тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Хорватія - Далмація - Острів Хвар

Хвар вважається найбільш сонячним островом Адріатики, це неймовірно красивий і привабливий куточок, який має багато дивовижних особливостей. Унікальні кліматичні умови і велика кількість місць для пляжного відпочинку, багата історична спадщина і непередавана атмосфера минулих століть - ось лише кілька відмінних рис острова, який підкорив серця тисяч туристів.
Хвар вже багато років залишається одним з найпопулярніших курортів Хорватії, тут знайдуться місця відпочинку на будь-який смак і гаманець. Згідно з версією археологів, перші поселення на острові з'явилися понад 4 000 років тому, на його території знаходиться безліч важливих археологічних районів. Довгий час острів знаходився під владою Венеціанської Імперії, незалежною частиною Хорватії він став порівняно нещодавно, в 1990 році. На острові збереглися історичні пам'ятки різних епох, в тому числі і унікальні античні об'єкти. Саме тут знаходиться найбільший в Європі громадський театр, будівництво якого проходило на початку 17 століття. Цікаво, що він досі використовується за прямим призначенням - служить місцем проведення національних свят.
Любителям історії обов'язково варто побачити головну релігійну пам'ятку острова - прекрасний Кафедральний собор Святого Степана, який розташований в центрі столиці і вважається найефектнішою пам'яткою в стилі Ренесанс. Собор був побудований на початку 16 століття, а дзвіницю до нього прибудували лише сто років по тому. Піднятися на неї можуть усі бажаючі, для відвідувачів тут обладнаний оглядовий майданчик.
Центральна площа міста Хвар, яка знаходиться безпосередньо перед собором, теж заслуговує на окрему увагу. Тут знаходиться один з найстаріших міських колодязів - одна з найбільш шанованих місцевими жителями історичних пам'яток. 
Ще однією з найважливіших історичних пам'яток, що знаходиться на пагорбі Святого Миколая, є старовинна фортеця, яка захищала острів на рубежі 18 - 19 століть. Масштабна споруда хоча і втратила своє стратегічне значення, але не перестає притягувати увагу гостей острова. Пагорб Святого Миколая вважається одним з кращих місць на острові для милування околицями. Пізнавальною обіцяє бути поїздка у францисканський монастир, який знаходиться в мальовничій бухті Криза. Незважаючи на значний вік, історична споруда виглядає дуже ефектно.
Оглядаючи історичний району столиці, обов'язково варто оцінити бездоганний вигляд старого арсеналу. Це унікальна пам'ятка архітектури, яка відрізняється дуже масивним і, разом з тим, дуже гармонійним зовнішнім виглядом. Насичену екскурсійну програму може запропонувати своїм гостям старовинне містечко Сучурай, тут збереглося безліч цікавих пам'яток венеціанської епохи. У їх числі прекрасний замок і розкішні палаци, а також чарівні старовинні вулички, вигляд яких залишається незмінним вже багато сотень років.
У мальовничого острова чимало цікавих символів, і одним з головних символів залишається лаванда. Мандрівники прагнуть відвідати острів в період її цвітіння, щоб помилуватися різноманіттям кольорів. З лаванди на острові виготовляють косметичні та парфумерні засоби, які залишаються найпопулярнішими сувенірами у туристів.
На острові Хвар представлені курорти найрізноманітнішої специфіки. Окрім міст з багатою екскурсійною програмою тут є і відмінні пляжні курорти, серед яких особливо популярне портове містечко Елса.
Місто примітне тим, що на цьому курорті знаходиться один з небагатьох у країні нудистських пляжів. У найближчих околицях курорту розташовані мальовничі піщані бухти, в яких сподобається проводити час любителям усамітненого відпочинку. На острові є кілька унікальних термальних джерел, поряд з якими були відкриті першокласні оздоровчі центри. Один з найвідоміших термальних центрів знаходиться на півострові Главица. Також важливим є те, що Хвар вважається прекрасним місцем для сімейного відпочинку, тут багато мілководних теплих пляжів, є спортивні центри і прекрасні природні зони для відпочинку на відкритому повітрі.

 
https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют          
           1€=42,5 грн.
           1$=38,5 грн.

  


© 2024, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії