тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Термальні курорти

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Термальний курорт Шмарьєшке топліце


Курорт розташований у маленькому селищі серед зелених пагорбів на висоті 169 м над рівнем моря й на відстані 80 км від Любляни.Самітність курорту має свої переваги: чисте повітря, іонізоване через велику кількість водойм, що оточують це містечко, м'який предальпійский клімат із середньою температурою 10 градусів, джерело з мінеральною водою, температура 32 градуси. Лікувальні властивості води були підтверджені спеціальними медичними установами, і курорт одержав статус санаторно-курортного центру.

Як і кожний словенський курорт такого плану, Шмарьєшке Топліце пропонує великий вибір спортивних і оздоровчих заходів: 4 тенісних корти, площадки для міні-гольфу, футболу, баскетболу, бігова доріжка, спортивний басейн, 2 критих термальних басейни, 10 масажних кабінетів, прокат гірських велосипедів, різноманітна екскурсійна програма (середньовічні монастирі, місто Нове Місце, знамениті броварні). В 5 км від курорту на березі ріки Крка розташований замок Оточец, де в умовах комфортабельного готелю можуть відпочити любителі старовини й розкоші.
Гарні реабілітаційні програми по профілі серцево-судинних захворювань. Цілодобовий контроль лікарів. Індивідуальні програми, які складаються за допомогою комп'ютера, на основі загального стану й після всебічного тестування й огляду лікаря.
Лікувальні фактори
Основний профіль курорту - серцево-судинні захворювання. Основними лікувальними факторами є вода мінеральних джерел, що містить двоокис вуглецю, магній і кальцій, натрій, залізо, марганець, аніони й слабкі електроліти; температура води 32° С.
Всі лікувальні програми складаються на основі функціональної діагностики, при якій визначаються ступінь безпечного фізичного навантаження. Для більшої ефективності програми, її виконання супроводжується обов'язковою поточною й заключною перевіркою в лікаря. Безпека забезпечується спеціальною апаратурою, що супроводжує роботу серця між виконанням програми й постійна чергова служба лікарів і медичного персоналу.
Крім класичних методів в останні роки застосовується також оксигенотерапія, що у значній мірі збільшує функціональність і сприяє зменшенню болю.
На курорті пропонується також комплекс заходів щодо загального загартовування Вашого організму. Тут розроблені спеціальні програми: антистрес, фітнесс, геріатрична профілактика (захист перед хворобами в похилому віці), програми схуднення, косметологія, оксигенаційні тренування.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 09.07.2020
           1€=31,64 грн.
           1$=28,18 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії