тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Юлія Бурак
SKYPE: yulia.burak
tour2@meest-tour.com.ua
Христина Марусяк
ICQ 442709152
christine@meest-tour.com.ua

ГОАГоа - це чи саме мальовниче місце в Індії. Відпочинок на Гоа славиться своїми курортами на березі Аравійського моря. Панаджі - це столиця Гоа, де проживає більше 60 тис. чоловік, не враховуючи передмістя. Місто розташоване на березі річки Мандові.

Гоа - це і чарівність старих вуличок, і багатство нових вілл одночасно. Відпочинок на Гоа неможливий без відвідування старовинних монастирів і храмів, фортець і соборів.
   Різноманіття пляжів в Гоа в Індії просто вражає, тільки в цій країні ви знайдете таку різноманітність - від скелястих, з обривами на сході країні, до райських, піщаних пляжів на південно-заході.Свою популярність, пляжі Гоа отримали завдяки очевидним речам: нескінченними піщаними бегегами , прозорістю океану і безхмарному небу, що привертає до себе для відпочинку індійську і світову еліту

   Рухаючись по береговій лінії з півночі на південь відпочинок в Гоа набуває нових забарвлень і ви знайдете на палітрі тутешніх пляжів найрізноманітніші  фарби - від яскраво-жовтого до сріблясто-білого. Найвідоміший в Гоа відпочинок - пляж з блискучим сріблястим піском - це Колва (Colva Beach). Найдовший пляж - протяжністю близько 50 км - Арамбол (Arambol Beach), "золотий" пляж - з яскраво-жовтим піском - Мірамар (Miramar). Ідеальний для відпочинку в Гоа пляж для занять всіма  водними видами спорту - Дона Паула (Dona Paula), ну а найпопулярніший серед молоді - пляж Гоа відпочинок з дискотеками "бірюзовий" Калангут (Calangute). Він називається бірюзовим завдяки унікальному для океанського узбережжя дна. Вже в п'ятдесяти метрах від пляжу глибина досягає 7-9 метрів, і здалеку ці ділянки здаються ніжно-бірюзовими.
ГОА умовно можна розділити на Північний і Південний  ГОА.

Північний ГОА
є розвинутим і демократичним районом ГОА. Тут немає забобонів, пов'язаних з релігійними поглядами, одягом, харчуванням. Північний ГОА галасливий і недорогий курорт, який по праву облюбувала молодь. На Північному Гоа ціни досить доступні. Тут є безліч великих і маленьких селищ у поєднанні з пляжами, що простяглися вздовж узбережжя Індійського океану. Північний ГОА - перш за все курорт для молоді і для людей, які хочуть відчути справжній дух цього регіону. Сумувати тут не доведеться. Втім, якщо ви бажаєте тиші і спокою - на Північному ГОА є для цього всі можливості.

   Готелі, як правило, невеликі і більш прості, ніж готелі у південній частині регіону. Ціни на проживання нижчі. Поряд з готелями багато кафе, ресторанчиків, магазинів, дискотек. Найбільш поширеними засобами пересування є мопеди, мотоцикли, велосипеди. Всю цю техніку ви зможете взяти напрокат.

Південний ГОА - регіон курорту, розташований нижче річки Зуарі. Південний ГОА менш заселений, ніж Північна частина штату. Атмосфера тут спокійна, яка сприяє до пляжного респектабельного відпочинку. Більшість готелів регіону високого рівня і розташовані на першій береговій лінії. Тут практично немає розваг і мало розвинена інфраструктура. Нечисленні дискотеки, ресторани, торгові центри та магазини. Анімація в готелях Південного ГОА розвинена не дуже добре, хоча останнім часом вони все більше долучаються до світових стандартів відпочинку і приділяють увагу дозвіллю туристів. Відмінною рисою готелів регіону є наявність SPA процедур. Більшість готелів регіону підійдуть для сімейного відпочинку, у багатьох присутні всі умови для цього: дитячі клуби, дитяче харчування, інфраструктура.

   Основною визначною пам'яткою регіону є білосніжні пляжі. Пісок тут більш світлий і дрібний, ніж на Північному ГОА. В цілому пляжі чистіші і малолюдні. На основних пляжах добре розвинена інфраструктура відпочинку: наявність кафе і ресторанчиків, пляжні види спорту, прокат велосипедів і т.д.

   Південний ГОА відрізняється від північної частини курорту спокоєм і респектабельністю. Серед основних розваг Південного ГОА - відпочинок на пляжі і СПА-процедури. Відпочинок на Гоа в південній частині курорту можуть собі дозволити не тількі заможні люди,  але й охочі відпочити від міської суєти і насолодитися чудовою природою, відмінним сервісом і екзотичним харчуванням.


Посольство України на Гоа немає.
Інтереси України  представляє посольство України в Індії.
Адреса: 110057, Індія, р. Нью-Делі, Васант Віхар, E-1/8
Телефон: (8 10 9111) 2614 60 41, (8 10 9111) 2614 60 42
Факс: (8 10 9111) 2614 60 43.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії