тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Христина Марусяк
ICQ 442709152
christine@meest-tour.com.ua
Юлія Мягких
SKYPE: tour_meest
tour@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Острів Джерба
Острів фінікових пальм – маленька казкова країна із стародавніми традиціями, спекотним, із-за близькості Сахари, кліматом і завжди чистим небом. Столиця острова – курортне містечко Хумт-Сука, де багато місць, що приваблюють  туристів.
На Джербутуристи добираються на поромі. Сюди їх приваблює прозора тепла вода, прекрасні пляжі, своєрідна архітектура і краса старого порту Ажім. Тут близько 200 релігійних пам’яток, серед них Гріба, найстародавніша синагога.
На Джербі багато готелів та готельних комплексів різних рівнів і категорій. Численні екскурсії запрошують туристів в дивовижний світ Сахари з її маревами, берберськими селищами і оазисами.
Двох- або триденна подорож в місця, де живуть берберські племена матмата – одна з самих захоплюючих пригод для туристів. Пустинні гори Матмата, на схилах яких розташовані печери троглодитів, були вибрані Стівеном Спілбергом для зйомок ”Зоряних воєн”. Троглодити живуть в крейдяних гротах, відкритих всім вітрам. У деяких з них, куди добратися можна лише за допомогою мотузяних сходів, влаштовані ресторани або готельні апартаменти для любителів екзотики.

Монастір


В 24 км від Суса знаходиться крупний історичний, культурний і туристський центр країни – Монастір. Один з найбільших міжнародних середземноморських курортів, Монастір з оновленим історичним центром служив декорацією для багатьох фільмів. У оформлення стародавнього міста гармонійно вписався мавзолей першого президента Тунісу Бургіби – унікальне за красою творіння архітектури з восьмикутним мінаретом та різьбленими куполами. Поряд з портом – рабат, казковий палац в кращих традиціях східної архітектури. Уздовж широких золотих пляжів Монастіра тягнуться шикарні готелі.

Хаммамет
 Це одне з тих курортних місць, де починався туризм в Тунісі. Тут любили відпочивати багато світових знаменитостей: Флобер, Мопассан, Уайльд, Франсуаза Саган, Черчилль і Софі Лорен. Місто зберігає свою одноповерхову зовнішність. Високих будівель тут не будують, щоб не затуляти прекрасний вигляд на затоку. Від минулих часів збереглися кріпосні стіни і Велика мечеть. Влітку і взимку елегантні архітектурні споруди Хаммамета, виконані в традиційній манері, його розкішні готелі і вілли потопають в пишній зелені апельсинових і жасминових садів. Відпочиваючих тут чекають широкі піщані пляжі, сучасні готелі з високим рівнем сервісу, безліч затишних кафе, ресторанів, магазинів, жвавих базарів. Привертає туристів і великий парк атракціонів. Хаммамет здобув собі славу прекрасного дитячого курорту. Дітям подобаються малолюдні тихі піщані пляжі і мілководі затони із зграйками полохливих риб.

У районі розвинено виноробство, ароматний сухий мускат і легке рожеве вино чудово доповнюють різноманітні ”дари моря”. Міжнародний культурний центр з театром просто неба пропонує цікаву програму щорічного культурного фестивалю.

СуссСусс – «Перлина рівнин», курорт знаходиться на сході узбережжя Тунісу, за 2 години їзди від столиці країни.
Сусс – велике курортне місто на узбережжі Середземного моря. По кількості готелів воно ділить перше місце з одним з найпопулярніших курортів Туніса – Хаммаметом. Так само, як і Хаммамет, Сусс прекрасно підходить для активного відпочинку. Цей курорт славиться своїм активним нічним життям, дискотеками і казино, а також своїми прекрасними пляжами і бездоганно білим і дрібним піском.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 31.03.2020
           1€=32,17 грн.
           1$=29,28 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії