тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 Екскурсійні тури


Санаторії


Готелі

Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Пансіонат СОНЯЧНА ДОЛИНА
Пансіонат «Сонячна долина» — унікальний лікувально-оздоровчий комплекс загальною площею 7500 м2 — знаходиться на території відомого курорту «Сонячне Закарпаття».

Розташування: пансіонат розміщений в зоні бальнеологічного курорту Поляна,  на відстані 11 км від м. Свалява, в долині р. Велика Пиня (басейн р. Латориця), між Вулканічними і Полонинськими хребтами Українських Карпат, на висоті 340 м над рівнем моря, в так званій Пієнінській гідрогеологічній зоні, породи якої представлені в основному пісчанниками.
Розміщення: у 38 стандартних номерах (площа 30 м2), 2 номерах «Півлюкс» (площа 38 м2), 8 двокімнатних номерах «Люкс» (площа 60 м2), 2 номерах «Люкс +» (площа 90 м2), 3 номерах «Супер люкс» (площа 105 м2). Усі номери обладнані сучасними меблями, цифровим телефонним зв’язком, кабельним TV на 25 каналів і сейфами для зберігання цінних речей. Сучасний дизайн номерів доповнюють меблі, виготовлені з натуральних порід дерева.
Лікування: хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту:
рефлюкс-эзофагітів різних форм легкого і середнього ступеню фази загострення; хронічних гастритів з секреторною недостатністю, а також зі збереженою і підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення; хронічних гастродуоденітів з порушенням секреторної і моторно-звукової функції шлунку; функціональних порушень шлунку або моторної активності («не виразкова диспепсія»); виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки в стадії ремісії або в період після загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозр на можливість злоякісного переродження; хвороб оперованого шлунку та виразкової хвороби шлунку з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеню, гастриту, коліту, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту не раніше, ніж за два місяці при загоєному післяопераційному рубці і позитивному загальному стані; хронічних ентероколітах і колітах різноманітної етіології, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм; дискінезії з виявленням кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення («синдром подразненої товстої кишки»); хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів різної етіології: гепатитах, холециститах, ангіохолітах в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи в неактивній фазі  і при нормальній ШЗЕ; остаточних явищах після перенесеної хвороби Боткіна в неактивній фазі; дискінезії жовчевого міхура і жовчовивідних шляхів; спазмах сфінктера Одді; жовчо-кам’яної хвороби, не ускладненої  інфекцією або частими загостреннями; сечових діатезах (урат і оксалатурії); цукровому діабеті інсулін незалежному (II типу) легкого і середнього ступеню і без ускладнень, в стадії компенсації.
Можливе лікування цукрового діабету, хронічних запальних процесів жіночих статевих органів, простатиту, пародонтозу, остеохондрозу та ін.
Вода подається зі свердловини в бювети, розміщені в спальному і лікувальному корпусах.
Механізм цілющої дії води «Поляна Квасова»: при внутрішньому застосуванні вода викликає лужну реакцію біологічного середовища організму — кислотонейтралізація в шлунку, нормалізація РН порожнини рота, крові, сечі.  Має холетеричну, холкінетичну, діуретичну дію, має виражений вплив на вуглеводний і жировий обмін. Антацидне (кислотонейтралізуюча) дія зумовлена буферними властивостями мінеральної води.
Гіпербарична оксигенація в барокамерах оксигенація в барокамерах (ГБО) підвищує ефективність лікування багатьох захворювань. Вона проводиться за допомогою обладнання, яке використовується не лише в країнах СНД, але й у США, Австралії, Туреччині, Південній Кореї, Аргентині, Бразилії, Кубі.
Механізм дії ГБО наступний: організм насичується під високим тиском киснем, причому кисню поступає в декілька разів більше, ніж при нормальному тискові. Параметри, які обробляються: ЕКГ, ЧОЕ, варіаційна пульсотерапія, артеріальний тиск, вологість, тиск, температура, концентрація кисню і вуглекислого газу та ін.
Область застосування гіпербаричної оксигенації це: порушення кровообігу, інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця; захворювання шлунково-кишкового тракту; інтенсивна терапія і реанімація; пластична хірургія і косметологія; бронхіальна астма; порушення обміну речовин; гострі порушення слуху; порушення репродуктивної функції; функціональні підготовки спортсменів; загальне покращення стану здоров’я.
Діагностичні кабінети обладнані сучасними комп’ютерним обладнанням, що дає можливість проводити гематологічний і біохімічний аналіз крові, гастро-, колоно-, фіброскопію, УЗД-діагностику, електрокардіографію, комп’ютерний аналіз сечі, PH-метрію, імунно-ферментний аналіз тест-системами.
До послуг відпочиваючих фітобар, басейн, масажний кабінет, а також повний спектр водних процедур: гідро лазерний душ (червоний, зелений, висхідний), низхідний, струменевий (Шарко), вакуумний і циркулярний душі, підводний душ-масаж, мінеральні, перлинні і хвойні ванни, ванни  «Гейзер» та ін.
В 20 лікувальних кабінетах здійснюється електролікування, лазеротерапія, гідротерапія, кишкові зрошення, гідро лазерний масаж ясен, інгаляції, лікування мікрокомп’ютерним прибором Шубоши, а також гідроколонотерапія (ретроградне промивання не лише товстої кишки, але й ортоградне пероральне промивання усього травневого каналу ізотонічним трисолевим розчином на основі мінеральної води).
Доповнюють комплексне лікування нетрадиційні методи профілактики та лікування різних захворювань: гірудотерапія (лікування за допомогою п’явок), озонотерапія, ароматерапія, сенглетно-киснева терапія, голкорефлексотерапія, а також унікальна східна система очистки організму «Хамам».
Харчування: збалансоване харчування в ресторані з трьома залами у відповідній з категорії номерів. Усі зали обладнані системою кондиціонування та вентиляції.
Сервіс: конференц-зал на 100 посадкових місць з аудіо- та відеотехнічними засобами, з можливістю доступу до Інтернету для проведення конференцій, симпозіумів і семінарів. Для відпочиваючих надається ряд додаткових послуг: сучасна пральня, перукарня, 2 тенісних корти, банкомат, пошта. Розташований в лікувальному корпусі басейн (розмір 15 × 6,5 м) з підводним масажем, шийним масажем (водоспадом), гейзерами і протитечіями.
Розрахунковий час: 12.00
Адреса: Закарпатська область, Свалявський р-н, смт. Поляна

Вартість вказана за 1 особу за 1 добу, в грн.

Базова програма

10.02.21 - 24.04.21

25.04.21 - 27.06.21

1 ос.

2 ос.

1 ос.

2 ос.

Номер вищої категорії (однокімнатний)

1770

1285

1900

1425

Напівлюкс однокімнатний

1900

1470

2100

1575

Люкс двокімнатний

2430

1735

2550

1860

Люкс підвищеного комфорту

2680

1920

2900

2100

Апартаменти

3290

2350

3500

2565

У вартість номеру включено: проживання,3-х разове харчування, консультація та нагляд лікаря на протязі періоду перебування, прийом 
мінеральної води, відвідування, басейну, тренажерного залу.

Вартість додаткового місця :

- діти віком до 5 років - безкоштовно;

- діти віком від 5 до 16 років - 600, 00 грн.

- дорослі (при додатковому розміщенні)- оплачують 50% вартості проживання 1 особи.

У вартість входить 3-х разове харчування 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії