тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 


Екскурсійні тури до Львова

більше турів дивись ТУТ


Гарячі екскурсійні тури


Тури по Західній Україні 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Графік роботи:

пн - пт: 09.00 - 19.00

субота: вихідний

неділя: вихідний

Вільнюс

"Вільнюс - це пронизаний сонцем стан душі" - сказав Ян Булгак, видатний майстер художньої фотографії, що працював у Вільнюсі.

Вільнюс часто називають містом великого князя литовського Гедемінаса, оскільки він заснував столицю Литовської держави.

Вільнюс - столиця і найбільше місто Литви, засноване у злитті річок Неріс і Вільно. Ця річка і дала назву місту. У пейзажах міста зливаються воєдино діяльність людини і природи: архітектура є ніби продовженням природних форм, обрамляючи їх, і в той же час природа формує архітектуру і розчиняється в міських просторах. Вільнюс знаменитий своїм історичним центром, Старим містом, яке є одним з найбільших у Східній Європі (360 га). Старе місто, що нараховує безліч історичних будівель, 1994 року внесене ЮНЕСКО до Списку всесвітньої культурної спадщини. Центр Старого міста - Кафедральна площа з міською Ратушею. Від площі відходить головна вулиця міста і веде до каплиці Аушрос Вартай, де знаходиться знаменита ікона Діви Марії. У Вільнюсі на Замковій горі збереглися залишки однієї з найдавніших замків країни - Вежі Гедимінаса. Перший варіант замку був зведений ще в 13 столітті. Зараз усередині вежі обладнана експозиція, присвячена історії міста, а на даху розташована оглядова площадка, звідки відкривається чудова панорама Старого міста і долини річки Нярис. Біля підніжжя Замкової гори знаходиться площа Гедимінаса зі статуєю засновника міста - Великого князя Гедиміна . Дуже красивий Кафедральний собор, який був зведений в 13 столітті в античному стилі. Тут знаходяться поховання литовських князів і бояр, а також залишки фундаменту древнього костелу. Недалеко розташований костел Святої Анни в готичному стилі. При його будівництві було використано 33 види цегли, тому костел прикрашають різноманітні візерунки.

Найцікавішими є: готична церква Мікалоянус (костьол Св. Михайла, ХІVст.), церква і монастир бернардинів (ХVIст.), церква Миколая (XVI-XVІІ ст.), церква Святого Духа (єдина барокова православна церква в Литві, 1624-1638рр.), костьол Св. Петра й Павла, П'ятницька церква (перша християнська кам'яна будівля столиці, 1345р.), костьол Св. Юргіса(1506 р.), костьол Св. Варфоломія (1824р.), ансамбль костьолу Св. Ігнотаса (XVII ст.),  костьол Пресвятої діви Марії (XV-XVIIII ст.), бароковий костьол Св. Казимира (перший у Литві костьол у стилі бароко, 1604-1618рр.).

Вільнюс також  вважається одним із найбільших виставкових музейних центрів Європи. Для аматорів музики будуть цікаві: Національна філармонія, Палац Конгресу, Зал музичної академії, Палац працівників мистецтв, палац концертів і спорту, в яких регулярно проводять музичні заходи. У місті є декілька театрів: Театр опери і балету, Молодіжний театр, Національний театр драми, Російський драматичний театр, Ляльковий театр “Леле”, Театр Старого міста, Малий театр, Театр “Вайділос” та ін.

Вільнюс - стрімко зростаюча і сучасна столиця Балтійського держави, що претендує на звання найпривабливішого в регіоні центру ділових, політичних і культурних зустрічей. У місті прекрасно розвинена інфраструктура послуг та розваг - тут безліч місць, де можна переночувати, поїсти і відмінно розважитися. У Вільнюсі сконцентрована більшість художніх і культурних установ, колективів, художників країни - тут працюють найкращі в Європі театральні режисери - Еймунтасе Някрошюс, Оскарас Коршуновас, Рімас Тумінас та ін. Протягом літа тут проходять міжнародні та національні фестивалі: Вільнюський фестиваль (класика, світові музичні віртуози); фестиваль традиційної та сучасної музики «Кріступо васарос», кілька джазових, фольклорних фестивалів, фестивалі сучасного танцю та ін;

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 08.07.2020
           1€=31,59 грн.
           1$=28,11 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії