тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Христина Марусяк
christine@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Об'єднані Арабські Емірати

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) – федеральна держава, розташована в Західній Азії, на північному сході Аравійського півострова. Межує на півночі з Катаром, на півдні і південному заході – з Саудівською Аравією, на північному сході і південному сході – з Оманом.





КУРОРТИ

Загальна інформація про країну

Офіційна назва країни  Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ)
Столиця – Абу-Дабі.
Населення
– 2,5 млн. осіб.
Офіційна мова – арабська, але в туристських центрах масово розмовляють англійською.
Релігія. Переважає іслам.Час. Випереджає київський на 1 годину.

Святкові і неробочі дні.
Єдині постійні свята:1 січня – Новий рік і 2 грудня – Національний день.
Решта святкових днів пов’язана з місячним календарем.
Вихідні дні – друга половина четверга і п’ятниця.
Під час мусульманського свята Рамадан, що продовжується місяць, мусульмани дотримуються посту. У цей період їм заборонено вживання їжі і напоїв, а також куріння в денний час доби.

Грошова одиниця – дірхам (D), рівний 100 філсам. Банкноти: 5, 10, 50, 100, 200, 500 дірхамів; монети: 25 і 50 філсів. Курс у відношенню до долара США фіксований.
Краще міняти долари в банках в центрі міста. Можна розплачуватися доларами, але це менш вигідно, ніж дірхамами.
Ввезення і вивіз національної і іноземної валюти не обмежений.

Віза. Оформлення туристських віз проводиться турагентом або приймаючим готелем. Власникам паспорта, що мають в’їзний штамп держави Ізраїль, в’їзд в ОАЕ заборонений. Обійти цю заборону можна. Відвідуючи Ізраїль, треба попросити не ставити на прикордонному контролі штамп в паспорт і одержати ”документ мандрівника”. Ізраїльтяни до таких прохань відносяться спокійно і, як правило, не відмовляють.Митний контроль.Дозволене безмитне ввезення: 200 сигарет, або 400 сигар, або 2 кг тютюну; парфумерії, побутової техніки – в межах особистих потреб. Алкоголь дозволено ввозити тільки дорослим в кількості 2 л міцних напоїв і 2 л вина на людину.

Заборонене ввезення: товарів, вироблених в Ізраїлі і ЮАР; друкованої і відеопродукції порнографічного змісту.

Санітарний і ветеринарний контроль. Туристам сертифікат про щеплення не потрібен. При ввезенні домашніх тварин необхідно пред’явити ветеринарне свідоцтво.Транспортне сполучення.

Авіатранспорт. Відстань від аеропорту до міста – 35 км.
Автомобільний транспорт – єдиний вид транспорту в ОАЕ.
Таксі. Краще всього користуватися державними машинами пісочного кольору: вони дешевші, в них чисто, працюють лічильник і кондиціонер, водій – в уніформі, говорить англійською. У приватному таксі про ціну за проїзд слід домовлятись попередньо.
Оренда автомобіля можлива за наявності прав міжнародного зразка. Швидкість на трасах – 100-120 км/год.

Поліцейські правила. У ОАЕ найнижчий рівень злочинності в світі.  У містах патрулювання сплановано таким чином, що поліцейські проїжджають кожне місце раз на 10 хвилин. При розмові з поліцейським краще посміхатися, не жестикулювати і застосовувати ввічливу англійську мову. Якщо турист викине з вікна машини сміття, він буде оштрафований на 3000 дірхамів і більше.

Національні традиції. Чудова риса арабів – гостинність. Неввічливо відмовлятися в офісі або магазині від чаю або кави. Не слід починати бесіду відразу по суті, потрібно поговорити про погоду або здоров’я, хоча вважається неввічливим розпитувати про здоров’я дружин, а можна лише поцікввитись про сім’ю в цілому.
Пригощаючи араба, треба переконатися, що пропонована їжа не містить свинину, а напої – алкоголь. Вживати спиртні напої можна тільки в барі, ресторані або в номері в готелі. За розпивання спиртних напоїв на вулиці загрожує штраф, в'язниця і висилка з країни. У Рамадан не можна їсти, пити, палити і навіть жувати жувальну гумку в громадських місцях до заходу сонця.
Спілкування з місцевими жінками (поза роботою) розцінюється як образа і карається штрафом у розмірі 60 тис. дірхамів. Жінку не можна фотографувати, йти позаду неї, пропускати вперед. Чоловіків можна фотографувати, лише одержавши їх дозвіл. Не рекомендується фотографувати урядові будівлі, банки і вілли за глухими огорожами – в них живуть шейхи. Не можна проходити перед тими, що моляться.Правила носіння одягу не дуже строгі. Проте в мусульманській державі носіння короткого і обтягуючого одягу в суспільних місцях сприймається несприятливо, тим більше в період Рамадана. Тому слід уникати дуже відвертих туалетів: плаття не повинні бути дуже короткими і з глибоким вирізом, а джинси не повинні обтягувати стегна. На вулицях міста чоловікам не можна оголяти торс. На пляжі і в басейні заборонено знаходитися без купальника.Не можна входити в арабський будинок у взутті. Коли турист сидить, не можна виставляти підошву у бік араба – це образа. Не прийнято пропонувати або брати страви лівою рукою. Також не можна сідати за кермо в нетверезому вигляді. П’яний водій штрафується або може бути ув’язнений.

Звичайний робочий день продовжується 8 годин у дві зміни: з ранку до 13.00 і з 16.00 до вечора. Четвер – скорочений день, п’ятниця – вихідний. Державні установи і банки відкриті тільки в першій половині дня.

Кухня. Основа арабської кухні – м’ясо: баранина, козятину, телятина. В більшості випадків м’ясо піддається тепловій обробці без застосування жиру, завдяки цьому блюдо відрізняється особливою ніжністю і соковитістю. Окрім різноманітних других страв таким же чином готують м’ясо для численних супів на м’ясному бульйоні.У арабській кухні практично у всі страви рясно додають різноманітні прянощі і спеції: цибулю, часник, перець, корицю, ароматичні трави і т.п. Для приготування страв використовується переважно оливкове масло, а також рис, бобові культури – горох, квасоля. Обов’язкові складові багатьох страв – різноманітні овочі, свіжі або консервовані фрукти.Широко поширені страви з риби і морепродуктів.Дуже популярні рибні ресторани, в яких безпосередньо в залі на лотках лежить в льоді риба і морепродукти. У будь-якому ресторані з арабською кухнею можна замовити мезі – традиційний набір з холодних і гарячих закусок. Мезе є поєднанням не менше 12 страв, які в певній послідовності подаються невеликими порціями і швидко змінюють один одного. Найбільш поширені страви в мезі – овочеві салати, часниково-горіхова паста на оливковому маслі, виноградне листя з рисово-овочевою начинкою або м’ясним фаршем. Неодмінна складова мезі – гарячі пиріжки трикутної форми з овочевою, м’ясною або сирною начинкою. У асортимент страв, як правило, входять сири, а також баклажанова ікра, що готується з часником.
У ОАЕ багато кав’ярень. Найпопулярніша кава – аравійська світла, яка готується з ледве просмажених зерен. Алкогольні напої продаються тільки в барах і ресторанах готелів. Виняток становить емірат Шарджа, де спиртне під повною забороною. Найдемократичніший емірат Дубай, де купити спиртні напої найпростіше. Не можна вживати алкоголь в громадських місцях, на вулицях і на пляжах. Це карається штрафом або навіть тюрмою. На вулицях повсюдно можна погамувати спрагу коктейлями з соків тропічних фруктів, які готуються тут же.Додаткова інформація про особливості країни і її жителів. Розміщення. Літо в ОАЕ – низький туристський сезон. У цей період ціни в готелях знижуються на 40-50 %, отже доба проживання в п’ятизірковому готелі обходяться не дорожче 100 $ США. Основний сезон починається в листопаді.Вартість номера в готелі середнього класу – близько 270-350 дірхамів.Покупки. Магазини у п’ятницю працюють до 22.00, а в першу половину дня закриті. Влітку ціни на багато товарів знижуються.Телефон. У ОАЕ оплата розмови по телефону-автомату проводиться або монетами, або телефонною карткою вартістю 30 дірхамів. Карткою можна дзвонити з будь-якого телефону-автомата; під час розмови дисплей телефону показує суму, що зменшується.

Одяг. Влітку найбільш зручний легкий бавовняний одяг, необхідні сонцезахисні окуляри. Взимку можуть знадобитися светр або легка куртка.

Медичне обслуговування. За екстреною медичною допомогу можна звернутися в дубайский госпіталь через службу прийому гостей готелю або відвідати його самостійно. Допомога безкоштовна, за винятком ліків, рахунок за які слід пред’явити страховій компанії по місцю оформлення путівки.

Чайові
не обов’язкові, але обслуговуючий персонал буде вдячливий за 3-5 дірхамів.Інша інформація. Емірати борються за чистоту своїх міст. Штраф за кинутий на вулиці папір може досягти 500 дірхамів.



Переглянути більшу мапу

 




https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют          
           1€=46,5 грн.
           1$=42 грн.

  


© 2024, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії