тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 


Екскурсійні тури


Untitled Document

Відповідальний менеджер


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

Винний тур в ВірменіюВиїзд: щодня

Приїжджаючи, Ви зустрінетеся з людьми, які наповнені унікальним духом, дотримуються традицій і передають їх з покоління в покоління. Відкрийте для себе землю, де життя йде в ритмі виноградників, де основним мистецтвом є вирощування винограду і створення кращого коньяку і вина. 

День 1: Приліт Єреван. Трансфер в готель

Прибуття в Єреван зустріч, трансфер в готель.

День 2: Оглядова екскурсія по Єревану

Вранці після сніданку Ви відвідаєте Матенадарана - сховища стародавніх манускриптів. Далі оглядова екскурсія по Єревану- одному з найдавніших міст світу. Ви побачите центральні вулиці Єревана, Оперний театр, каскадні сходи, Площа Республіки, Будинки Міністерств, "Мати Вірменія", Міст Перемоги, Стадіон. Після обіду Ви відвідаєте коньячний заводу "Арарат", де Ви продегустуєте вірменський коньяк. Потім відвідування Ціцернакаберда- музею пам'яті жертв Геноциду.
Вечеря в традиційному вірменському ресторані з національною програмою, де Ви спробуйте одну з національних вірменських страв. 
Ночівля в готелі.

День 3: Єреван | Ечміадзін | Звартноц | Єреван

Вранці після сніданку ми їдемо в Ечміадзін - релігійний і духовний центр Вірменії -  відвідання церкви Святої Ріпсіме (7-е століття), головного Кафедрального Собору (4-те століття). У затишному куточку вулиці Вишневих дерев Ечміадзіна знаходиться "Мачаненц будинок". У цьому комплексі є художня школа, школа національної кухні, театральна студія та унікальний «Інноваційний етнічний регіональний центр», де навчаються близько 250 учнів, в тому числі діти-інваліди, сироти і соціально вразливі сім'ї. Тут в одному місці знаходяться близько 9 галерей і музеїв: «Дитяча галерея», галереї «Григора Мачаненца», «Енца» і «Маханентс Інтернешнл Арт», унікальний в світі музей «Всесвітній поет-винний завод» і тощо. Тут школярам надається можливість брати участь у майстер-класах, які пропонує Мачаненц:
1) приготування глиняного посуду (1 год.)
2) майстер-клас по-килимарству (40 хв.)
3) майстер-клас по-малюванню (1 год.)
Обід в Мачаненц.
Огляд храму Звартноц. Повернення в Єреван. По дорозі відвідання винного заводу "Maran", з дегустацією вин.
Вільний час в місті.
Ночівля в готелі.

День 4: Єреван | Ошакан | Амберд | Єреван 

Сніданок у готелі.
Поїздка в Ошакан, де в підземному саркофазі покоються мощі творця вірменського алфавіту і писемності. Сквер алфавіту - пам'ятник вірменському алфавіту. Екскурсія на вино-коньячний завод "Armenia Wine". Тут, після екскурсії по заводу, в спеціально обладнаному дегустаційному залі ми спробуємо кілька сортів з кращих вин виробника. Далі відвідування фортеці Амберд (11-13ст.), яка розташована в 7 км на північ від села Бюракан на південному схилі гори Арагац, на висоті 2300 метрів над рівнем моря, на мисі оточеним з трьох сторін глибокими ущелинами. Фортеця була родовим маєтком князів Пахлавуні. Повернення в Єреван, після невеликого відпочинку виїзд на вечерю і дегустацію вин в одному з наймодніших винних ресторанів Єревану «Wine Republic» на Каскаді. Ночівля в готелі.   

День 5: Єреван | Хор Вірап | Арені | Нораванк | Єреван

Після сніданку вирушаємо в монастир Хор Вірап (17 - 18 ст). Монастир є однією зі святинь Вірменської Апостольської церкви, місцем паломництва. Замість існуючої нині фортеці-монастиря, тут була царська в'язниця, де Св.Григорій Просвітитель, перший вірменський патріарх, був засуджений на 13 років за наказом царя Трдата III. Св.Григорий Просвітитель - засновик прийняття християнства в Вірменії (301 р). На сьогоднішній день можна спуститися в підземелля по небезпечних металевих сходах, щоб відчути дух тих легендарних днів. З території монастиря відкривається незвичайний вид на біблійну гору Арарат. Екскурсія по монастирю і чудова панорама гори Арарат. Відвідування Аренійского винного заводу з дегустації вина. Обід в місцевому ресторані. Відвідування монастиря Нораванк (13-те століття). Найдавнішою церквою монастиря є, що дійшла до нас в руїнах, церква Сурб Карапет, побудована в ІХ-Х століттях князем Орбеляном. Дорога, яка приведе вас до монастиря, є пригодницькою. Високі скелі по обидва боки шляху, майже покриваючи небо, відкривають мальовничий вид на один з найчудовіших монастирських комплексів в Вірменії.
Повернення в Єреван.
Ночівля в готелі.

День 6: Єреван | Гарні | Гегард | Севан

Сніданок у готелі. Прямуємо в монастир Гегард (4-13-те століття), що входить до списку Всесвітньої Спадщини Фонду ЮНЕСКО. Монастир знаходиться біля обриву і оточений стрімкими скелями. Поїздка до Гарні- єдиного архітектурного пам'ятника язичницької Вірменії. Храм був побудований в 76 році до нашої ери римлянами на честь бога сонця. Класичний грецький стиль храму з колонами розташований на обриві ущелини. Храм Гарні був улюбленим місцем царів. З храму відкривається чудовий вид на ущелину і «Симфонію каменів». Туди можна спуститися пішки або орендувати машину. Таку унікальну назву природний монумент отримав від застиглої лави. Під час туру по Гарні Ви побачите стародавні лазні з писаними мозаїками, руїни стародавньої фортеці і спробуєте свіжоспечений гарнійській хліб. Обід в місцевому ресторані. По дорозі зупинка біля Арки Чаренца, звідки відкривається прекрасний вид на Арарат долину. Поїздка на високогірне озеро Севан, розташоване на висоті 1905 метрів над рівнем моря. Екскурсія по півострову Севан і Севанаванк. Вечеря і ночівля на Севані.

День 7: Севан | Діліжан | Іджеван | Єреван

Після сніданку вирушаємо в Діліжан -  відомий під назвою «Маленька Швейцарія» Вірменії, де найчистіше гірське повітря. Далі головним пунктом призначення на сьогодні є Іджеванский винно-коньячний завод. Під час візиту ми пройдемося по території заводу. Досвідчений екскурсовод ознайомить нас з особливістю виноробних традиції Тавушської регіону, який відомий своїм помірним мікрокліматом, гід познайомить з історією заводу і представить весь виробничий процес і види вироблених напоїв. Пройдемося по території виноробні, винного льоху, льохи колекційних вин, приміщення, де відбувається старіння коньяку. Обід в селі Ахпат, в гостьовому будинку Кефілян. Планується відвідування монастирського комплексу-Ахпат. Комплекс включений до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Одзунскій монастир, що датується IV-им століттям. Повернення в Єреван. Вільний вечір.

День 8: День вильоту

Трансфер в аеропорт.
Ціна на одну особу в амер. дол. в двомістному номері


Ціна на одну особу в амер. дол. в двомісному номері

Кількість осіб

3*

4*

4*+

5*

2

1199

1345

1415

1545

4-6

840

980

1060

1180

Доплата за одномісне розміщення

140

295

310

450

В вартість туру включено:
- 6 ночей в готелі з сніданком в Єревані
- 1 ніч в готелі з сніданком на Севані
- Комфортабельний  транспорт з кондиціонером, з професійним водієм на весь маршрут
- Вхідні квитки
- Російськомовний гід
- Дегустація вина і коньяку, де вказано
- Напівпансіон
- Пляшка води в день на особу 

В вартість не входить:
- Авіапереліт Київ — Єреван — Київ — від 300 амер. дол.
- Вечері
- Алкогольні і охолоджуючі напої
- вартість візи, збори за фото- і відеозйомку в музеях, особисті витрати і інші послуги, не вказані вище

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 27.03.2020
           1€=32,07 грн.
           1$=29,34 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії