тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Відповідальний менеджер


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Львівські канікули
3 дні/2 ночі
дату визначає замовник

1 день 
Приїзд до Львова. Зустріч на вокзалі. Поселення  (згідно правил з 14.00).
Сніданок. 
Оглядова екскурсія по Львову (4 год.): під час оглядової екскурсії Ви зможете оглянути собор Св. Юра - головний греко-католицький храм України, який є частиною комплексу: палац митрополитів, собор з дзвіницею, будинки капітули, сад. Високий замок - огляд міста з висоти пташиного польоту, старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамче (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя),  комплекс Львівських університетів, проспект Свободи, Порохова вежа, Міський та Королівський арсенали, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).

Після обіду - пішохідна екскурсія „Таємниці Львова” (3 год.). Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте "Таємну аптеку"
Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», що на площі Соборній, 1, під час проведення будівельно-відновлювальних робіт було "знайдено" таємний вхід у підземелля. Тут "виявили" давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі "варить" мило для хабарників і "виготовляє" піґулки для щастя. Багате історичне минуле фармації древнього Львова Ви побачите у сучасній формі відео-екскурсії і подивитесь на фармацевтів іншими очима: як на винахідників, інтелектуалів, краєзнавців, гуманістів. Загадкова атмосфера аптеки у підземеллі та безліч цікавих і повчальних історій перетворять проведений тут час на незабутню пригоду, а також Ви побачите єдиного лева-аптекаря та спробуєте еліксир щастя та довголіття. Також Вас чекає екскурсія центром Львова із присмаком містичних легенд та пригод...
Вільний час. Вечеря.

2 день
Сніданок.
Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини”(8 год.) з відвіданням Олеського замку - 
видатна пам'ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Перша згадка - 1327 р. Польські історики називають Олесько - колискою польських королів: тут народились Ян ІІІ Собеський і дитячі роки провів Міхал Корибут Вишневецький. Також в Олеському замку провів свої дитячі роки і гетьман українських козаків - Богдан Хмельницький, про що свідчить меморіальна дошка на камені у парку. З кінця 1975 р. замок стає музеєм-заповідником, філією Львівської галереї мистецтв. В експозиції замку: шпалерний зал (на стінах залу висять єдині в Україні шпалери другої половини XIV ст.), 2 картинних зали (на стінах висять портрети шляхтичів і власників замку), зал іконопису, "Віденський" зал (з найбільшою картиною України "Битва під Віднем", розміри якої 8х8 метрів); зал скульптури (барокові скульптури школи "українського Мікеланджело" Іоана Пінзеля), підземелля. В монастирі та костелі капуцинів XVIII ст., що стоїть поруч із замком - фондосховище Львівської галереї мистецтв. Підгорецький замок. Збудований у 1640 р. по проекту французького військового інженера Боплана і італійського архітектора Андреа дель Аква. Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем", "галицьким Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір. Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В комплекс замку входить: равелін, бастіони, стіни, вали, Китайський палац (твори східного мистецтва, подарунки східних послів Україні), Великий Королівський палац (експозиція західноєвропейського мистецтва, частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації). На подвір'ї замку - великі камені з таємничими символами і зашифраваними готичними літерами (датують ХІV-XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева. Приїзд до Львова. Вечеря.

 
3 день
Сніданок в ресторані готелю. Виселення до 12.00. Трансфер на вокзал (залишають речі в камері схову)
Екскурсія  в Музей народної архітектури і побуту під відкритим небом „Шевченківський гай”, який був створений з метою порятунку пам'яток дерев'яної архітектури, усіх історико-етнографічних груп Західної України. Це Бойківщина, Лемківщина, Гуцульщина, Волинь, Поділля, Полісся, Буковина, Покуття, Закарпаття і Львівщина. Кожній з них присвячений окремий сектор мікросело, де поряд з житловими будівлями знайшли своє місце господарські, виробничі, сакральні. У об'єктах обладнанні відповідні інтер'єри, що дає відвідувачам повну картину життя, праці і відпочинку мешканців західноукраїнського села кінця XIX - початку XX століття. Сьогодні львівський скансен є одним з найбільших музеїв під відкритим небом в Європі. На території відтворено 110 пам'яток народної дерев'яної архітектури. Серед них хати, найстаріші з яких збудовані у 1749, 1792, 1812, 1846, 1860 роках, господарсько-виробничі споруди (водяний млин, вітряки, сукновальня, тартак, кузня, олійня). Особливою окрасою та гордістю Музею є його храми. В Музеї їх налічується сім.
Вільний час. Переїзд на вокзал (громад. транспортом). Виїзд зі Львова.

Вартість туру вказана за 1 особу, в грн.

Кількість осіб

Хостел

Готель "НТОН"
(3-4-5 місні номери)

Готель "Гетьман"

Готель "Арго"

10+1

2600

2600

2750

2900

15+1

2300

2350

2400

2550

20+1

2200

2300

2300

2500

30+2

2000

2200

2200

2350

40+2

-

2100

2100

2200

 

У вартість туру входить:
- трансфер вокзал-готель;
- проживання в готелі/хостелі (2 ночі);
- 3 сніданки;
- 3  вечері;
- обслуговування мікроавтобусом/автобусом в перший день - 4 год., 2ий день – 8 годин, третій день 3 години;
- супровід гіда-екскурсовода.
-вхідні квитки в замки "Золотої підкови"

Додатково оплачуються:
- Обіди - 90 грн/ос.
- Вхідні квитки в музеї Львова 
- страхування

Залиште відгук про тур

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії