тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Екскурсійні тури

Untitled Document

Відповідальні менеджери


Іванна Вовк
ICQ 631468409
poland@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Вся Канада - від океану до океану

Монреаль, Квебек, Торонто, Тисяча островів, Ніагарський водоспад, Скелясті гори, Британська Колумбія, Альберта, Джаспер, Банф, Калгарі, Едмонтон, гори, озера, льодовики, гарячі джерела, водоспади, глетчери ...

Дати на 2022 рік:

Травень

Липень

Серпень

Вересень

20

1, 15, 29

12, 20

3

ПРОГРАМА ТУРУ:

Початок - Едмонтон, закінчення - Торонто
Внутрішній переліт Ванкувер (Вікторія) - Монреаль
 

День 1

Приліт в Едмонтон - столицю Альберти, провінції прерій. Трансфер в готель (автобус або шаттл). Зустріч з групою. Розміщення в готелі в центрі міста.
Перше знайомство з містом.

День 2

Відвідання Парламенту провінції з оточуючими його парками, монументами, фонтанами. Поїздка до "восьмого чуда світу" - Вест-Едмонтон Молу - величезному торговому і розважальному центру, унікальному міні-місту під скляним ковпаком, який включає тематичні парки розваг, штучний кліматичний курорт і багато іншого. Екскурсія по Вест-Едмонтон Молу. Переїзд в район заповідника Джаспер.

День 3

Заповідник Джаспер. Проїзд з зупинками по території заповідника. Купання в гарячих мінеральних джерелах (за бажанням) *. Зупинки в самих мальовничих місцях: каньйони, озера, водоспади, панорами льодовиків і вершин. По дорозі - дикі звірі: лосі, олені, гірські козли, іноді - грізлі і чорні ведмеді. Містечко Джаспер - затишне містечко серед гір - центр одного з найвідоміших Національних Заповідників - ПаркуДжаспер.

День 4

Продовження знайомства з природними красотами і чудесами. Дорога через льодові поля, ущелини, засніжені гірські піки, перевали, смарагдові озера і водоспади, гірські річки з кришталево чистою водою. Зупинки в найбільш мальовничих та визначних місцях. Проїзд по Айсфілд Паркв'ю - однієї з найпрекрасніших доріг в світі. Знамениті "льодові поля". Унікальний глетчер Коламбія Айсфілд - найбільший на південь від Арктики. ЗА БАЖАННЯМ, катання по льодовому полю на амфібії - Незвичайні пригоди. Проїзд по території Національного Парку Банф. Чудовий водний курорт-місто Банфф, один з найбільш фешенебельних в Канаді. "Альпійський" стиль центру міста. Розміщення в готелі в район гір в містечку Канмор.

День 5

Виїзд на екскурсію по Калгарі. Канадський Олімпійський Парк - місце проведення ХV Олімпійських Ігор. Даунтаун Калгарі. Стадіон Стампід.Площа Сіті Холл-Олімпік Плаза. Підйом на Вежу Калгарі *. Вільний час в Даунтаун. Повернення в район гір. Ночівля в готелі.

День 6

Переїзд в заповідник Озеро Луїза. Красиве озеро Луїза, чарівне історичне "Шато Лейк-Луїз". Гірськолижний курорт Озеро Луїза (за бажанням, підйомник для огляду чудових картин *). Проїзд уздовж трансканадської дороги, переїзд до Британської Колумбії, серед нескінченних гірських пейзажів, озер і панорам льодовиків. Проїзд через заповідники Йохо, Заповідник глетчерів. Ночівля в гірському районі, в готелі, розташованому на березі прекрасного озера. У цьому незвичайному місці Вам пропонується вечеря і прогулянка - екскурсія в старовинному "місті привидів" (за бажанням) *.

День 7

Виїзд з району гір у бік прибережного регіону Британської Колумбії. Приїзд в місто Ванкувер, "Тихоокеанську перлину", найперспективніше місто сучасної Канади. Розміщення в готелі в центрі міста. Ніч у Ванкувері.

День 8

Круїз в Вікторію - столицю Британської Колумбії, місто, відоме своїм класичним англійським шармом: Внутрішня Гавань, пишність Парламенту, прославлений "Емпресс-Готель". Проїзд через престижні квартали міста, мальовничі прибережні зони. Вікторія - місто в квітах і вічнозелених рослинах, славиться своїм м'яким середземноморським кліматом. Відвідування всесвітньо відомого Саду Бутчарт * (оплата квитків - на місці): Сад Троянд, Японський сад, Зоряний ставок, Фонтан Трьох Осетрів, неймовірна пишність і різноманітність рослин. Зворотний круїз - повернення в Ванкувер.

День 9

Ванкувер. Екскурсія по місту, що включає Стенлі-Парк зі знаменитою колекцією велетенських індіанських тотемів, історичний Гас-таун з баштовим монументом парового годинника. Даунтаун і Кенада Плейс - мальовничий причал круїзних суден і красивий куточок міста. Найстаріший Китай місто, парк королеви Єлизавети, Олімпійське село. Вільний час.

День 10

Ванкувер. Трансфер в аеропорт. Виліт в Монреаль (можливий виліт також напередодні ввечері). Зустріч з групою. . Розміщення в готелі в центрі *. Відпочинок. Вечірні прогулянки.

День 11

Сніданок у готелі. Виїзд в Квебек-Сіті - столицю Французької Канади. Екскурсія по Старому Квебеку. Циклорама Єрусалиму * (відвідування). Собор Святої Анни - цілителька. Повернення в Монреаль.

День 12

Сніданок у готелі. Продовження знайомства з Монреалем: Підземне місто, Ораторіум Святого Йосифа. Переїзд в Оттаву - столицю Канади. Оттава - вечірня. Розміщення в готелі

День 13

Сніданок у готелі. Екскурсія по Оттаві. Відвідування Парламенту країни *. Переїзд в район Тисячі Островів. Круїз по річці Святого Лаврентія, в районі Тисячі Островів (по сезону). Переїзд в Торонто. Розміщення в готелі.

День 14

Сніданок у готелі. Пам'ятки Торонто - екскурсія по місту. У другій половині дня - переїзд до міста Ніагарський водоспад. Розміщення в готелі. Знайомство з Ніагарським водоспадом. Ніагара у вогнях. Катання на катері під води Ніагари (за бажанням, оплата на місці, по сезону).

День 15

Закінчення туру. Трансфер в аеропорт Торонто (шаттл).

Вартість на 1 ос, в амер. дол.

Назва туру

Днів

Ціна на 1 особу

Доплата за 1-місний номер

Вся Канада від океану до океану

15

3750

60 дол./1ніч

У вартість туру включено:
- готелі туристичного класу з вигодами, 2-місні номери;
- сніданки (континентальні);
- переїзд на комфортабельному транспорті;
- екскурсії по програмі з російськомовним гідом;
- вхідні квитки по програмі;
- податки;
- внутрішнівй переліт

Додатково оплачується:
- міжнародний авіапереліт;
- консульський збір;
- послуги по оформленню документів — 1500 грн;
- факультативні програми;
- послуги швейцарів у готелях;
- чайові водіям;
- харчування

Поселення можливе як у 2-місні так і в 3-місні номери.

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2022, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії