тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Христина Марусяк
christine@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Нячанг

Нячанг – це один з найпопулярніших і відомих курортів у В’єтнамі. Пляжі Нячанга з білим піском вважаються найкращими в країні. Іноді цей Нячанг у В’єтнамі називають В’єтнамський Середземномор’ям. Це пояснюється не тільки білосніжними пляжами, але і дивно м’яким кліматом курорту. Середньорічна температура тут не опускається нижче 23 градус, сонце світить практично круглий рік. Навіть опадів випадає менше, ніж в інших частинах країни. Нячанг надійно захищений горами Чионг Шон, які оберігають курорт від холодних вітрів рвучких і ураганів. Однак і сюди іноді добираються тайфуни, відбувається це переважно в період з середини жовтня до середини грудня. Прекрасні кліматичні умови, зручне розташування в центральному В’єтнамі, мальовничість курорту – все це приваблює в Нячанг у В’єтнамі велику кількість відпочиваючих щороку. А сам затока Нячанг визнаний одним з найкрасивіших у світі: він знаходиться на двадцять дев’ятому місці в списку найпрекрасніших заток світу.
Місто Нячанг невеликий, все його населення складає близько 200 тисяч чоловік, практично все населення міста зайнято або в рибальському промислі, або в туристичному бізнесі. Слово «Нячанг» має чамское походження, дослівно воно перекладається як «ріка мангрових заростей».
Вибираючи час для відпочинку на курорті Нячанг у В’єтнамі потрібно орієнтуватися на те, яке проведення часу для Вас краще. Прибережні води курорту дуже красиві, в них розташоване велике скупчення коралових рифів, тому дайвінг – одне з основних туристичних розваг на курорті. Найбільш відповідний час для дайвінгу з березня по серпень: у цей час море, як правило, спокійне і безтурботне. А от для любителів серфінгу більше підійдуть зимові місяці. Відпочиваючи на курорті з дітьми, потрібно дотримуватися обережності, оскільки навіть в прибережних водах глибина моря перевищує зріст дорослої людини.
В околицях Нячанг багато красивих і дивовижних місць. Наприклад, на північ від курорту знаходиться гора під назвою Тьонг. За формою ця гора нагадує розкриту долоню, і ця долонька простягається над гладкою поверхнею моря.Недалеко від Начанга знаходиться і досить відомий термальний джерело Тхапба, де можна прийняти цілющу ванну з гарячою мінеральною водою.
До визначних пам’яток Нячанга у В’єтнамі можна віднести пагоду Лонгшон, позаду цієї пагоди знаходиться величезна статуя кам’яного Будди, що сидить на квітці лотоса. Розташування статуї на вершині пагорба надає їй ще більше грандіозності. Відвідати варто й вежі тямов, які були зведені XIII столітті за наказом Чампа Джая Сімхавармана III – володаря В’єтнамського держави.
Нячанг у В’єтнамі – це вельми популярне місце проведення різних конкурсів: «Міс В’єтнам» «Міс В’єтнам Глоьбал» «Міс Азія», тут навіть проводився конкурс «Міс світу-2008». Крім цього на курорті постійно проходять різні фестивалі.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 06.04.2020
           1€=30,74 грн.
           1$=28,59 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії