тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери


Віра Подольська

SKYPE: vira_meest-tour
vira@meest-tour.com.ua


Марія Котяш

SKYPE: marikakotiash
montenegro@meest-tour.com.ua


Іванна Вовк

SKYPE: vovkiva
monte@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Бліц Балканський Експрес. Авіа + автобус

23.09 - 01.10.2019 (9 днів)

Без нічних переїздів!

Без обов'язкових екскурсій!


В програмі туру 6 країн:

- мальовнича Чорногорія,

- незвідана Албанія,

- заворожуюча Греція (острів Корфу та материкова частина),

- загадкова Македеонія

- запальна Сербія,

- легендарна Угорщина

23/09/19

09.30 Збір групи в аеропорту ім.Д.Галицького, м.Львів.
11.30 Авіапереліт Львів-Тіват. Трансфер в м.Будва. Поселення.
Самостійне знайомство з містом, прогулянка по набережній та пішохідному променаду, відвідування старої частини міста Будви. Вільний час.  Ночівля.

24/09/19

Вільний день на морі.
Після обіду переїзд  до Албанії, до м. Дуррес.
Ночівля.

25/09/19

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд  до Саранди.
По дорозі ми відвідаємо  м.Берат (10 євро)
Берат — місто-музей, яке входить в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, знаходиться на березі ріки  Осуми біля підніжжя  гори Томори в 130 км від столиці Албанії  м.Тірани. Називають Берат   також  «містом  тисячі вікон», оскільки центр міста становлять  два старовинні квартали, які є прикладом класичного османського міста, частину якого займає фортеця  з IV ст. до н.е. В фортеці  ви можете побачити  візантійські церкви  з унікальними настінними  розписами та цінними іконами. В Соборі Діви  Марії знаходиться Національний  Іконографічний  музей, де зібрана  колекція робіт видатного іконописця Онуфрія. Вільний час. Обід
Поселення  в готель в м.Ксаміль. Ночівля.

26/09/19

Сніданок. Вільний день на Іонічному морі. Пропонуємо факультативні екскурсії.
Екскурсія до унікального природного джерела «Голубе  Око» і  відвідання фортеці Лікурс (15 євро)
Унікальне карстове  джерело вулканічного  походження , 18 ключів якого вибиваються  на поверхню  і створюють  ілюзію людського  голубого ока за рахунок форми та  яскраво голубого кольору води . Ви проведете незабутній  час  на природі, насолоджуючись неймовірними краєвидами   і свіжим гірським  повітрям. Також  вас чекає відвідання  величної  фортеці Лікурс, створеної  головним  архітектором Сулеймана Величного – Німаром Сінаном. Зі стін фортеці відкриваються неймовірно захоплюючі краєвиди на Саранду та Бутрінт.
Повернення в м.Ксаміль. Ночівля.

27/09/19

Сніданок. Звільнення номерів, виїзд на острів Корфу, який включає і переплаву на паромі. Поселення. Вільний час.
Для бажаючих пропонуємо оглядову автобусно-пішохідну еккурсію по острову Корфу (15 євро)
Місто Керкіра — столиця о-ва Корфу, одне з найбільшвитончених міст сучасної Греції, а в минулому – місто  Венеціанської аристократїї.  Ви відвідаєте  оглядовий майданчик півострова Каноні, звідки  відкривається захоплючий  вид на знаменитий острівок Пондіконісі, а також на взлітно-посадкову смугу аеропорту острова Корфу і ще багато цікавого … Ми відвідаємо давні собори, прогуляємось затишними та давніми вуличками острова і будемо милуватись панорамниви краєвидами звідусіль!
Ночівля.

28/09/19

Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд до Греції. По дорозі відвідування найпопулярнішого екскурсійного місця - Метеори! (15 євро)
Незабутнім стане відвідування цього геологічного дива природи, внесеного до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Метеори необхідно побачити своїми очима, щоб повірити в їх існування. Християнські монастирі Метеори, засновані на гігантських обривистих скелях, велично спрямовані в небо, викликають непередаване відчуття, що сполучає в собі одночасно страх і захоплення.
«Восьме диво світу» – так називають це місце. І це лише бліда спроба передати словами велич Метеор з їх дивовижним поєднанням природної краси і величі людського духу. «Ширяючі в повітрі» – так перекладається назва цього місця.
Дивовижні пейзажі становлять сотні скель, які спрямовані в небо, як гігантські зуби. Скелі з часом придбали найхимерніші форми і нагадують «місто зі скель». На їх вершинах неймовірним чином розташовані монастирі ХIV-XVI століть: безцінні пам'ятки історії та культури з їх багатющими колекціями ікон, фресок і особливою архітектурою. До сьогоднішнього дня те, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою. У період розквіту монастирського життя, в XVI столітті, тут одночасно були відкриті 24 монастирі. У наші дні їх залишилося шість: чотири чоловічих і два жіночих. Всі вони доступні для туристів. Сьогодні Метеори – одне з найбільш відвідуваних паломницьких місць у Греції.
Під час екскурсії передбачений огляд cкель Метеор, а також відвідування діючого монастиря.
Переїзд до материкової Греції, ночівля в містечку поблизу моря, в районі Паралія.

29/09/19

Сніданок. Звільнення номерів.
Для бажаючих — оглядова автобусна-пішохідна екскурсія по місту Салоніки (10 євро)
Салоніки - місце, яке зберегло безцінну спадщину світової історії. Тут туристів зустрічають численні музеї, пам'ятники культури, архітектурні споруди, археологічні пам'ятки. Міські вулиці та широкі площі, старовинні будівлі, ніби взяті з книг про історію. Біла вежа біля берега моря, стіни фортеці Верхнього міста, стародавня Агора, гробниця царя Філіппа, тріумфальна арка імператора Галерія, Базиліка Святої Софії, Храм Святого Дмитра (покровителя міста), Археологічний музей, Університет ім. Аристотеля, де знаходиться багата бібліотека, астрономічна обсерваторія, державний театр Північної Греції - Салоніки по праву заслуговують на звання найкрасивішого міста держави. Гостинні греки стають одним із найважливіших чинників привабливості Салонік, найяскравіше це відчувається в невеликих курортних селах. Відчути справжню атмосферу місцевого життя можна за чашкою якісної грецької кави біля узбережжя затоки Темаікос або обідаючи традиційними грецькими стравами в таверні Верхнього міста з прекрасним видом на місто і море.
Переїзд до сусідньої країни Македонії, відвідування міста мостів- столиці Македонії, м.Скоп'є (10є).  Для бажаючих оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Скоп'є. Скоп'є — столиця маленької балканської країни Македонії яка розташована на півночі країни на відстані кількох кілометрів від кордону з Республікою Сербія. Земля, на якій розташовується Скоп'є, була центром древніх античних цивілізацій, середньовічних імперій і королівств в епоху відродження греків, турків, сербів, хорватів, болгар. Саме тому македонська столиця поєднує в собі витонченість сходу, і освіченість заходу, і силу півночі, і пристрасність півдня. Історія цього міста рясніє відомими іменами, такими як цар Юстиніан Перший, Філіп Другий, батько великого полководця Олександра Македонського, створив світову державу, черниця Мати Тереза, яка стала взірцем співчуття і доброти. Протягом всього перебування в македонській столиці Вас не покидатиме відчуття якогось спокою і затишку. Тому «виною» черепичні дахи будиночків з зеленими подвір'ями, вулички, вимощені бруківкою, клумби з прекрасними квітами, аромати кави і печива, гори, схожі на сплячих драконів. Все це створює атмосферу балканської казки.
Переїзд до столиці Сербії — м.Бєлград. Ночівля.

30/09/19

Сніданок. Звільнення номерів.
Для бажаючих оглядова атобусно-пішхідна екскурсія по ще одному місту мостів, яке пережило декілька воєн — м.Бєлград, столиця Сербії (10 євро).
Белград — столиця Сербії і одне з найстародавніших міст Європи, яке розташоване на берегах двох річок, Сави і Дунаю. Поєднання східної та західної культур яскраво відобразилось в архітектурі Белграду. Серед історичних пам'яток варто побачити парк Калемегдан із Белградською фортецею, Собор Св. Сави, чотири королівські палаци, центральну пішохідну вулицю Князя Михайла.
Виїзд на територію Угорщини, в Будапешт. Вільний час, для бажаючих прогулянка по Дунаю на кораблику (20€) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама Будапешту, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації, найвеличніша споруда Будапешту- Парламент. Вечірнє місто при нічній підсвітці вразить Вас своїм шармом та задасть чудовий настрій для продовження подорожі.
Поселення в готель. Ночівля

01/10/19

Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд на Україну. Прибуття до Львова ввечері до 23 год.

ВАЖЛИВО: фірма залишає за собою право вносити зміни в програму туру.

Екскурсії відбуваються при мінімальній кількості 15 осіб

Вартість туру 299 €

Доплата за 1-місне розміщення 120 € - за весь тур


У вартість включено:

- авіапереліт Львів-Тіват, багаж включений. Рейс виконує а/к Буковина, літак МД 82;
- груповий трансфер до місця проживання;
- проживання в Чорногорії, м.Будва 1 ніч, приватна вілла 3*(без харчування), курортний збір;
- проживання в Албанії , м.Дуррес - 1 ніч, готель 3*, сніданок;
- проживання в Албанії , м.Саранда/ або Ксаміль - 2 ночі, готель 3*, сніданок;
- проживання 1 ніч в Греції, о-ів Корфу, готель 3*, сніданок;
- проживання 1 ніч в Греції, материкова частина, готель 3*, сніданок;
- проживання 1 ніч в Сербії, Бєлград - готель 3*, сніданок;
- проживання 1 ніч в Угорщині, Будапешт - готель 3*, сніданок;
- проїзд автобусом згідно маршруту

Додатково оплачується:
- факультативні екскурсії, вхідні квитки,
- страхування: для осіб до 65р. - 169 грн.; для осіб 65-70 р. - 233 грн.; для осіб 70-75р. - 297 грн.
- доплата за місця в автобусі 1-ий - 4ий ряд — 15євро (за тур)

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 20.09.2019
           1€=28,47 грн.
           1$=25,85 грн.

  

© 2019, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії