тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 


Екскурсійні тури


Untitled Document

Відповідальний менеджер


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

Краса Вірменії 

8 днів / 7 ночей

Виїзд: щодня

День 1: Прибуття / Трансфер в готель
Прибуття в Єреван, зустріч, трансфер в готель.
Ніч в готелі.

День 2: Єреван – Ечміадзін – Звартноц – Вечірня оглядова екскурсія по Єревану
Після сніданку відвідання Матенадарана - сховища стародавніх манускриптів. Відвідання Меморіалу Ціцернакаберд і музею жертв Геноциду вірмен. Виїзд до Собору Ечміадзін (світової спадщини ЮНЕСКО), який розташований приблизно  20 км від столиці. Відвідання головного Кафедрального Собору, скарбниці, виїзд до церкви Святої Ріпсіме (7-е століття). У затишному куточку вулиці Вишневих дерев Ечміадзіна знаходиться "Мачаненц будинок". Тут можна ознайомитися з вірменською культурою та історією. У різних залах можна замовити обід з екологічно чистих продуктів, спробувати страви вірменської кухні, приготовані на місці вина або горілку, поспостерігати за процесами килимарства і гончарної справи.
Огляд руїн храму Звартноц.
Повернення в Єреван і відвідування коньячного заводу "Арарат", де Ви продегустуєте вірменський коньяк.
Вечірня оглядова екскурсія по Єревану- одному з найдавніших міст світу. Ви побачите центральні вулиці Єревана, Оперний театр, каскадні сходи, Площу Республіки, Будинки Міністерств, "Мати Вірменію", Міст Перемоги, Стадіон і Ущелину Раздан.
Вечеря і ночівля в готелі в Єревані.

День 3: Єреван  Хор Вірап – Арені  Нораванк  Горіс
Після сніданку  оглядова екскурсія до колиски цивілізації в монастир Хор Вірап, який розташований дуже близько до Біблійної гори Арарат на кордоні з Туреччиною. Монастир Хор Вірап пов'язаний з Григорієм Просвітителем, який був ув'язнений у в'язницю з церквою протягом 13 років за розповсюдження християнства по всій Вірменії. Відвідування Аренійского винного заводу з дегустації вина.
Обід в місцевому ресторані.
Тут пам'яткою є монастир Нораванк (13 ст.), який оточений горами, покритими червоними каменями. Красу навколишніх гір можна побачити тільки своїми очима, так як опис ніколи не зможе передати справжню красу. Продовження поїздки в сюнік. Зупинка в місті Сісіане, де можете відвідати обсерваторію «Караундж» - вірменський стоунхендж.
Вечеря і ночівля в готелі в Горісом.

День 4: Горіс – Монастыр Татев – Хндзореск  Горіс
Вранці після сніданку вирушаємо в монастир Татев, який розташований в Сюнікській області на вершині майже непроникного плато. Монастир був заснований в IX столітті. Комплекс складається з трьох церков, бібліотеки, складів і житлових кварталів, які межують з оборонними стінами. 16 жовтня 2010 року відбулося відкриття канатної дороги "Крила Татева", побудованої швейцарською фірмою «Гаравента». Інженерна споруда «Крила Татева» простягається на 5,7 км над глибокою і мальовничою ущелиною річки Воротан, поєднуючи два села: Алідзор і Татев, розташованих біля монастиря. Найбільша висота над ущелиною становить 320 м. Кабіна, що вміщає 25 пасажирів рухається з максимальною швидкістю 37 км / год, проходячи шлях від точки відправлення до точки призначення за 11 хвилин 25 секунд. Далі у вас буде можливість побачити "чортів міст", який знаходиться в Сюнікській області. Це найбільш мальовниче і вражаюче природне диво Воротанского каньйону - знаменитий "Чортів міст". Мінеральні джерела розташовані прямо під мостом.
Обід в місцевому ресторані.
Далі планується відвідування печерного міста-Хндзореск, де знаходиться знаменитий підвісний міст над прірвою, що веде до печерного села. Міст з'єднує два краї глибокої ущелини.
Вечеря і ночівля в готелі в Горісі.

День 5: Горіс  Селім Карвансарай – Севан – Діліжан
Після сніданку вирушаємо на Севан через Селімский перевал, з якого відкриваються красиві види на околиці: широка долина перетинається дзюркотливими струмками і звивистою стрічкою дороги. Перевальний крутий злет з нескінченними хвостами серпантину. Наступна зупинка - Озеро Севан, яке є найбільшим озером в Вірменії і одним з найбільших високогірних озер в світі, розташоване на висоті 1900м над рівнем моря. Севан з давніх часів славився своєю рибою, найвідомішим з яких є форель. Навколо території Севану є багато пам'яток, найбільш цікавим з них є монастир Севанаванк. Він був заснований в 874 році королем Ашотом I. Було зведено три церкви, келії і господарські споруди. Обід в рибному ресторані, де ви спробуйте Вірменський ішхан (форель) і севанских раків. Вирушаємо на курортне містечко Діліжан- відоме під назвою «Маленька Швейцарія» Вірменії.
Розміщення в готелі.
Вечеря в ресторані готелю. Ночівля в готелі.

День 6: Діліжан – Ахпат – Ахтала – Одзун-Єреван
Вранці після сніданку відвідуємо Монастир Ахпат, який був заснований в 976 році і входить в список Світової спадщини ЮНЕСКО. Монастир Ахпат - один з найбільших монастирських комплексів в Вірменії, якому притаманні унікальні риси вірменської середньовічної архітектури: мальовничість, гармонія з навколишнім середовищем, територіальна рівновага. Далі прямуємо в місто Ахтала, де знаходиться Монастир Ахталем - один з тих православних комплексів, будівництво яких збіглося з періодом Відродження в Вірменії. Церква св. Астватсатсін Ахталем (Св. Богородиці) була найбільшим православним монастирем Північної Вірменії. У церкві св. Астватсатсін добре збереглась дивовижна фреска, і тільки зображення обличчя Богородиці постраждало під час нашестя Тамерлана. Гора перед фортецею носить його ім'я. Фреска була виконана в 13 столітті, коли церква стала православною. За колірним рішенням вона наближається до візантійської, проте вибір тим повністю вірменський. Територія монастиря оточена захисними стінами 10 століття з вежами. Обід в місцевому ресторані.
Наступна зупинка село Одзун.
Головна визначна пам'ятка села - прекрасний Одзунский монастир, побудований на найвищому місці. Його видно практично з будь-якої точки села.
Повертаємося в столицю- Єреван. Ночівля в готелі в Єревані.

День 7: Єреван  Вернісаж  Гарні  Гегард  Єреван
Вранці після сніданку  відвідування антикварного ринку Вернісаж, де можна побачити вірменський дудук і інші національні музичні інструменти, ікони, вироби художньої творчості і предмети прикладного мистецтва, цікаві речі радянського часу - книги і предмети побуту,  антикваріат з далеких віків. Далі прямуємо в монастир Гегард (4-13-те століття), що входить до списку Всесвітньої Спадщини Фонду ЮНЕСКО. Монастир знаходиться біля обриву і оточений стрімкими скелями. Поїздка в Гарні- єдиний архітектурний пам'ятник язичницької Вірменії. Храм був побудований в 76 році до нашої ери римлянами на честь бога сонця. Класичний грецький стиль храму з колонами розташований на обриві ущелини. Храм Гарні був улюбленим місцем царів. З храму відкривається чудовий вид на ущелину і «Симфонію каменів». Туди можна спуститися пішки або орендувати машини. Таку унікальну назву природний монумент отримав від застиглої лави. Під час туру по Гарні Ви побачите стародавні лазні з писаними мозаїками, руїни стародавньої фортеці і спробуєте свіжоспечений гарнійскій хліб.
Обід в місцевому ресторані.
По дорозі зупинка біля Арки Чаренца, звідки відкривається прекрасний вид на Арарат долину.
Вечеря і ночівля в готелі в Єревані.

День 8: Єреван
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт.

Ціна на одну особу в амер. дол. в двомістному номері

Кількість осіб

3*

4*

4*+

5*

2

1350

1490

1540

1620

4-6

930

1040

1085

1170

Доплата за одномісне розміщення

140

250

860

940

В вартість включено:
- Проживання в готелях у двохмісних номерах
- Комфортабельний транспорт з кондиціонером
- Вхідні квитки на вказані монументи
- Російськомовний гід
- Всі вказані екскурсії
- Сніданки і вечері
- Майстер-класи
- Вхідні квитки

В вартість не входить:
- Авіапереліт Київ - Єреван - Київ - від 300 амер. дол.
- Вечері.
- Алкогольні і охолоджуючі напої.
- Вартість візи, збори за фото- і відео-зйомку в музеях, особисті витрати і інші послуги, не вказані вище.

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 

 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 03.04.2020
           1€=31,26 грн.
           1$=28,78 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії