тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Готелі

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Мішкольш-Тапольца
Найвідоміша у Східній Європі печерна купальня дала поштовх до утворення навколо неї термального і природного курорту Мішкольц-Тапольца. Купання та відпочинок у незвичних умовах роблять відвідування Мішкольц-тапольського термального комплексу незабутнім.

Унікальна печерна купальня знаходиться в багатій туристичними пам'ятками Північної Угорщини, в курортній зоні міста Мішкольц, велике місто з розвиненою інфраструктурою і багатим культурним життям. По сусідству з містом (в 7 км від його центру) розташувався курорт Мішкольц-тапольца, з унікальним мікрокліматом, заповідним парком, озером і печерної купальнею (відкрита в 1959 р). Влітку на території в 7 га тут також гостей приймає відкрита купальня з водною поверхнею 4500 кв. м. 

У цьому унікальному для Європи природному басейні приємно плавати, пірнати, дихати чистим, вільним від будь-яких забруднень повітрям. Багато хто переконаний в лікувальних властивостях купальні, які пояснюються здоровим кліматом печери, а також теплими карстовими водами. Ця термальна вода не така щільна, як лікувальні води (концентрація всіх солей в термальній воді, що використовується в комплексі купалень, менше 1000 мг / л). У ній можна купатися, не обмежуючи себе в часі. Купальня постійно розширюється: до знайомих багатьом печерним басейнам додаються нові галереї, природні штольні й зали. «Кульовий зал» чекає любителів веселих сюрпризів, а в розташованому по сусідству з ним величезному джакузі гостей масажують підводні струмені. Трохи далі, пливучи за течією або проти нього за рухомою прихованим механізмом «підземною річкою», ми потрапляємо в басейн, розташований в найстарішій і красивій ділянці печери. У Печерної купальні не буває літніх і зимових сезонів. В галереях завжди - весна, незалежно від вуличної спеки або лютого морозу.

У відкритих басейнах, насолоджуючись обіймами теплої термальної води, можна милуватися яскравими променями зимового сонця, влітку навколо басейнів розставлені шезлонги, а печерні галереї пропонують порятунок від літньої спеки. Купання в печері можна доповнити сауною та індивідуальними лікувальними процедурами. У Печерній і Лікувальній купальнях в Мішкольц-тапольце пропонується лікування захворювань опорно-рухового апарату, органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкових захворювання.

Перебування в Печерній купальні особливо ефективно при лікуванні артрозу, дегенеративних захворювань хребта, порушення його функцій внаслідок остеопорозу, ревматоїдного артриту у пасивній стадії, спондиліт з порушенням рухливості суглобів, хронічного поліартриту, неврологічних захворювань, пов'язані з контрактурою, м'язовими спазмами, а також при реабілітація після операцій на хребті і кінцівках, постхірургічному лікуванні хребта та відновленнях після травматологічних операцій. 

Захворювання, які протипоказані при застосуванні процедур в лікувальному відділенні: всі захворювання, при яких, зазвичай, протипоказані купальні процедури, захворювання, пов'язані з неможливістю самостійного пересування, що вимагають постійного контролю , обмежена готовність до спілкування, інконтиненцією, стан, пов'язаний з втратою свідомості, інфекційні захворювання, онкологічні захворювання, запальні дерматологічні захворювання, кардинальна декомпенсація. 

Захворювання, при яких протипоказано користування купальнею печерного оточення: бронхіальна астма, хронічний бронхіт, що вимагає підвищеної уваги з-за високої вологості, клаустрофобія.

 

 

 

 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 31.03.2020
           1€=32,17 грн.
           1$=29,28 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії