тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 


Групові авіатури


Екскурсійні тури


Лікування та оздоровлення


Untitled Document

Відповідальний менеджер:


Юлія Ольхович

SKYPE: yulia.olkhovych
tour3@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Красуня Прага + Дрезден

Маршрут: Прага – Дрезден

Магічна подорож…

Є міста, одне ім’я яких, звучить обіцянкою невичерпних сюрпризів: Рим, Париж, Венеція, Прага.
Красуня Прага свої обіцянки виконує сповна. Один з кращих способів переконатися в цьому – просто прогулятися вуличками старого міста, милуючись фантастичною архітектурою будинків, церков, чудових замків.
Запрошуємо Вас до захоплюючої подорожі до прекрасної чеської столиці і гарантуємо незабутній відпочинок в самому центрі Європи.
Ми пропонуємо 4 дні відпочинку за 125 €.
За бажанням Ви можете відвідати Дрезден. Місто, яке по праву називають Флоренцією на Ельбі.
 

1 ДЕНЬ
15:30 Збір туристів.
16:00 Виїзд з залізничного вокзалу м. Львова.
Перетин кордонів.
Нічний переїзд.

2 ДЕНЬ
Приїзд до Праги.
Розміщення в готелі.
Оглядова екскурсія "Велична красуня Прага". Архітектура барокко, романська і готична, рококо поєднується зі стилем модерн початку ХХ століття і унікальними кубічними будівлями. Куди б Ви не попрямували: по звивистих вулицях на Староміській площі з Тинським храмом і ратушею зі знаменитими годинниками, або на Карлів міст, один з найстаріших у Центральній Європі, унікальна архітектура буде оточувати Вас з усіх боків.
Вільний час. Можливо організувати у ресторані «У Тамплієрів» (10 €/ос).
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Королівське місто Градчани і Празький Град (15 €) - це приваблива тригодинна прогулянка, в ході якої Ви познайомитеся з лівобережною Прагою. Своїми очима побачите красу стародавньої Праги з оглядового майданчика Страгівського монастиря. Лорета - місце християнського паломництва, здивує Вас скарбницею з безцінною діамантовою дароносицею, яка прикрашена 6222 діамантами. Кульмінацією екскурсії буде відвідування Празького Граду, багатовікової резиденції чеських правителів. Тут ви побачите кафедральний собор Святого Віта (XIV ст.), Старий Королівський палац, і базиліку Святого Георгія, пізнаєте таємниці Золотої вулички, на якій жили і творили алхіміки.
Круїз по річці Влтаві (20 €). Романтична двогодинна подорож на комфортабельному старовинному кораблі по Влтаві з можливістю помилуватися берегами, на яких розкинулася чарівна Прага. Ви пропливете під найкрасивішими празькими мостами, милуючись видами Празького Граду, собору святого Віта, побачите Карлів міст, Національний театр, пагорб Петршин, острів Кампа і канал Чертовка... На кораблі Вас чекає вітальний сюрприз - знаменита Бехерівка або Медовина. І, отримуючи задоволення від вечірнього міста, ви зможете повечеряти і скуштувати чеське пиво і моравське вино. (В тур включено шведський стіл - салати, гарячі і холодні закуски, десерт, фрукти. НАПОЇ ОПЛАЧУЮТЬСЯ ОКРЕМО!)
Поселення в готель. Ночівля.
 

3 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний час в Празі.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Переїзд в м. Дрезден (40 €), яке по праву називають Флоренцією на Ельбі. Наш гід познайомить Вас з містом - перлиною епохи бароко, містом знаменитим на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Ми починаємо нашу екскурсію на одній з найкрасивіших площ Німеччини - Театральній. Тут ви дізнаєтеся цікаві факти з багатовікової історії міста, познайомитеся з історією створення знаменитого Театру опери та балету, Картинною галереєю, творінням італійського архітектора Гаетано Кьявері - Католицьким собором і Резиденцією саксонських королів. Ми продовжуємо наше знайомство з історичною частиною Дрездена на Двірцевій площі і піднімемося по сходах на Брюльску терасу. Перед нами відкривається прекрасний вид на Ельбу, що розділяє місто на дві частини: Старе і Нове місто. Сама тераса є залишком колишніх міських укріплень XVI століття, на якій сьогодні знаходиться Академія Мистецтв. Наша екскурсія продовжується по вузькій вуличці до Нової ринкової площі з відновленою в останні роки знаменитою «Frauenkirche» - церквою Богородиці. Кам'яний купол церкви більше двох останніх століть визначав незабутню панораму історичного центру Дрездена. Оцінивши красу церкви і будівель на площі ми переходимо в Стаєнний двір, де проходили середньовічні рицарські турніри, а потім знайомимося з найбільшим в світі панно «Fürstenzug» - «Хід Князів», виконаним з мейсенівських порцелянових плиток. У Палаці ви дізнаєтеся про різні музеї, знову відкриті для відвідувачів після багаторічної реставрації, в тому числі, знаменитої Скарбниці саксонських королів - «Зелені склепіння». По дорозі до Цвінгер ми зупинимось біля Палацу Ташенбергпале, побудованого Августом Сильним для своєї знаменитої фаворитки - графині Козель і дізнаємося її трагічну історію. Нашу прогулянку по історичній частині міста ми закінчуємо в архітектурному шедеврі європейського бароко - Цвінгері.
Ми впевнені, наша пішохідна екскурсія по старому Дрездену не залишить Вас байдужими і Ви ще довго будете згадувати пишність і неповторну атмосферу одного з найкрасивіших міст Німеччини!
Вільний час.
РЕКОМЕНДУЄМО:
Всесвітньо відома картинна галерея Старих майстрів (вх.кв. 12 €), де зберігаються «Сикстинська мадонна» Рафаеля, зібрання полотен Рембрандта, малих голландців, італійців...;
Збройна палата в будівлі Земпера;
Колекція порцеляни в Павільйоні з дзвонами;
Фізико-математичний салон (вхід 10 €);
Королівський палац з скарбницею знаменитими "Зеленими склепіннями" (вх.кв. 10 €);

Музей транспорту і багато інших музеїв міста, прогулятися по парках, садах, набережних і при бажанні зазирнути в один з найкрасивіших молочних магазинів світу, а також шопінг на найбільшій торговельній вулиці Прагерштрассе, де поєднуються величезний асортимент товарів і прийнятні ціни.
Повернення в Прагу.
Ночівля.
 

4 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
Виїзд в Україну.
Пізній приїзд у Львів.

Вартість 125 євро

До вартості входить:
- переїзд автобусом єврокласу
- проживання в готелі 3*
- екскурсії згідно програми
- супровід керівника групи по всьому маршруту

До вартості не входить:
- факультативні програми (відбуваються при мінімальній кількості 20 осіб)
- вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
- страхування
- консульський збір - 60 € (західний регіон), 70 € (для інших регіонів), пенсіонери та особи до 26 років - 25 € (західний регіон), 35 € (для інших регіонів).

РЕКОМЕНДУЄМО
Всесвітньо відома картинна галерея Старих майстрів (вх.кв. 12 €), де зберігаються «Сикстинська мадонна» Рафаеля, зібрання полотен Рембрандта, малих голландців, італійців...; 
 Збройна палата в будівлі Земпера;
 Колекція порцеляни в Павільйоні з дзвонами;
Фізико-математичний салон (вхід 10 €)
Королівський палац з скарбницею знаменитими "Зеленими склепіннями" (вх.кв. 10 €);
Музей транспорту і багато інших музеїв міста, прогулятися по парках, садах, набережних і при бажанні зазирнути в один з найкрасивіших молочних магазинів світу, а також шопінг на найбільшій торговельній вулиці Прагерштрассе, де поєднуються величезний асортимент товарів і прийнятні ціни.  

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 01.04.2020
           1€=31,44 грн.
           1$=28,81 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії