тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Христина Марусяк
christine@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Хошимін
Хошимін – зараз це найбільше місто В’єтнаму, розташований на річці Сайгон.Його населення перевищує сім мільйонів чоловік. Перша назва міста Хошимін було Прей-Нокор, він входив до числа найбільших міст Камбоджі. Потім місто увійшло до складу В’єтнаму і отримав назву Сайгон, за назвою річки, на якій він розташований. А в 1975 році місто Хошимін отримав свою нинішню назву на ім’я першого президента В’єтнаму Хо Ши Міна. Однак серед населення В’єтнаму до цих пір досить сильно поширене колишня назва міста – Сайгон.
Хошимін – один з найголовніших і важливих економічних центрів країни. Тут розташована велика кількість підприємств, фабрик, заводів. З розвитком промисловості в місті почалося широкий розвиток інфраструктури, різко збільшилося число жителів. Населення Хошиміну в два рази перевищує число жителів столиці країни – Ханоя. Примітно, що саме в цьому році країни з’явилися перші багатоповерхові будинки. І цілком природно, що Хошімін щорічно приваблює велику кількість туристів.
Місто Хошимін у В’єтнамі поєднує в собі давню культуру та сучасні технології.Більш ніж трьохсотлітня історія міста збереглася у великій кількості історичних, культурних і природних пам’яток.
Почати занурення в історію міста варто з відвідин історичного музею Хошиміна.Цей музей був побудований в 1929 році і за час свого існування встиг змінити безліч назв, як і саме місто. Своє остаточне назва музей отримав у 1975 році.Всі експонати музею розподілені по епох розвитку не лише міста, а й держави.Ще один музей міста – це музей військової історії, в якому представлена величезна кількість фотографій, картин, свідоцтв про діяльність армії США на території В’єтнаму. Цей музей привертає величезну кількість туристів.
Тунелі Кути – пам’ятки Хошиміну і ще одна згадка про військові дії на території В’єтнаму. Це широко розгалужена мережа підземних тунелів, побудована під час В’єтнамської війни. Тунелі Кути розташовані на різних рівнях глибини, вони були спроектовані таким чином, що включали в себе не тільки таємні підземні проходи, а й різні складські, житлові приміщення, шпиталі – був побудований своєрідний міні-місто під землею. В даний час тунелі Кути адаптовані під туристичні екскурсії.
Цікаві Хошиміну включають в себе і релігійні споруди. Дві найбільш відомі пагоди міста – пагода Вінб Нгіем і пагода Жак Вьен. Пагода Вінб Нгіем – це вежа, що складається з семи ярусів. В архітектурі цієї пагоди простежується явний вплив японської культури. Пагода Жак Вьен спочатку використовувалася для поклоніння богині Бодхісатва і представляла собою просту хатину під солом’яною стріхою. Але в 1850 році вона була реконструйована і перетворена в пагоду Жак Вьен – тепер це своєрідний музей, в якому зберігається близько 150 статуй і гравюр. Собор Нотр Дам, розташований на Паризькій площі, так само привертає увагу туристів Хошиміна. Собор був побудований французьким священиком всього за три роки.
Місто Хошимін має достатню кількість і природних пам’яток: зоопарк, ботанічний сад, парк Дам Шен, зона відпочинку Кі Хоа. Зоопарк і ботанічний сад міста були відкриті в 1865 році, зараз в зоопарку перебуває більше 120 видів тварин, а ботанічний сад налічує більше 1800 рослин.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 27.03.2020
           1€=32,07 грн.
           1$=29,34 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії