тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Христина Марусяк
christine@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Муйне
На півдні В’єтнаму має другу за популярністю курорт країни – Фантхьет. Але більш знаменита віддалена його частина під назвою – Муйне. Спочатку у В’єтнамі Муйне була рибальським селом. Іноді Муйне у В’єтнамі називають в’єтнамськими Гаваями. Звичайно, рівень відпочинку тут дуже серйозний, це не звичний всім нам відпочинок у Кирилівці Федотова коса. Тут все набагато серйозніше. І за враженнями і за цінами. Ця частина курорту отримала таку оригінальну назву через те, що тут ідеальні умови для серфінгу і кайтінга.Зазвичай, найбільш підходящі умови для любителів серфінгу на островах, але у В’єтнамі Муйне є виключенням, тому тут кожен рік можна зустріти велику кількість серфінгістів. Так само на курорті постійно проводяться різні змагання з водних видів спорту серед спортсменів різних країн світу.
У В’єтнамі Муйне – центр серфінгу і кайтінга. У зимові місяці в затоці сильний вітер жене хвилі до берега під кутом приблизно 45 градусів. Такий кут нахилу, а також те, що протягом зими вітер не змінює свій напрямок, дозволяють бути впевненим у безпеці катання – у разі неприємності плином серфінгіста приб’є до берега. Відсутність кам’янистого дна і яких-небудь ознак коралових рифів і скельних ще один гарант безпеки спортсменів, у тому числі і початківців. В Муйне, як у центрі серфінгу, функціонує велика кількість серф-, кайт-і вінсерфшкол, причому існують як цілорічні школи, так і працюють сезонно.
Що цікаво, саме Муйне залучає велику кількість російськомовних туристів, у зв’язку з цим навіть з’явилися неофіційні назви цієї частини курорту Фантхьет, адаптовані для російської мови, – Муйнескі і Муйновка.
Пам’яток в Муйне у В’єтнамі досить мало, їх практично немає. Але любителям стародавньої архітектури варто відвідати вежу Пошани. Вона була побудована в VIII столітті і відноситься до культурних цінностей чамской культури. Чами або тями – це одна з народностей, що населяє В’єтнам. З вершини вежі Пошани відкривається захоплюючий вид на весь курорт Фантхьет. З природних пам’яток можна відзначити піщану дюну під назвою «Діва». Дюна складається з білого піску і схожа на лежачу дівчину. Одне з розваг в Муйне – це катання на лижах по схилах піщаних дюн. Ці ж дюни є джерел натхнення фотографів і митців. Можна також відвідати села, що лежать недалеко від курорту. Населення ці сіл зайнято рибальським промислом, тому тут туристів пригощають блюдами, приготованими з найсвіжіших морепродуктів. У цих же селах можна покататися на незвичайних круглих човнах з бамбука. Для тих, хто сам любить порибалити, немає кращого місця, ніж острів Хонгень. Дістатися до нього на човні можна всього за 10 хвилин, і там приготовлено кілька місць, де клювання йде особливо добре. Але й не виходячи за межі Муйне, можна добре провести час: в останні роки на курорті з’явилася велика кількість готелів із розвагами на будь-який смак, збудовані ресторани з різними кухнями світу, розбиті поля для гольфу.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 01.04.2020
           1€=31,44 грн.
           1$=28,81 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії