тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Непал

Королівство Непал - держава в Південній Азії, що не має виходу до моря.

Велика частина території розташовується на південних схилах Гімалаїв, менша - на вузькій смузі підгірних рівнин уздовж підніжжя гір. У Непалі розташований найвищий пік земної кулі - гора Джомолунгма (Еверест, 8848 м), що знаходиться на кордоні з Китаєм. Крім неї тут підносяться ще 8 з 14 восьмитисячників світу: Аннапурна (8091 м), Манаслу (Кутанг, 8163 м), Канчеджанга (8585 м) та ін. Також в Непалі знаходиться 240 піків заввишки більше 6000 м Між хребтами лежать улоговини, найбільш значна з яких Катманду (1400 м).

Столиця і найбільше місто Непалу - Катманду, лежить на р. Багхматі, на висоті 1300-1400 м.

Населення - понад 600 тис. Чел.Катманду одночасно несе сліди історії та сучасності: щільно заселений історичний центр з його площами і храмами все ще зберігає спогади про минуле, коли не було галасливих житлових районів, дорогих готелів, ресторанів і магазинів на околицях столиці; центром Катманду є площа Дурбе. Катманду є центром туризму, в місті широке поширення набула легка і харчова промисловість, кустарні виробництва та художні ремесла. Що дає можливість побачити і придбати унікальні товари і речі. Також в Катманду розташований міжнародний аеропорт, архітектурні пам'ятники: палаци та храми 5-18 ст., Стародавні індуїстські і буддійські храми (3 ст. До н. Е., 8-13 ст.)

Клімат Непалу різноманітний і унікальний - в діапазоні від тропічного на півдні країни до арктичного у високогір'ї. Природні пояси - від субтропічних джунглів, що покривають долини на півдні країни, до тундрової зони і вічних льодовиків на вершинах Гімалаїв на півночі країни. Пори року в Непалі чітко виражені: влітку, в червні - серпні коли мусонні дощі приносять вологу з Індійського океану, трохи жарко і сиро. Взимку, з середини грудня по лютий сухо і прохолодно, в горах випадає сніг. Суха, стійка погода навесні і восени, найвищі гори і красиві річки, доброзичливе місцеве населення - все це приваблює в Непал мандрівників з усіх країн світу.

Мова - офіційна мова непальський

Населення країни: 24 млн. Чоловік. Численні групи непальців можна поділити на дві великі сім'ї - тибетську і непальскую. У тибетській групі особливо виділяються шерпи і гурунги. Невелика народність шерпів, що проживають в районі Евересту, ось вже більше 50 років відома як кращі портер вантажів численних альпіністських експедицій.

Валюта - непальська рупія. Приблизний курс обміну валюти: USD дорівнює 63 непальських рупій. В одній рупії міститься 100 пайс.

Електроживлення - напруга в мережі 220V

Релігія - індуїзм (державна релігія), буддизм.

Транспорт - залізничний транспорт відсутня, основний вид транспорту для далеких пересувань - автобуси. Для тривалих поїздок між містами, необхідно в одному з численних місцевих бюро подорожей замовити квитки на автобус заздалегідь. Між містами Катманду, Покхара і національним парком Читван щодня курсують спеціальні туристичні автобуси. Вони досить комфортабельні і чисті, в них подорожують тільки туристи. Під час переїзду в таких автобусах передбачений легкий обід. Дуже часто групи туристів замовляють персональні машини і мікроавтобуси. Це дуже зручно, особливо в тих випадках, коли по дорозі в Читван або Покхару ви захочете сплавитися по річці Трісулі на рафтах. 3:00 сплаву замінить автобусний переїзд, а ваші речі (сухі!) Будуть у повній цілості чекати вас у вашому автомобілі.
Дороги в Непалі асфальтовані, швидкість руху залежить від кількості корів і курочок, що гуляють по проїжджій частині. Рух лівосторонній і в містах схоже на філігранне лавірування між людьми, машинами, велосипедистами і рикшами. Мабуть, це одна з причин, по якій іноземцям не довіряють водіння автомобілів, і замовити машину можна тільки з шофером. Всі дороги зосереджені в рівнинній частині Непалу - террани і в горбистих передгір'ях, так що в високогірні райони дістатися можна тільки на літаках.

 
https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют          
           1€=42,5 грн.
           1$=38,5 грн.

  


© 2024, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії