тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Альпійські озера

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Альпійські озера


Курорт озера Блед

Найпопулярніше місце відпочинку в Словенії у будь-який час року. Курорт має у своєму розпорядженні можливості для аматорів активного відпочинку й для тих, хто віддає перевагу тиші й спокою. Кожний знайде тут собі заняття по душі. Блед - це кліматичний і бальнеологічний курорт. Висота розташування озера над рівнем моря становить 501 м. Курорт виник ще в 1856 р., але широку популярність він придбав лише в наш час. Озеро Блед глибиною 31 м. довжиною 2 км., шириною 1 км. створено Бохиньским льодовиком і підживлюється теплими джерелами, прогріваючись улітку до 24 градусів.
Улітку це центр відпочинку для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку й для тих хто любить красу, природу й тишу. Тут кожний зможе знайти собі заняття для душі. На курорті кілька пунктів прокату гірських велосипедів. Недалеко від озера розташовані гольф-центр і ферма, де можна покататися на конях. На території курорту є кілька тінистих кортів (прокат 3-6 дол. США). На озері можна найняти човен або зайнятися риболовлею. Купальний сезон починається в липні й триває до початку вересня. Оскільки під озером б'є термальне джерело, вода прогрівається до 24 градусів. На озері два міських пляжі, вхід на обладнаний пляж (напроти готелю "Парк") платний, а на необладнаний пляж (напроти готелю "Вілла Блед") безкоштовний. Як правило, у готелів немає своїх власних пляжів, за винятком готелю "Гранд Топліце".
Варто звернути увагу на той факт, що на курорті добре розвинена як готельна, так і приватна туристична "мережа". Невеликі затишні котеджі на кілька родин, розташованих недалеко від озера, - ідеальна можливість для недорого й комфортного відпочинку. Також зручним, з погляду інфраструктури є "локальність" розважальних місць. Пішохідна зона навколо озера досягає 6 км. Над озером піднімається стародавній замок Х1 століття, де в цей час розташований історичний музей і національний ресторан. Для аматорів далеких подорожей курорт пропонує відправитися в будь-яку точку Словенії.
Ідеальне місце для сімейного відпочинку й для любителів відпочинку з комфортом.Курорт озера Бохінь

Високо в горах, на висоті 525 м над рівнем моря, перебуває незвичайної краси Альпійське озеро льодовикового походження - Бохінь. Первозданна природа, унікальна для Європи екологічна чистота стала причиною створення заповідної зони. Гірський вінок лісових плоскогір'їв і сьогодні пожвавлюють альпійські пастухи зі своїми чередами. Триглавський національний парк із патріархом Триглавом, зі скелястими горами, долиною Триглавських озер і могутнім водоспадом Савіца, що спадає в Бохіньске озеро, є недоторканим альпійським раєм. Невеликі готелі типу “шале”, що розташувалися навколо озера, не порушують принадність недоторканої природи цього воістину чарівного місця, де можна добре відпочити в будь-який час року. Узимку це відомий гірськолижний курорт, а влітку тут прекрасні можливості для туристичних походів у гори, катання на велосипедах (прокат 20$ на добу) . Улітку вода в озері прогрівається до 24 градусів по Цельсію, що дає можливість купатися й загоряти. На курорт приїжджають любителі риболовлі. Рибу ловити можна як у самім озері, так і на ріці Соча, що впадає в Бохінь. Курорт надає прекрасні можливості для любителів активного й навіть екстремального відпочинку. Тут можна займатися альпінізмом, рафтингом, канйонингом, парапланеризмом, параглайдингом і т.д. Для занять спортом і риболовлі можна отримати все необхідне встаткування. Постійно курсують рейсові автобуси до Любляни 9$ (в одну сторону). Гарний зв'язок з іншим курортним містечком - Бледом. Від Любляны - 68 км, від Бледа 28 км.
Прекрасний курорт для аматорів спокійного відпочинку на лоні природи. Альтернатива морським курортам.


 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 27.05.2020
           1€=30,70 грн.
           1$=28,11 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії