тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 Екскурсійні тури


Санаторії


Готелі

Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Санаторій ТЕПЛИЦЯ
«Теплиця» розташована в одному з мальовничих куточків Закарпаття – у підніжжі Чорної гори, на околиці затишного містечка з п'янкою назвою Виноградів. Карпатські гори надійно захищають місто від холодних повітряних мас, тому Виноградівський район – самий теплий у Закарпатті. Наприкінці березня тут вже справжня весна, а літо приносить багатий врожай не тільки сонячних днів, але і різноманітних овочів і фруктів, навіть таких як персики і абрикоси. Та й назва говорить сама за себе – усе місто потопає у виноградниках! Осінь – тепла і тривала.  Перші  приморозки спостерігаються лише наприкінці листопада. Зима дуже м'яка, середня температура у січні – 3-4°С.
«Теплиця» має багату історію. Побудована в 1981 році, вона спочатку функціонувала як піонерський табір, а пізніше була перепрофільована у санаторій. У серпні 2005 року оздоровниця відновила свою роботу після повномасштабної реконструкції і оновлення матеріально-технічної бази.
Санаторій – заклад охорони здоров’я вищої категорії акредитації, що підтверджує Акредитаційний сертифікат серії МЗ № 007513 від 29.10.2008р.
Багатопрофільний санаторій «ТЕПЛИЦЯ»  за сучасний рівень надання санаторно-курортних послуг, активну участь у розвитку туристичного бізнесу, впровадження новітніх методів управління якістю і високі показники в господарській діяльності  неодноразово відзначався державними і громадськими структурами різного рівня і у листопаді  2008р. за підсумками Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» 2008 року, що проводився Державним комітетом з питань технічного регулювання та споживчої політики, став переможцем у номінації «Санаторно-курортні послуги».


Розташування: територія санаторію займає більш ніж 11 га. Тут є все: квітучі клумби і затишні алеї, фонтани і мальовничі  куточки  для  відпочинку,  що відтворюють самобутність закарпатської культури минулих сторіч, спортивні майданчики, басейни,  дитяче містечко і навіть ... гірська річечка Салба, що бере свій початок у горах і несе свої води у Тису. Найближчі залізничні станції - Виноградів, Мукачево. З автовокзалу Мукачево - постійне транспортне сполучення (рейсові автобуси, маршрутні таксі) до м. Виноградів.
Розміщення: у сучасній, комфортабельній оздоровниці на 196 місць. До послуг гостей санаторію два триповерхових спальних корпуси з одно- та двомісними номерами підвищеної комфортності (душ, с/в, умивальник, телевізор, частина номерів з холодильниками і кондиціонерами) і 15 літніх будиночків з двомісними номерами категорії "стандарт".
1-та 2-місний «напівлюкс» (телевізор, супутникова антена, холодильник, кондиціонер, душ, санвузол, балкон)
1-та 2-місний «покращений» (телевізор, холодильник, душ, санвузол, балкон)
1-та 2-місний «стандарт» (телевізор, душ, санвузол)
1-кімнатний -1-но місний  та 2-кімнатний 2-місний в літніх будиночках (телевізор, душ, санвузол).
Лікування: основою санаторно-курортного лікування в санаторії «Теплиця» є природні лікувальні чинники – місцеві мінеральні води трьох типів: термальна вода «Теплиця», гірко-солона високомінералізована вода, що поступає із свердловини глибиною 961 м, вона заспокоює біль, розширює судини, посилює імунітет, опірність організму, має протизапальну дію, поліпшує живлення тканин, відновлює функції органів, має антиалергічну, заспокійливу дію;  Мінеральна вода «Олегівська» кремнієва гідрокарбонатна кальцієво-натрієва слабомінералізована. Це – питна мінеральна вода з високим вмістом кремнію; за хімічним складом – кремнієва гідрокарбонатна кальцієво-натрієва слабомінералізована вода. Вчені називають кремній мінералом молодості, здатним уповільнити процес старіння тканин, зміцнити стінки кровоносних судин, поліпшити синтез кісткової і хрящової тканини. Кремній (Si) в організмі людини – важлива частина всіх сполучнотканинних елементів: шкіри, кісток, волосся. В молодості він необхідний для нормального зростання і розвитку організму, формування хрящів, кісткової і сполучної тканини. Ця унікальна кремнієва мінеральна вода здатна стимулювати функції сечо- та жовчовиділення, володіє нефропротекторним ефектом, протизапальною і знеболюючою дією, позитивно впливає на стан вуглеводного обміну, покращує  репаративні процеси в кістковій і хрящовій  тканинах; мінеральна вода «Кушницька» класифікується к маломінералізована борна гідрокарбонатна натрієва. Вона, як і інші гідрокарбонатні води (Поляна Квасова, Поляна Купель, Лужанська, Шаянська), поліпшує вуглеводний і білковий обміни, їй притаманні протизапальні ефекти.
Санаторій застосовує новітні методики і розробки Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації і курортології (м. Одеса). При цьому не забуваються і класичні, такі, що стали вже традиційними, методи лікування.
Сервіс: тренажерний зал, дитяче спортивне містечко, кінозал, бібліотека, сауна, настільний теніс, більярд, караоке, організовуються дискотеки, туристичні походи, походи за ягодами і грибами, рибна ловля (форель та інш.), верхова їзда, концерти, екскурсійне обслуговування, бронювання і доставка квитків, автостоянка під охороною, аптека, сувенірна крамниця, фото-, відеозйомка, послуги гірськолижних витягів (взимку), плава.
Банкетний зал санаторію розрахований на 60 чоловік. У ньому організовується харчування відпочиваючих по індивідуально розробленому  меню. Також тут проводяться святкові вечері, банкети, здійснюється обслуговування корпоративних заходів (семінарів, нарад). До послуг клієнтів - ресторанне меню, розроблене на замовлення.
Конференц зал, площею 145 квадратних метрів, може розмістити 30-40 слухачів.  Ціна, за день оренди, складає 300 грн, оренда проекційного обладнання 70 грн/годину
Поруч є тенісні корти, на початку села – невеликий гірськолижний спуск та декілька озер, на яких можна чудово порибалити і покататись на катамаранах.
Заїзд: 08.00  Виїзд: до 24.00
Адреса: Закарпатська область , м. Виноградів, вул. Копанська, 265-А
Найближчі залізничні станції - Виноградів, Мукачеве.
Як доїхати: з автовокзалу Мукачеве - постійне транспортне сполучення (рейсові автобуси, маршрутні таксі) до м. Виноградів.   

УВАГА!!! Для проходження курсу лікування або оздоровлення при собі потрібно мати флюрографію, обстеження гінеколога.

Для дорослих - санаторно-куротну картку;
Для дітей - свідоцтво про народження, санаторно-курортну картку, епіддовідку, довідку про прививки.

УВАГА!!! Якщо Ви приїжджаєте без санаторно-курортної картки Вам не буде назначено курс лікувальних процедур.

Вартість вказана за 1 особу за добу, в грн.:

 

Категорія номера

01.02.21 - 31.03.21

1 особа в номері

2 особи в номері

Економ (1,2,3 поверх)
(душ, санвузол, холодильник, телевізор, без балкону

1400

940

Економ з аркою
(душ, санвузол, холодильник, телевізор, без балкону)

1440

960

Стандарт
(душ, санвузол, холодильник, телевізор, балкон)

1620

1080

Покращений
(душ, санвузол, холодильник, телевізор, балкон, кондиціонер, електрочайник, фен)

1870

1250

Напівлюкс 1-кімнатний
(душ, санвузол, холодильник, телевізор,
електрочайник, фен, праска)

2080

1390

Напівлюкс 2-кімнатний
(душ, санвузол, холодильник, телевізор, балконом,
кондиціонер, фен, праска)

2265

1510

 

До вартості путівки входить: проживання, харчування (чотириразове), медичні процедури за основним діагнозом, щоденне прибирання номерів покоївками, зміна постільної білизни та рушників один раз на шість днів, Wi-Fi в номерах з балконами і загальних холах.        

Послуги за додаткову плату:  конференц-сервіс, екскурсійне обслуговування, послуги гірськолижних підйомників (узимку), сувенірна крамниця, караоке, бібліотека, великий та малий теніс, сауна, аптека, фото- і відеозйомка , трансфер, бронювання і доставка квитків, автостоянка під охороною, міжміський телефонний зв’язок.  

Вартість для дітей: до 5 років - безкоштовно. 

Основні методи лікування в санаторії наступні:
Бальнеолікування:

лікувальне плавання в басейні з мінеральною водою;
гідрокінезотерапія в басейнах з термальною і мінеральною водою;
ванни термальні мінеральні загальні і локальні;
ванни вихрові;
ванни мінеральні ароматичні;
озонові ванни для нижніх кінцівок;
підводний душ-масаж, висхідний душ, циркулярний душ, душ Шарко.    
SPA-ванни з використанням м'якої природної гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої слабомінералізованої води: ванільна ванна-джакузі «Афродіта», молочна ванна-джакузі «Клеопатра», винна ванна-джакузі «Казанова», ванна-джакузі з морськими водоростями «Нефертіті», мінеральна ванна з бальзамом "Наноель"
Аквагімнастика в басейнах з термальною і мінеральною водою раціонально сполучає ефекти фізичних вправ і бальнеолікування, що в комплексі з іншими методами ЛФК, масажем і сучасною апаратною фізіотерапією оптимізує об'єм і якість санаторно-курортного лікування в здравниці.
Електролікування: гальванізація і електрофорез лікарських препаратів, ультрафонофорез лікарських препаратів і ультразвукова терапія, УВЧ-ТЕРАПІЯ, лазеротерапія, магнітотерапія, магнітно-лазерна терапія, ампліпульстерапія, дарсонвалізація, КУФО.
Комп'ютерний комплекс біологічного зворотного зв'язку (БЗЗ)- сучасний нефармакологічний метод лікування з використанням спеціальної апаратури для реєстрації, посилення і демонстрації пацієнтові інформації про роботу його внутрішніх органів і систем за даними біоелектричної активності головного мозку, серця, різних м'язів і органів дихання - ЕЕГ, ЕКГ, ЕМГ. В результаті сеансів БЗЗ організм людини, його вегетативна нервова система, всі органи і системи настроюються на спільну активну роботу по зміцненню здоров'я.
Кишкове промивання.
Теплолікування: парафіно-озокеритні аплікації.
Саунолікування.
Масаж: класичний, точковий, рефлекторно-сегментарний, вібромасаж.
Синглетно-киснева терапія: коктейлі з кисневою пінкою.
Інгаляційна терапія з використанням лікарських препаратів, відварів трав, мінеральної води.
Гідромасаж ясен мінеральною водою.
Ароматерапія.
Лікувальна фізкультура: лікувальна гімнастика (групові і індивідуальні заняття), вправи на тренажерах, корекція хребетного стовпа (профілактор Євмінова), нордична хода.
Нордична хода (NORDIC WALKING) - новітня розробка по лікуванню опорно-рухового апарату. Новий вигляд фітнесу для тих, хто прагне зробити фізичну активність максимально ефективною для здоров'я.  Систематичні заняття сприяють поліпшенню фізичного стану організму, підвищують імунітет і загальну витривалість, укріплюють м'язи і підтримують їх в тонусі.
Санаторно-курортне лікування здійснюється за напрямками ортопедії і травматології, неврології і кардіології, пульмонології і гастроентерології (Ліцензія на медичну практику серії АБ № 202854, видана Міністерством охорони здоров'я України 06 липня 2005 року).
Харчування:  здійснюється в їдальні санаторію, банкетному залі або кафе. У їдальні, розрахованій на 200 чоловік, організоване чотирьохразове харчування. Відпочиваючим пропонується широкий асортимент блюд як дієтичного меню, так і національної закарпатської кухні. На кожному прийомі їжі на вибір відпочиваючих – різноманітні закуски, салати, перші і другі страви, напої. У щоденному раціоні - риба, м'ясо, молочні продукти, соки, овочі, фрукти.
За призначенням лікаря забезпечується дієтичне харчування.
Основна дієта:
№ 15 – Повноцінне різноманітне харчування.

Медичні (оздоровчі) послуги, що входять до вартості путівки (з їх числа призначається по 3 процедури щоденно) Бальнеолікування: питні мінеральні води «Боржавська», «Кушницька», «Олегівська» у бюветі, термальний басейн, термальні ванни загальні та локальні, мінеральні ванни загальні та локальні, перлинні ванни, вихрові ванни, промивання кишківника, мікроклізми з відварами лікарських трав, циркулярний, висхідний душ, душ Шарко.
Електролікування:
гальванізація, електрофорез лікарських препаратів, ультрафонофорез лікарських препаратів ампліпульсфорез лікарських препаратів, ультразвукова терапія, УВЧ-терапія, лазеротерапія, магнітотерапія, магнітно-лазерна терапія, дарсонвалізація, місцеве ультрафіолетове опромінення.
Теплолікування: парафіно-озокеритні аплікації, масаж: класичний (1 ділянка), вібромасаж стоп, рефлекторно-сегментарний, сінглетно-киснева терапія: коктейлі з кисневою пінкою, аерозоль-терапія, інгаляції з використанням лікарських препаратів, відварів трав, мінеральної води, аромотерапія.
Фітотерапія: фіточаї зі зборів лікарських трав, лікувальна фізкультура: лікувальна гімнастика (групові та індивідуальні заняття), вправи на тренажерах, корекція хребтового стовбуру із використанням профілактору Євмінова, діагностика: ЕКГ, ультразвукові дослідження, лабораторні методи дослідження - загальний аналіз крові та сечі.
Медичні (оздоровчі) послуги, що надаються лише за додаткову плату: медикаментозне лікування (крім невідкладної допомоги), масаж косметологічний (медовий тощо), ванни косметологічні (винні, молочні тощо), підводний душ-масаж, плавальний басейн, аквагімнастика (підводне витяжіння хребта), аквафітнес, нордична ходьба, комп’ютерний комплекс БЗЗ (біологічний зворотній зв'язок).

 
 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії