тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Наталія Онищук-Горліцина
SKYPE: nataly.on
on@meest-tour.com.ua

Юлія Ях (Бурак)
SKYPE: yulia.burak
tour2@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Хорватія – Далмація – Дубровнік


Дубровнік - найвідоміший місто Хорватії, найвеличніший, вишуканий і красивий. Якщо хто-небудь бачив лише одну фотографію Хорватії, швидше за все, це була фотографія Дубровніка - самого популярного "персонажа" листівок і туристичних каталогів. ЮНЕСКО вважає Дубровнік, Венецію і Амстердам трьома найкрасивішими містами Європи - пам'ятниками епохи Відродження і включає Дубровнік до списку світової культурної спадщини. "Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровнік, оскільки ніде більше не знайти такої величі і заспокоєння, такої краси і гармонії", - ці слова належать Бернарда Шоу.

Перебуваючи з VII по XII століття під владою Візантії, Дубровнік зберігав деяку самостійність, а з ослабленням Візантійської Імперії його незалежність ще більше зміцнювалася. Місто швидко розвивався завдяки морської і сухопутної торгівлі, зумів протистояти довгої облоги сарацинів. Венеція окупувала Дубровнік в 1205 році і зберігала владу над містом цілих 150 років. Але місцева аристократія і традиції самоврядування були вже настільки сильні в вільнолюбні міста, що після поразки Венеції у війні з Угорщиною, вона назавжди втратила для себе Дубровнік, що став відтепер Дубровницької республікою. Дубровнік вів настільки вигідну торгівлю в усьому Середземномор'ї, що зумів разом з Генуєю стати головним суперником Венеції. У цей час місто розвивалося і як культурний центр, став батьківщиною багатьом поетам, художникам і вченим.

У XII столітті місто перестав бути островом: вузька протока, що відокремлює його від материка, була засипана, і по ній прокладена вулиця Страдун - сьогодні головна вулиця Дубровніка. 1667 року землетрус зруйнував більшість міських будівель готичної і ренесансної епохи, тільки міські стіни зуміли вистояти Старе місто зберігає в собі безліч культурних та історичних пам'ятників і шедеврів архітектури: монастирі, палаци і церкви, музей мореплавання і етнографічний музей, художні галереї ...

Кухня в Дубровніку відома не менше, ніж його архітектура. Тут можна спробувати устриці і мідії, страви з ягнятини і знамениті вина Південної Далмації, наприклад, Postup, Posip і Dingac. Ресторани в Старому місті дорожче, але атмосфера історичного центру Дубровніка варто того. Відпочинок в Дубровніку дуже сподобається любителям нічних клубів і дискотек, тут є навіть ціла вулиця з численними барами - Burbon Street. Щороку в Дубровніку проводяться музичні та театральні фестивалі і в місто з'їжджаються виконавці й актори з усієї Хорватії.

З порту в Старому місті можна відправитися на екскурсію по довколишніх островах, автобуси пов'язують Дубровнік з іншими великими містами Хорватії. А якщо (що, звичайно, малоймовірно) після всіх скарбів Хорватії ще залишається час, то тур в Дубровнік можна поєднати з відвідуванням Чорногорії, до якої можна добратися менш, ніж за годину.

Офіційний сайт : www.dubrovnik.hr
 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 27.03.2020
           1€=32,07 грн.
           1$=29,34 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії