тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Пієштяне

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Наталія Онищук-Горліцина
SKYPE: nataly.on
on@meest-tour.com.ua


Віра Подольська

SKYPE: vira_meest-tour
vira@meest-tour.com.ua

Юлія Ях (Бурак)
SKYPE: yulia.burak
tour2@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Пієштяне
Термальний курорт Пієштяне є найвідомішим і найбільш відвідуваним курортом Словаччини. Він знаходиться біля підніжжя гірського масиву Поважський Іновец на березі однієї з приток Дунаю - річки Вах. Популярність курорту обумовлена його унікальними сірчаними грязями, а також зручним розташуванням. Курорт знаходиться в місті, що є районним центром. Всі інші термальні курорти Словаччини знаходяться в невеликих містечках або населених пунктах.
У бальнеологічних центрах курорту пропонується понад 100 різних лікувальних процедур і методик. В їх основі - використання унікальної мінеральної води та лікувальних сірчаних грязей, які комбінуються з водолікуванням, індивідуальною і груповою реабілітацією, масажами, вуглекислою терапією, світлолікуванням, електролікування, теплолікуванням та іншими спеціалізованими і релаксаційним процедурами.
Всесвітньо відомий курорт Пієштяни зобов'язаний своєю репутацією в першу чергу унікальним природним джерелам, лікувальні властивості яких вивчені сотнями поколінь, як у далекому, так і в недавньому минулому. Статуя чоловіка, що ламає милицю, як символ курорту Пієштяни, прекрасно відображає переваги курорту в області лікування ревматизму, відновлення опорно-рухового апарату та нервової системи. Суть ідеї зламаного милиці зовсім не перебільшена, оскільки саме милиці стають зайвим для наших пацієнтів після проходження санаторно-курортного лікування. Так було в минулому, так є в сьогоденні і, будемо намагатися, щоб так було в майбутньому.
Завдяки популярності курорту, його центральна пішохідна частина являє собою типове курортне місто з безліччю готелей, пансіонів и великою кількістю відпочиваючих різного віку и національності. Крім лікування, гостям курорту Пропонується різноманітна культурно-розважальна програма, що включає численні фестивалі, виставки та концерти. 

Природні лікувальні джерела
Унікальні лікувальні джерела є причиною відвідування курорту Пієштяни. Цілющий вплив місцевої термальної мінеральної води і сірчаних грязей вперше описані лікарями в 14 столітті.
 

Термальна мінеральна вода
Термальна мінеральна вода курорту Пієштян містить безліч мінеральних речовин (1500 мг на 1 л). Вода також містить сірководень та інші гази. Вода вивергається з глибини приблизно 2000 метрів. Температура води джерел становить від 67˚C до 69˚C. Щодня витікає 3 млн. літрів термальної води.
 

Сірчані грязі
Сірчані грязі є унікальними в Європі і в цілому світі. Лікувальні грязі видобуваються в місцях виверження сучасних гарячих джерел з сірчаною термальною мінеральною водою.
Грязі володіють важливими фунгіцидними властивостями. Для Спа-процедур вони обробляються за допомогою оригінальної технології, яка складається з ряду хімічних і біологічних реакцій, завдяки яким грязі дозрівають. Зрілі грязі мають маслянисту, жирну, липку структуру, еластичні, з хорошою теплоізоляцією і охолоджуються в чотири рази повільніше води, вони володіють високою в'язкістю. Температура грязей під час їх застосування становить близько 45˚C. Тривалість часткового обгортання або обгортання всього тіла становить 20 хвилин. Обгортання викликає тимчасове місцеве або загальне нагрівання організму, в залежності від області застосування. Грязеве обгортання сприяє зменшенню пухлин навколо суглобів, зняттю напруги м'язів, поліпшенню харчування хрящів, сполучних тканин і міжхребцевих дисків. Крім того, воно має протизапальну дію, зміцнює імунні процеси в організмі, уповільнює втрату еластину, колагену і гіалуронової кислоти і, таким чином, покращує функцію хрящових, сполучних тканин і рухових навичок.
 

Показання до застосування
Ревматичні запальні захворювання, ревматоїдний артрит, хвороба Бехтєрєва, ревматичні захворювання м'яких тканин, пост-інфекційний артрит, артрит, остеоартрит, коксартрози, спондильоз і спонділартрози, дегенеративні незапальні ревматичні захворювання, органічні нервові захворювання (ішіас / запалення сідничного нерва, стан після запальних захворювань центральної нервової системи, стан після повного або часткового паралічу однієї половини тіла, посттравматичні і післяопераційні стани центральної і периферичної нервової системи), ортопедичні порушення.
 

Протипоказання
Інфекційні захворювання, важкі серцеві захворювання, гострий тромбофлебіт, запальні ревматичні захворювання у стадії загострення, пухлини з метастазами, гострі психози, лабільний діабет з повторюваним ацидозом, вагітність, залежність від алкоголю або інших наркотичних речовин, нетримання сечі і стільця, стани, що вимагають постійного догляду з боку третьої особи, епілепсія з частими нападами.
 

Терапевтичні послуги і лікування
Лікувальні процедури надаються з 7.00 до 16.00 год. Релаксаційні і лікувальні процедури, які не вимагають присутності лікаря, надаються протягом усього робочого дня. Надання лікувальних процедур може бути обмежене в наступні свята: 1 січня, Великдень, Різдво.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії