тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Відповідальні менеджери

Наталія Онищук-Горліцина
SKYPE: nataly.on
on@meest-tour.com.ua

Юлія Ях (Бурак)
SKYPE: yulia.burak
tour2@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Хорватія - Далмація - ЦавтатНевеличке, але на диво мальовниче місто Цавтат розташувалося на узбережжі Середземного моря. Цей хорватський курорт займає відразу два півострова - Рат і Сустьєпан. Море підходить впритул до міста, омиваючи мощену кам'яними плитами набережну. Тут ви знайдете затишну гавань з великою кількістю вітрильних яхт, старовинні будівлі різноманітної архітектурної стилістики.
Архітектура увібрала в себе ознаки стилів усіх епох, які пережило місто: ренесанс, класицизм, бароко, готика, - і тепер є живою ілюстрацією до його багатовікової історії. Найбільш яскраві споруди відносяться до часу Дубровницької республіки. Виконані вони, в основному, в стилі ренесансу з елементами готики. На набережній знаходиться княжий палац, одна з найяскравіших будівель. Зараз у ньому розташовується вельми цікава експозиція предметів старовини, багато з яких - унікальні. Тут також є і бібліотека та колекція архівних документів, цінність якої для науки безперечна.
Перебуваючи в Цавтаті, не можна залишити без уваги мавзолей сімейства Рачіч, там колись знаходився величний грецький акрополь. Безсумнівний інтерес представляють собою і такі споруди, як собор Святого Миколи, побудований в стилі бароко, і вражає красою й гармонійністю ліній каплиця Святого Рока. Гуляючи вулицями міста можна зануритися в давню реальність, розглядаючи залишки того чи іншого будинку, що належить давно минулій епосі. Серед будівель піднімаються вгору кипариси, роблячи вигляд міста по-справжньому колоритним.
Пляжі навколо Цавтата галькові і піщані, і всі вони регулярно отримують Блакитний прапор Євросоюзу і оснащені всім необхідним для комфортного відпочинку. На кожному є різноманітні варіанти морського дозвілля, від катання на банані до водних лиж, серфінгу й кайтингу.
На півостровах є безліч барів і ресторанів, де можна не тільки повеселитися, а й скуштувати страви хорватської кухні. Тут традиційно використовують тільки найсвіжіші продукти: м'ясо, зелень та овочі. А морепродуктам в Цавтаті взагалі варто приділити особливу увагу.
Якщо відвідувачі міста втомилися від огляду архітектури та купання, то виїжджають за місто і відвідують парк розваг Prevlaka, де зайнятися скелелазінням або пейнтболом.
Протягом року в Цавтаті проходить багато цікавих свят і фестивалів, одним із найбільш феєричних вважається фестиваль «Літо Цавтата». Він стартує в другій половині липня і триває більше трьох тижнів, в цей період на міських вулицях і площах проводять безліч цікавих заходів. Гості міста можуть стати свідками цікавих вуличних вистав, концертів під відкритим небом і різних фольклорних заходів. У літній період у місті працює багато атракціонів і ігрових майданчиків, для дітей теж влаштовують особливі розваги. Більшість заходів, що проходять в рамках фестивалю, є безкоштовними.

 

 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Графік роботи Міст-Туру
           в святковий період:

           19.06 - 11:00-16:00
           20.06 - вихідний
           21.06 - 11:00-16:00

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії