тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Готелі курорту Порторож

Лікувальний курорт Порторож


Найбільш популярний курорт у Словенії. Розташований на узбережжя Адріатичного моря. Чарівне містечко простягнулося вздовж узбережжя. З однієї сторони він упирається в маленьке селище Люція, де проживають місцеві жителі, а іншим кінцем уливається прямо в середньовічне місто Піран - перлину словенської Адріатики. Порторож самий фешенебельний курорт Словенії, він чимсь нагадує французьку Рів'єру. Та ж набережна вздовж моря, такі ж шикарні готелі ті ж шикарні кабріолети, що проїжджають повз вас і шикарні яхти, що спливають за обрій.

Порторож розташований на тій же широті, що й Крим, цим обумовлене кліматична подібність цих двох курортів: досить м'яка безсніжна зима й нежарке сухе літо. Клімат більш, ніж підходящий для відпочинку європейця. Мабуть тому Порторож облюбували туристи з різних куточків світу. Італійці, французи, німці, англійці - завсідники цього місця в будь-який час року.
Унікальність цього курорту полягає ще й у тім, що тут функціонує талассотерапевтичний центр. Центр відкритий на базі готелів Палас. Тут при лікуванні комбінують 5 лікувальних факторів: термомінеральна вода, морська вода, солона вода й гряз із солеварні, клімат і кліматичні умови (більша концентрація брому і йоду в повітрі).
Прекрасне місце для відпочинку в будь-який час року. На відміну від сусідніх курортів, має піщані пляжі. Можливість сполучення відпочинку й оздоровчих програм у термальних басейнах. Розвинена інфраструктура курорту дає можливість для відпочинку на будь-який смак. У сезон на курорті постійно перебувають російськомовні гіди

Лікування
Лікувальні фактори

Талассотерапія - від грецького "thalassa" - моря. Лікувальна терапія, при якій використаються природні фактори з морськими компонентами.
Основою курорту є соле-лужні відклади, соляна вода (acqua madre), пелоїди - морські лікувальні грязі, мікроклімат і термомінеральна вода (добувається із глибини 750 м, містить сірку, хлорид натрію й інші інгредієнти морського походження,поєднуючи в собі лікувальні властивості мінеральних вод підземних джерел і морської води).
Крім талассотерапевтичних лікувальних програм до послуг гостей - медичний центр краси, де гостям будуть запропоновані, як окремі процедури, так і комбіновані програми по догляду за особою й тілом.
Потрібно також відзначити масажний центр, відомий, насамперед першокласними фахівцями й більшим вибором: від простого ручного 20-хвилинного масажу, до масажу "мульти джет".

Готелі курорту Порторож

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 09.07.2020
           1€=31,64 грн.
           1$=28,18 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії