тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальний менеджер

Христина Марусяк
christine@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

КИТАЙ




Китай, офіційна назва - Китайська Народна Республіка - держава в Східній Азії. Найбільша за чисельністю населення держава світу (понад 1,35 млрд, більшість населення - етнічні китайці) займає третє місце в світі за територією, поступаючись Росії та Канаді. 

Столиця: Пекін
Офіційна мова: китайський
Найбільші міста: Шанхай, Пекін
Релігія: буддизм, даосизм.
Валюта: Юань (CNY)
Телефонний код: +86
Часовий пояс: UTC +8

Географічне розташування
На півночі межує з Монголією і Росією, на північному сході з Росією і КНДР, на півдні - з В'єтнамом, М'янмою, Лаосом, Індією, Бутаном і Непалом, на заході - з Пакистаном, Афганістаном і Таджикистаном, на північному заході - c Киргизстаном і Казахстаном. На сході і південному сході узбережжі країни омивається водами Бохайского, Жовтого, Східно-Китайського і Південно-Китайського морів (довжина берегової лінії - 18 тис. Км), країні належить більш 3,4 тис. Островів. Китай - третя за площею території країна світу (9,6 млн кв. Км). Рельєф країни вкрай різноманітний - від обрамленого найвищими гірськими системами Азії Тибетського нагір'я (середня висота близько 4500 м) на південному заході і високих рівнин і гір Східного Тянь-Шаню на північному заході, до Лесового плато і низовин Великої Китайської рівнини на сході. На північному сході тягнуться невисокі ланцюга Маньчжурії-корейських гір і Хінгану, а на півдні - гори Наньлін і Юньнань-Гуйчжоуського нагір'я. Кам'янисті пустелі Такла-Макан і Гобі займають великі ділянки на півночі і заході країни, а окультурені субтропічні ліси - південний схід Китаю.

Клімат
Клімат Китаю дуже різноманітний - від субтропічного на південному сході до різко-континентального (арідного) на північному заході.
Так, в січні в Харбіні, столиці північно-східної провінції Хейлунцзян, температура - 20 ° С, а в Гуанчжоу в цей же час + 15 ° С.
Влітку перепад температур не настільки великий. На північнокитайської низовини, незважаючи на близькість моря, панує континентальний клімат.
Ідеальний час для поїздок до Китаю - пізня весна, особливо травень, або осінь, з вересня по жовтень, а на півдні і листопад - грудень. В Пекіні можна побувати і взимку, коли Літній палац так романтично покритий снігом.
Острів Хайнань - це цілорічний курорт. В найхолодніші місяці зими температура тут не буває нижчою 22 градусів, а температура води близько 25 градусів; влітку ртутний стовпчик рідко добирається до 30. Проте варто утриматися від поїздок туди в жовтні і листопаді в зв'язку з ймовірними тайфунами в цей час.

Політичний устрій
Комуністична республіка. Глава держави -
​​голова КНР. Вищий орган державної влади - Всекитайські збори народних представників з постійно діючим представницьким органом - Постійним комітетом. Адміністративно КНР ділиться на 23 провінції (23-й провінцією вважається номінально незалежний Тайвань), 5 автономних районів і 3 міста центрального підпорядкування - Пекін, Шанхай і Тяньцзінь, а також особливі адміністративні райони - Гонконг і Макао (Аоминь), колишні колонії Великобританії і Португалії (повернуті до складу КНР в 1997 і 1999 рр. відповідно). В них продовжують існувати колишні правові, соціальні та економічні системи.

Валюта Китаю. Китайський юань
Національна валюта КНР - женьміньбі. Його емісія є прерогативою Народного Банку Китаю. Основною одиницею женьміньбі є юань, допоміжні одиниці - цзяо і фень (1 юань = 10 цзяо; 1 цзяо = 10 феней).
В'їжджаючи в Китай, іноземні туристи повинні заповнити митну декларацію і пройти митний огляд.
Речі, привезені туристами для особистого користування, повинні бути в розумних кількостях, наприклад, 2 пляшки спиртних напоїв (ємністю не більше 0,75 л.), 400 шт. сигарет. Предмети особистого користування заносяться в декларацію і повинні бути представлені при виїзді з Китаю. Для вивезення ювелірних і художніх виробів необхідно пред'явити квитанції з печатками магазинів. При вивезенні культурних цінностей (включаючи старовинні книги, каліграфію, живопис та ін.) Туристи повинні пред'явити висновок експертизи, видане органами з управління культурними пам'ятками Китаю, в іншому випадку вивезення забороняється.

Обмін валюти
У Китаї можна обміняти на юані наступні 20 валют: австралійські долари, австрійські шилінги, канадські долари, датські крони, німецькі марки, французькі франки, фінські марки, італійські ліри, японські ієни, малазійськіє ринггіта, голландські гульдени, норвезькі й шведські крони, швейцарські франки , англійські фунти стерлінгів, долари США, сінгапурські долари.
Гонконзькі і аоменьскіе долари, тайванські сінтайбі також можна обміняти на юані.
Якщо за час перебування в Китаї ви не витратите наявні у вашому розпорядженні юані повністю, то перед від'їздом зможете перевести їх в потрібну вам іноземну валюту, пред'явивши довідку про зроблений раніше обміні (в готелі вона не потрібна). Довідка дійсна протягом 6 місяців.
Прийняті в Китаї іноземні кредитні картки: «Master», «Diners Club», чеки «Express», «Million», «JCB».

Транспорт в Китаї
Основний вид транспорту між містами Китаю - залізничний. В пасажирських поїздах є вагони чотирьох класів: м'які спальні, жорсткі спальні, м'які сидячі, жорсткі сидячі. Квитки перевіряють при вході на перон, при посадці в поїзд, при виході з перону.
Якщо між містами відсутня залізничне сполучення, то доведеться скористатися міжміськими автобусами. Поїздка на автобусі обійдеться дешевше, але умови поїздки будуть далекі від комфортабельних.
В Пекіні безліч таксі. Таксі можна зловити в будь-який час доби. Гроші за проїзд платяться по лічильнику. Ціна за кілометр в залежності від класу таксі коливається від 1,40 юаня до 2,50 юаня (наклейка з ціною за 1 км прикріплена до бічного скла автомобіля). Початкова ціна на лічильнику - це плата за перші 4 кілометри шляху. Під час стоянки, в нічний час доби і під час руху в пробці тариф підвищується. На даху таксі встановлений жовтий знак з написом по-англійськи ТАХI.
У великих містах - Пекін, Шанхаї, Гуанчжоу - мається метро. Велорикша - екзотичний вид пересування. Досить дороге задоволення, домовлятися про ціну бажано до поїздки.
Велосипед - улюблений засіб пересування пекинцев. В Пекіні більше 8 млн. Велосипедів. Вранці і ввечері в години пік в роботі транспорту вулиці Пекіна завантажені велосипедами, що створює дивну картину для вперше перебувають в Китаї туристів. В Пекіні дуже рівні дороги, тому їздити на велосипеді дуже зручно. Особливо зручно їздити на ньому по районам традиційної забудови, де дуже вузькі провулки. Плата за зберігання велосипеда на стоянці 1-2 цзяо. Деякі майстерні і готелі дають велосипеди напрокат. Готелі зазвичай вимагають заставу в розмірі 200-800 юанів і беруть за користування велосипедом погодинну оплату 4 юаня.

Покупки
Кредитні карти American Express, Visa, Master Card, Diners Club приймаються до оплати в основному у великих містах.
Шопінг в Китаї стає все більш популярним. В універмагах і торгових центрах можна купити одяг відомих торгових марок за досить низькими цінами, враховуючи те, що в Китаї сьогодні виробляється чи не більша частина промислових товарів світу.
Якщо розраховуєте привезти з Китаю як сувенір щось особливе, відвідайте відкриті ринки. Серед найбільш популярних в Пекіні - ринок антикваріату (старовинні речі, вироби з порцеляни і шовку). На відміну від великих магазинів, де ціни фіксовані, тут можна і потрібно торгуватися.
При виборі подарунків пам'ятайте про те, що Китай є батьківщиною чаю - тут налічується більше 100 його сортів. Найвідоміші - зелений чай Лунцзінь, червоний ціхун і білий Іньчжень. Незвичайним смаком володіють китайські спиртні напої, наприклад, маотай або Уляну, які послужать приємним презентом для колег і друзів.

Мобільний зв'язок
Мобільний зв'язок в КНР діє повсюдно. Основні оператори супутникового зв'язку - Сhina Mobile і China Unicom (стандарт GSM). Купувати сім-карту з пред'явленням паспорта і реєстрацією не вимагається - існує маса знеособлених пакетів вартістю від 100 юанів. Незалежно від сплаченої суми вартість самого номера в різних пакетах в середньому однакова, на рахунок же зараховується залишок грошей. Настійно рекомендуємо купувати сім-карту з перекладачем - він пояснить перевага того чи іншого пакета. Зверніть увагу, що одні пакети активують міжнародний зв'язок разом з активацією карти, а інші передбачають включення даної послуги через дзвінок оператору, здійснений, зрозуміло, на китайській мові.

Корисні адреси та телефони

Посольство України в КНР
м. Пекін, 100600, р-н Саньлітунь, вул. Дун Лю Цзе, 11 (№ 11, San Li Tun, Dong 6 Jie, Beijing, China, 100600)
Графік роботи:
пн-пт - з 8:30 до 18:00;
обідня перерва - з 12:30 до 14:00.
Тел .: +86 (10) 65 32 63 59, +86 (10) 65 32 63 59, +86 (10) 65 32 67 65
Сайт посольства: www.mfa.gov.ua/china/ua

Посольство і консульство КНР в Україні
м. Київ, вул. Грушевського, 28/2
Час роботи консульства: пн, ср, пт - з 9:00 до 11:30
Тел .: +38 (044) 254-00-86, +38 (044) 253-41-14
Тел. посольства КНР: +38 (044) 253-73-71
Сайт посольства: ua.chineseembassy.org/rus/lsqz/
Сайт департаменту імміграції Гонконгу

Поліція: 110
Пожежна служба: 119
Швидка допомога: 120
Міжнародна довідкова служба (англійською мовою): 115

 




https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют          
           1€=46,5 грн.
           1$=42 грн.

  


© 2024, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії