тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Лікування в санаторіях України


Екскурсійні тури до Львова

більше турів дивись ТУТ 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Графік роботи:

пн - пт: 10:00 - 19:00

субота: вихідний

неділя: вихідний

Долина нарцисів та замки Закарпаття

Чудова подорож Закарпаттям - це насичений цікавими подіями тур, під час якого ми відвідаємо унікальну долину нарцисів в Хусті, а також кожен зможе насолодитися купанням в басейнах, наповнених мінеральною водою з термальних джерел.

Дата туру: 01-02.05, 08-09.05, 15-16.05

Вартість туру: 950 грн/особа.

План туру:
1 день: 8:30 Виїзд зі Львова (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал) - Водоспад Шипіт - Гора Гемба - Час на обід - Хуст (Долина нарцисів екскурсія) - Берегове (Поселення)- Вечеря (Закарпатська кухня).
2 день: сніданок (Закарпатська кухня) - Берегове (термальний басейн, дегустація вин) - Мукачево (час на обід, замок Паланок) - Чинадієво (замок Шенборна)- Львів (орієнтовне повернення до Львова о 23:00).

Похід до водоспаду Шипіт. Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гемба, що у селі Пилипець. Назва Шипіт походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос води, що спадає, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про все, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Підйом на г. Гембу. По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої та є Гемба. Тут проходять як туристичні маршрути, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім витягів, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Екскурсія в Долину нарцисів в Закарпатті.
Унікальна ділянка дикої природи утворена ще за часів льодовикового періоду, сповзла униз разом з реліктовими рідкісними рослинами, які добре прилаштувалися до нових умов існування. Казкове урочище, щедро вкрите квітами нарцисів, найкраще відвідувати під час кількаденної екскурсії Закарпаттям у травні. Саме в цей час долина нагадує фантастичний килим, що насичує неймовірним ароматом повітря та викликати яскраві відчуття та любов до всього світу. 

Термальні басейни Закарпаття. Цей унікальний регіон України славиться своїми мінеральними водами, що б’ють з термальних джерел. Лікувальні властивості води підтвердженні чисельними дослідженнями та саме тому кожного року відвідати Закарпаття планують багато людей з різних куточків країни. Травнева екскурсія до термальних джерел дозволить Вам насолодитися та відпочити в теплій, насиченій мінералами воді.

Дегустація смачного закарпатського вина. Кожен знає, що Закарпаття – це край з найкращими умовами для вирощування різноманітних вибагливих сортів винограду. Саме з нього місцеві жителі виготовляють смачне, відоме на весь світ вино, а також міцну ароматну чачу. Під час туристичної екскурсії Закарпаттям можна скуштувати чудові алкогольні напої як промислового виробництва, так і створені за традиційними рецептами власників приватних виноградників. А ще вино та чача коштують досить недорого і тому можна купити та взяти із собою додому саме те, що сподобалися Вам найбільше.

Неймовірна екскурсія замками Закарпаття. Закарпаття – це не тільки неймовірна краса природи, лікувальні заклади та чудові краєвиди.
Це також місце, де знаходяться найдавніші та найкрасивіші палаци, навідатися до яких можна під час насиченого туру замками Закарпаття.

Мисливський будиночок Шенборна. Насправді цей будиночок являє собою чудовий палац, що ховається посеред неймовірно красивого парку. Справжньою прикрасою, що є шедевром ландшафтного дизайну є штучне озеро, розташоване посеред екзотичних дерев та кущів. Кількість вікон у палаці відповідає кількості днів в повному році, кімнат – тижнів, а парадних входів – місяців. Це краса доступна для огляду кожному, хто готовий до захопливої подорожі до Закарпаття.

Замок Паланок – збережена велич Київської Русі. Ця фортифікаційна споруда була зведена для охорони поселення білих хорватів. Завдяки тому, що замок багато разів був центром бойових дій, він часто переходив від одного власника до іншого. Відповідно, кожен новий хазяїн відновлював стіни та вежі фортеці, доповнював її новими архітектурними елементами. Всі ці перетворення дозволили Палацу Паланок набути унікальну оригінальний вигляд та стати справжньою пам’яткою світової культури.

Багатоденна екскурсія до Закарпаття у травні – це можливість чудового відпочинку, сповненого захопливими пригодами та неймовірними враженнями.
 
Проживання: приватні садиби, с.Бене, Берегівський район.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом євро класу, супровід гіда-екскурсовода, проживання.

У вартість не входить та оплачується додатково:  харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Замок Шенборна: дорослий – 20 грн, дитячий – 15 грн;
Мукачівський замок: дорослі - 50 грн, пільгові - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн.
Купання в термальних басейнах: термальний басейн “Жайворонок”: 2 години: загальний – 210 грн, діти – 110 грн, скриньки для переодягання - 30 грн;
Дегустація вин, Берегове: 80 грн;
Долина нарцисів: дорослий, пенсійний – 35 грн, студентський - 25 грн, дитячий – 20 грн;
Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн, діти 7-16 р. – 10 грн.
Витяг на гору Гемба: загальний – 140 грн, діти 7-12 р. – 100 грн.
 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії