тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Екскурсійні тури


Готелі Риги


Готелі Юрмали


Готелі Вентспілса


Готелі Лієпаї
Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Єременко

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Даугавпілс. Край прекрасних озер, річок і струмків.

На південному сході Латвії по обидва береги річки Даугави розкинулось друге за величиною місто країни - Даугавпілс. Незважаючи на віддаленість від столиці (230 км) і деяку провінційність, повірте, сюди варто зазирнути. Даугавпілс - місто із захоплюючою історією, свідчення якої збереглися по всьому місту у вигляді пам'ятників архітектури. Але головним скарбом Даугавпілса є, мабуть, його надзвичайно багата, мальовнича природа. Місто і його околиці украшають 16 озер, 8 річок і струмків, ліси і чудові парки. Ці даровані самим небом багатства місто намагається використовувати і розвивати. Бази відпочинку, гостьові будинки, кемпінги, спеціально передбачені місця для наметів, риболовства, багать, загалом є все, щоб запропонувати гостям міста комфортний відпочинок на тлі пишноти тутешньої природи. 

Місту вже більше 700 років. Зародження його можна сміливо пов'язувати із зведенням Дінабургського замку. 1275 року магістр Лівонського ордену наказує збудувати замок, місцем будівництва обрався правий берег Даугави. Звідси лицарі ордена здійснювали набіги на сусідні з Дінабургом (саме так називалося місто в ті часи) землі. До цього ж часу відносяться і письмові свідчення про Даугавпілс. Навколо замку виникли поселення, вже в 13-14 століттях це місце вважалося вельми значним торговим пунктом. Статус міста - Даугавпілс отримує в 1582 році. Історія міста вкрай цікава, формувався і розвивався Даугавпілс під впливом декількох культур і релігій. Спочатку був під владою Лівонського ордену, потім, після Лівонської війни, настав період Польско-Литовської влади, а після першого поділу Польщі (1772р) Даугавпілс стає частиною Російської Імперії. Господарі міста раз у раз змінювали один одного. Неодноразово місто перейменовувалось. З Дінабургу перетворився на Борисоглібськ, справа в тому, що в 1656 році за територію міста йшли бої Росії та Швеції і саме в день святих великомучеників Бориса і Гліба російське військо здобуло перемогу над ворогом, на честь чого цар Олексій Михайлович і дав місту нове ім'я. Потім, в 1893 році, імператор Олександр ІІІ називає місто Двінськом. А свою теперішню назву місто знайшло в 1920 році.

Знайомство з визначними пам'ятками міста напевно слід почати з того самого місця, де власне Даугавпілс і почав свою історію кілька століть тому. А саме, з розвалин Дінабургського замку Лівонського ордену 13 століття. Тут також можна побачити його майстерно відновлений макет. Навколо цього місця розкинувся Національний природний парк Даугавас, дивовижної краси природа, стародавня долина Даугави, живописний яр.

Огляньте Даугавпілську фортецю, це унікальна споруда першої половини 19 століття. Фортеця є єдиним подібним об'єктом у Східній Європі так добре збереженим.

У Даугавпілсі також можна побачити Ніцгальський валун (уламок гірської порди) - найбільший валун в Латвії. Цей гігант досягає розмірів 10,5 на 10,4 м, а обсяг його 174 кубічних метра. Місто багате традиціями різних релігій. Безсумнівно, одним з головних прикрас Даугавпілса є його храми - католицький, православний, лютеранський. 

Обов'язково погляньте на Борисо-Глібський кафедральний собор. Це одне з найкрасивіших православних храмів Латвії. А в етнографічному музеї Слутишки можна познайомитись ближче з традиціями та побутом старообрядців. Радимо вчинити найцікавішу прогулянку по центральній частині Даугавпілса. Великий Форштадт, нинішній центр міста, сформувався в 30-ті роки 19 століття. Головна його вулиця Ригас зберегла стиль тих часів досить повно.

Грішно побувати у Даугавпілсі і не побачити головної його родзинки - численних чудово красивих озер! Обов'язково побувайте на озері Сванте - одному з найгарніших і найчистіших. Його химерні, витончені вигини, мальовничі береги не залишають байдужим нікого. Казково красиві пейзажі в заповідній зоні Медумских озер. Дивовижна місцевість навколо чотирьох озер - чудове місце для тихої, неспішної прогулянки. 

Наситившись історією та природними видами можна знову повернуться до цивілізації. Для міського відпочинку у Даугавпілсі є безліч симпатичних кафе, ресторанів, де можна чудово пообідати, просто приємно провести час за чашкою кави, послухати живу музику. Також є нічний клуб і боулінг-центр. 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 07.07.2020
           1€=31,90 грн.
           1$=28,32 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії