тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальний менеджер по екскурсійних турах


Юлія Ольхович

SKYPE: yulia.olkhovych
tour3@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

РУМУНІЯ
Румунія – країна загадок та легенд, величних середньовічних замків та вражаючих краєвидів карпатської природи. Водні багатства Дунаю та Чорного моря, неймовірна архітектура, різноманіття гірськолижних курортів та щирість румунських людей зробила цю країну привабливою для різних видів відпочинку в будь-яку пору року, а таємниця, якою оповитий образ трансильванського Графа Дракули, - спокусою для кожного туриста.

Румунські Карпати 

Курорт - Пояна Брашов *

Пояна-Брашов рахується найбільш гарним і популярним гірськолижним курортом румунських Карпат. Віна розташована на висоті 1030 м, в оточені хвойних лісів, недалеко від старовинного міста Брашов. Тому й назва курорту означає «Галявина Брашова». Цей курорт нерідко називають «Сонячна галявина», і дійсно – долина, в якій він розташований, відрізняється великою кількістю ясних днів. Пояна-Брашов славиться неймовірними краєвидами, гарною екологією, прекрасними готелями, сучасною інфраструктурою і європейським сервісом.

На курорті домінує гірський клімат, середня температура літом складає +14,5 градусів, а взимку – 5 градусів морозу. Сніжний покрив тримається біля 120 днів, з листопада до березня. Головною фішкою курорту є снігові гармати, що вкривають схили штучним снігом і дозволяють кататися весною і осінню. 

За допомогою фунікулерів, крісельних підйомників і гондол можна піднятися до мальовничої природної зони гори Постевару. Вища точка розташована на висоті 1770 м, перепад висот складає 775 м. Схили курорту ідеально пристосовані для катання на лижах, сноуборді і навіть санках. Загальна довжина трас складає 14 км, третина з них відведена для новачків, третина – для досвідчених лижників, третина – для професіоналів (у тому числі для тих, хто займається стрибками з трампліну, гігантським та спеціальним слаломом). Крім того, на курорті розташовані олімпійські лижні траси, трампліни та траса для бобслею.  

Інфраструктура Пояна-Брашов пристосована і для маленьких любителів зимових видів спорту. Тут працюють дитячі атракціони, лижні траси та схили для санчат, дитяча гірськолижна школа і навіть гірськолижний дитячий садочок, у якому дітлахи у ігровій формі вивчають ази лижного спорту. В Пояна-Брашов знаходиться багато ресторанів, барів, кафе і клубів, у тому числі при готелях. Страви румунської кухні мають досить незвичні назви: мамалига з токітурою (візитна картка місцевої кухні), чорба де бурте, сармале та мічь. Варто спробувати вишукані румунські вина з відомих виноградників Котнарь, Мурфатлар і Жидвей. Крім гастрономії багато ресторанів здивують вас цікавими фольклорними програмами за участю музикантів, співаків і танцюристів.

Гарантовані номери. Різдво 2016

Загальна інформація про країну


Переглянути більшу мапу

 
https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют          
           1€=46,0 грн.
           1$=42,0 грн.

  


© 2024, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії