, у разі відмови порушника офіцер прикордонної служби може затримати порушника.

Як виняток віза в ОАЕ може бути відкрита для транзитних пасажирів, які прямують через міжнародний аеропорт Дубай. Вартість та умови відкриття транзитних віз підлягають уточненню у наших менеджерів

Адреса посольства України в ОАЕ:

Адреса: Вілла 4, сектор 1-34, 13-я стріт, р-н Мадіна Заєд, Абу-Дабі, ОАЕ,
тел.: +971 (2) 632 75 86 Факс: +971 (2 ) 632 75 06 E-mail: emb_ae@mfa.gov.ua, embukr@emirates.net.ae

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії