тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 


Екскурсійні тури


Untitled Document

Відповідальний менеджер


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

Смак Вірменії

Виїзд: щодня

7 днів / 6 ночей

День 1: Єреван

Прибуття в Єреван, зустріч, трансфер в готель.

День 2: Оглядова екскурсія по Єревану 

Вранці після сніданку оглядова екскурсія по Єревану- одному з найдавніших міст світу. Ви побачите центральні вулиці Єревана, Оперний театр, каскадні сходи, Площа Республіки, Будинки Міністерств, "Мати Вірменія", Міст Перемоги, Стадіон і Ущелина Раздан, також ви відвідаєте Матенадаран-музей стародавніх манускриптів. Після обіду відвідування коньячного заводу "Арарат”, де Ви продегустуєте вірменський коньяк. Потім відвідування Ціцернакаберда- музею пам'яті жертв Геноциду. Вечеря в традиційному вірменському ресторані з національною програмою, де Ви спробуєте одну з національних вірменських страв - толму. Ночівля в готелі. 

День 3: Єреван - Севан – Діліджан- Єреван              

Сніданок у готелі.
 Поїздка на високогірне озеро Севан. Озеро Севан є найбільшим озером в Вірменії і одним з найбільших високогірних озер в світі, розташоване на висоті 1900м над рівнем моря. Севан з давніх часів славився своєю рибою, найвідомішою з яких є форель. Навколо території Севану є багато пам'яток, найбільш цікавим з них є монастир Севану. Він був заснований в 874 році королем Ашотом I. Було зведено три церкви, келії і господарські споруди. Обід в рибному ресторані, де ви спробуєте Вірменський ішхан (форель) і севанських раків. Далі прямуємо в Діліджан. Відвідування монастиря Агарцін. Повернення в Єреван. Відвідування килимового заводу «Megerian Carpet», де Ви зможете спостерігати за виробництвом килимів, яке включає фарбування ниток за допомогою рослинних барвників, ткацтво, стрижку, обробку, і т.д. ... Вечеря в ресторані заводу від відомого національного кулінара з майстер класом з приготування однієї з Вірменських страв.
Ночівля в готелі.

День 4: Єреван – Ечміадзін – Звартноц - Єреван

Сніданок у готелі.
 Відвідування музею Сергія Параджанова. Далі поїздка в Ечміадзін - релігійний і духовний центр Вірменії. Відвідування церкви Святої Ріпсіме (7-е століття). Відвідування Кофедрального Сабору. Відвідування центру мистецтва і туризму «Machanents», де Ви візьмете участь у приготуванні Вірменської «кюфта» і на обід спробуєте її. Далі огляд храму Звартноц. Повернення в Єреван. Відвідування Вірменського ринку, де Ви знайдете безліч сухофруктів, горіхів, фруктів, овочів, спецій. На вечерю спробуйте страву Тжвжік - страву з субпродуктів: серця, печінки і легенів. Ночівля в готелі.

День 5: Єреван - Хор Вірап – Арені – Нораванк - Єреван
Сніданок у готелі.
Далі поїздка в монастир Хор Вірап (17 - 18 ст) -монастирський комплекс 4-го століття в Араратській долині. Монастир є однією зі святинь Вірменської Апостольської церкви, місцем паломництва. Замість існуючої нині фортеці-монастиря, тут була царська в'язниця, де Св.Григорій Просвітитель, перший вірменський патріарх, був укладений на 13 років за наказом царя Трдата III. Св.Григорій Просвітитель - засновник прийняття християнства в Вірменії (301 р). На сьогоднішній день можна спуститися в підземелля по небезпечних металевих сходах, щоб відчути дух тих легендарних днів. З території монастиря відкривається незвичайний вид на біблійну гору Арарат. Далі у Вас буде можливість дегустації вина в Арені, і обід в селі Арені, де Ви спробуєте вірменський шашлик. Відвідування монастиря Нораванк (13-те століття). Комплекс включає в себе дві церкви. Найдавнішою церквою монастиря є, що дійшла до нас в руїнах, церква Сурб Карапет, побудована в ІХ-Х століттях князем Орбеляном. Дорога, яка приведе вас до монастиря, є пригодницькою. Високі скелі по обидва боки шляху, майже покриваючи небо, відкривають мальовничий вид на один з найчудовіших монастирських комплексів в Вірменії / Повернення в Єреван. На вечерю спробуйте хурджін, який виглядає ... як сумка з овочами, м'ясом або фруктовою начинкою. Такий собі "рюкзачок з тіста". Ночівля в готелі.

День 6: Єреван – Гегард – Гарні – Єреван 
Сніданок у готелі.
Відвідування блошиного ринку Вернісаж, де Ви зможете купити пам'ятні сувеніри. Далі прямуємо в монастир Гегард (4-13-те століття), що входить до списку Всесвітньої Спадщини Фонду ЮНЕСКО. Монастир знаходиться біля обриву і оточений стрімкими скелями. Комплекс монастиря складається з каплиці Катогіке, частина якої вирубана в скелі, печерної церкви, печерних сходів, хачкарів і підводного річки. Поїздка до Гарні- єдиного архітектурного пам'ятника язичницької Вірменії. Храм був побудований в 76 році до нашої ери римлянами на честь бога сонця. Класичний грецький стиль храму з колонами розташований на обриві ущелини. Храм Гарні був улюбленим місцем царів. Під час свят жерці влаштовували ритуал і жертвопринесення. З храму відкривається чудовий вид на ущелину і «Симфонію каменів». Туди можна спуститися пішки або орендувати машину. Таку унікальне назву отримав природний монумент, що утворився від застиглої лави. Під час туру по Гарні Ви побачите стародавні лазні з писаними мозаїками, руїни стародавньої фортеці і спробуєте свіжоспечений гарнійскій хліб. По дорозі зупинка біля Арки Чаренца, звідки відкривається прекрасний вид на Арарат долину. Обід в місцевому ресторані, де ви спробуєте "Гарні Ярах" - баклажани з м'ясом. Далі Повернення в Єреван. На вечерю спробуйте рибу в місцевому ресторані. Ночівля в готелі.

День 7: Єреван
Сніданок в готелі.
Трансфер в аеропорт.

Ціна на одну особу в амер. дол. в двомістному номері

Кількість осіб

3*

4*

4*+

5*

2

985

1135

1200

1375

4-6

725

880

965

1085

Доплата за одномісне розміщення

105

255

275

350

В вартість включено:
- Проживання в готелях у двохмісних номерах
- Комфортабельний транспорт з кондиціонером
- Вхідні квитки на вказані монументи
- Російськомовний гід
- Всі вказані екскурсії
- Всі сніданки, обіди, вечері
- Майстер-класи

В вартість не входить:
- Авіапереліт Київ — Єреван — Київ — від 300 амер. дол.
- Вечері
- Алкогольні і охолоджуючі напої
- вартість візи, збори за фото- і відеозйомку в музеях, особисті витрати і інші послуги, не вказані вище

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 27.03.2020
           1€=32,07 грн.
           1$=29,34 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії