тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Юлія Бурак
ICQ 271381612
tour2@meest-tour.com.ua
Христина Марусяк
ICQ 442709152
christine@meest-tour.com.ua
 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Курорти Мексики
Канкун
Всього 30років тому  там, де зараз красуються п’ятизіркові готелі, кипить нічне життя і щорічно відпочиває 2 мільони туристів, нічого крім лазурового моря, білого піску та рибальських будиночків не було.
Своєю появою курорт Канкун зобов’язаний кубинській революції.  В 70-х роках тут почали будуватися готелі, а сьогодні Канкун входить в десятку кращих курортів світу. Багатокілометрова курортна зона розташована на узбережжі півострова Юкатан.
Канкун складається з двох великих районів:  центру міста (старе місто) і власне курортної зони (Канкунська коса), яка представляє собою полосу суші між лагуною Нічупте та Карибським морем і нагадує цифру «7» - близько 400 м в ширину і 30 км в довжину.
Її верхня частина виходить на затоку Жінок, де вода практично завжди спокійна, нижня – на відкрите море з вражаючим прибоєм.
На всій її протяжності розташовані готельні комплекси, розважальні та торгові центри, дискотеки, морські розважальні бари, ресторани, кафе та ін.
Мало які курорти можуть зрівнятися з Канкуном по красі та чистоті моря, близькості до всесвітньо відомих археологічних зон, природних заповідників і, звичайно по чистоті білосніжних пляжів.
Канкун доволі дорогий курорт, ціни тут не нижчі європейських.
До Канкуну можна добратися на внутрішніх авіарейсах з Мехіко.
    В районі Канкуна знаходяться підводні національні парки Гаррафон, Контой, Шел-Ха і Чанканаб Лагун, а також Крокодиловий парк Крокотаун. Недалеко розташований парк Ешкарет, археологічні центри Тулум, Чічен-Іца. Можна відвідати найбільше в Америці поле для гри в м’яч, обсерваторію, Жертвенне озеро.
    Канкун – центр водного спорту. Тут є можливість поплавати з аквалангом, з маскою, з дельфінами, покататись на водних лижах, на підводному мотоциклі Submarine Bob, зайнятися віндсерфінгом.
    Можна відвідати театралізовані шоу, фольклорні вистави. Вночі відкриті нічні клуби, дискотеки, бари, паби.


Акапулько
Акапулько – місто-порт, розташоване на Тихоокеанському узбережжі в однойменній бухті в оточенні гірського хребта Сьєра-Мадре. Це відома нічна столиця Мексики, місто розваг, шоу, казино і ресторанів.
Центр туристичного життя знаходиться в лагуні Піе-де-ла-Куеста з відмінними пляжами та ресторанами.
    В Акапулько близько 20 муніципальних пляжів на будь який смак. Найкращі місця для купання – пляжі Калета, Пье-де-ла-Куеста та Калетілья в районі старого Акапулько.
    Калета – найпопулярніший пляж, Орнос зручний для людей, які погано плавають (тут спокійні хвилі), Орнітос підходить рибакам,  Пье-де-ла-Куеста – ідеальне місце для споглядання за заходом сонця. На пляжах Діаманте і Револькадеро зазвичай високі хвилі, які приваблюють серфінгістів.  Пуерто Маркес – улюблене місце місцевих жителів, особливо у вихідні дні. Ікакос – тихий та спокійний. Кондеса – один з найвідоміших пляжів, знаходиться поблизу кращих ресторанів і торгових центрів міста.
    З екскурсійної програми з Акапулько можна поїхати в древнє місто майя і тольтеків Чічен-Іца, в древню фортецю майя Тулум і найбільший в Мексиці натуральний акваріум Шель-Ха. Круїз по Карибському морю на Острів Жінок. Екскурсія в екоархеологічний   парк Ешкарет – один з церемоніальних центрів майя.
    З розваг в Акапулько можна відвідати парк водних атракціонів, шоу «Фієста Мехікана», шоу пірнальників зі скелі в Ла-Кебрада, прогулянки на корабликах вздовж узбережжя. Можна найняти катер для риболовлі або човен з прозорим дном і відправитися на острів-курорт Рокета, де розташований зоопарк, або на півострів Де-лас-Плайяс.  В дитячому парку Papagayo велика кількість різноманітних атракціонів. В Акапулько знаходиться Club de Golf, призначений виключно для маленьких відвідувачів. Тут навчають грі в гольф.
    Але все ж таки найбільш активне життя в Акапулько розпочинається після заходу сонця: ресторани, нічні клуби, дискотеки.

Рів’єра-Майя
Рів’єра-Майя – молодий курорт на східному узбережжі півострова Юкатан, в 50км від Канкуна.
Курорт починається з міста Пуерто-Морелос, далі через 25км на південь знаходиться курорт Плайя-дель-Кармен – найбільший і розвинений комплекс на Рів’єрі. Ще на 20км південніше від Плайя-дель-Кармен – курортний комплекс Пуерто-Авентурас. Через 25км розташований курорт Акумаль. Археологічна зона Тулум і однойменний курорт – кінцевий пункт курортної зони.
Рів’єра-Майя  підходить для сімейного відпочинку з дітьми.
На курорті діють 20 готелів на 13000 місць. Тут представлені кілька іспанських готельних сіток. Курорт пропонує розміщення в готелях клубного типу – так званий оазис.  Окрім готелів середньої категорії є і елітні, а також готелі закритого типу «тільки для дорослих».  
На відміну від Канкуна, де яскраво виражений американський стиль з висотними будівлями готелів та невеликою територією при них, Рівєра-Майя – курорт з європейським обличчям. Тут немає такого нічного життя як в Канкуні, зате поряд розташовані два чудові культурно-екологічні парки Шель-Ха і Шкарет. В парку Шель-Ха чудові пляжі, де можна купатись, рибалити, плавати з трубкою та маскою, плавати з дельфінами. В парку Шкарет можна проплисти по печерних річках, поплавати з дельфінами.
На цьому курорті організовуються захоплюючі вистави, створені на основі ритуальних обрядів індійців.
Море в Рівєрі-Майя залишається прозорим за будь якої погоди.
Нічні розваги тут представлені відомою П’ятою авеню з безліччю кафе, барів та ресторанів.

Косумель
    Найбільший острів Мексики (14км в ширину та 53км в довжину), розташований  в 19км від півострова Юкатан.
    Місцеві індійці вважали острів священним місцем і називали його А-Кусаміль-Петен – острів Ластівок. Жінки відправлялися сюди, щоб поклонитися Богині Плодороддя. На острові залишилось близько 40 археологічних памяток і пірамід, свідків тих давніх часів, а також легенда, що на північній частині острова жили єдині в цивілізації майя провидці і чародії.
    Косумпель відносять до одного з трьох найкращих у світі місць для заняття дайвінгом.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 01.04.2020
           1€=31,44 грн.
           1$=28,81 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії