тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 Стамбул екскурсійний


Untitled Document

Відповідальні менеджери

Відпочинок на морі

Христина Марусяк
SKYPE: tina-meest
christine@meest-tour.com.ua
Христина Кукайло
SKYPE: kukajlo1
tour1@meest-tour.com.ua

Екскурсійні тури

Юлія Ольхович
SKYPE: yulia.olkhovych
tour3@meest-tour.com.ua
Юлія Ях (Бурак)
SKYPE: yulia.burak
tour2@meest-tour.com.ua
 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Курорти Середземноморського узбережжя

АНТАЛІЯ

Заснована в 2 столітті королем Атталосом з Бергами, Анталія сьогодні жваве турецьке місто з колоритною історією, що поєднує в собі величність найдревніших культур і красу берегової лінії, яка складається з пляжів та скелястих заток на фоні стрімких неймовірних Тороських гір. Старе місто все ще зберігає криві вулички і мальовничу гавань, частина якої існувала ще до римського імператора Гадріана, який бував в цьому місті. Анталія славиться високим комфортом готелів, відмінним сервісом, а найголовніше – древніми пам’ятками історії та архітектури. Вздовж тінистих бульварів Ви можете знайти колоритні кафе та магазини в турецькому стилі. Анталія є ідеальним містом, звідки Ви можете ознайомитись з усією місцевістю. Прекрасні пляжі, ідеальний клімат, Турецька Рів’єра забезпечать чудову можливість для незабутнього відпочинку.
КЕМЕР

З аеропорту іде зручне і широке шосе попри місто Анталія, а потім вздовж узбережжя, у підніжжя гори в напрямку Кемеру. Зелений сосновий ліс майже впритул наближається до безконечної голубизни моря. Стрімкі вершини Тороських гір вкриті білим снігом. Бухта за бухтою починають відкриватись зліва. Густі соснові ліси місцями простягаються аж до пляжів. Декілька островів видніються в голубому морі. Назва цього туристичного регіону – «Кемер» вказує на минуле, вона виникла від "Chimare", що означає вогняний змій з левиною головою та зміїним хвостом. Ще при древніх греках Фазеліс та Олімп були багатими населеними пунктами з дієвою інфраструктурою. Сьогодні цей регіон відзначається готелями та клубами високого класу. Завдяки чітким будівельним нормам, тут збереглись соснові ліси та великі пляжі. Кемер по праву називають швейцарським куточком Туреччини. Центр цього регіону – місто Кемер, що вражає своїм бурхливим розвитком в останні роки. Тут на Вас чекають численні ресторани, бари та магазини. Життя в місті пульсує 24 години на добу. Хороше транспортне сполучення, великий вибір таксі та прокат автомобілів нададуть Вам можливість повної свободи відпочинку.
БЕЛЕК

Белек розташований на відстані 30 км на південний захід від Анталії і аеропорту, вважається найновішим курортним регіоном Туреччини. На безкінечно широких піщаних пляжах знаходиться ряд комфортабельних готелів, побудованих і облаштованих за останнім словом техніки і в відповідності з новими вимогами часу. В цьому регіоні побудовані лише чотири- та п’ятизіркові готелі оригінальної архітектури з чудовими басейнами та великими садами. Цей курорт був побудований за кілька років. Спортивне спорядження та інвентар відповідають всім вимогам, що висуваються до готелів такого класу: віндсерфінг, «банан», водні лижі, парасейлінг, тенісні корти з сучасним покриттям та багато іншого, що зробить ваш відпочинок максимально активним. До ваших послуг 9- і 18-лункові поля для гольфу міжнародного рівня, до яких легко дістатись із будь-якого готелю цього регіону. За готелями простягаються величезні соснові ліси, а за лісами сільські садиби. Цей курортний регіон  - чудове місце для проведення різноманітних екскурсій та поїздок: антична культура в Перге, Аспендос і Сіде, шопінг в Анталії, джип-сафарі.
СІДЕ

Регіон Сіде був відомий з давніх давен, а точніше він був населений греками вже 8 тисячоліть тому. Пересуватись було важче, ніж сьогодні, але мандрівники, як і ми сьогодні, були зачаровані красою цієї місцевості. Широка урожайна рівнина у підніжжі Тороських гір, яка плавно переходить в золоту полосу піщаного узбережжя, - така природа цього регіону. Місто Сіде, що розташоване на маленькому півострові, є головним культурним і торговим центром цього регіону. В регіоні Сіде, давно добре відомому туристам, знаходиться багато готелів, більшість із яких високого рівня та розташовані на березі моря.
Місто Сіде надзвичайно особливе – стара, але добре збережена греко-римська стіна, незмінна протягом віків архітектура будівель, маленькі вузькі провулки, дерев’яні будинки, красиві сади та квітники, маленька гавань. Прогулянки, шопінг, розваги, нові знайомства, поїздки на човнах – так приблизно виглядає відпочинок в Сіде, що не припиняється ні вдень, ні вночі. Культура в Сіде просто вражаюча – чи це величний амфітеатр, храм Аполло чи музей в Сіде – Ви будете захоплені, вражені, здивовані, але ніколи не залишитесь байдужими.
АЛАНІЯ

Його вибирала Клеопатра… Якщо говорять про регіон Аланія, то під ним розуміють територію, розташовану на відстані 20 км від міста Аланія. Регіон Аланія починається поруч із бухтою Інжекум, що на південь від м. Аланія, столиці цього регіону. Зліва простягаються Тороські гори, то наближаючись, то віддаляючись від узбережжя – від підніжжя гір до самого моря простягаються урожайні поля та рівнини. Центр регіону Аланія знаходиться у підніжжя коричнево-червоної скелі, що велично здіймається над морем. Там же розташований і добре збережений древній замок. Вже тоді всі сухопутні і морські шляхи в Олександрію проходили мимо міста Аланія, в якому була розташована одна з найважливіших верфів того часу, що була зимовою резиденцією Султана. Туристи можуть оглянути місце, де колись була розташована верф. До цього часу користується заслуженою популярністю Грот Далматаш (сталактитова печера), розташований на східному березі скелястого піку Аланія. Завдяки унікальному внутрішньому клімату гроту, там склались сприятливі умови для лікування астми та інших захворювань.
Як тільки гірський масив з замком зникає з очей, на захід і на схід від міста відкриваються дві чудові бухти. Пляж західної піщаної бухти, що простягається на 2 кілометри, називається пляжем Клеопатри. За легендою велика цариця Клеопатра купалась в цих водах. Цей пляж вважається раєм для любителів яскравого сонця та теплого моря.
В місті Аланія до ваших послуг численні ресторани, бари, дискотеки, магазини, що пропонують великий вибір одягу, килимів, ювелірних виробів. Його вважають одним із найжвавіших міст Туреччини. Вранці атмосфера може бути сонною, але вдень і вночі все прокидається, враховуючи це, магазини тут працюють без перерв. Цікаві і недорогі екскурсії околицями міста дозволять Вам ближче познайомитись із культурою та природою країни.
Курорти Егейського узбережжя

МАРМАРИС

Мармарис розташований на південно-західному узбережжі Туреччини, в районі, де з’єднуються Середземне та Егейське моря. Ця перлина Егейського узбережжя здавна приваблювала древніх лідійців і карійців. Мармарис був заснований в 6 ст. до нашої ери і отримав назву Фіскос. Вже в ті роки він славився своїми торговельними традиціями. В 334 році Фіскос був захоплений військом Олександра Македонського. Потім він став частиною Візантійської імперії . Згодом місто захопили сельджуки, а потім османи. В 16 ст. Султан Сулейман відновив зруйновані стіни міста і дав йому назву Мімарис, яка пізніше перетворилась на Мармарис. Єдиною згадкою про минуле міста є Фортеця, споруджена в час османського правління. Її міцні зубчасті стіни зі стрімкою вежею чітко видно в центрі півострова, що глибоко заходить в море. Теперішній Мармарис розкинувся у підніжжя зелених гір на березі залитої променями сонця бухти. Туристи, що обирають Мармарис приємно здивовані можливістю скупатись в обох морях – Егейському та Середземному, бо саме тут проходить природний кордон між ними.
ФЕТХІЄ

Цей гірськолижний курорт розташований недалеко від м.Бурсу. За 20-30 хвилин на фунікулері Ви потрапите в одне із найбільших міст Туреччини, що розкинулось на північно-західних схилах гори Улудаг, відомої колись як Мізійський Олімп. В 6 ст. до н.е. Ахменідський цар Кір заволодів містом, згодом тут виникла римська колонія, пізніше на цьому місці апостол Андрій Первозванний заснував християнську общину. Імператор Юстиніан І побудував тут палац, і візантійські імператори часто зупинялись в цьому місті. Бурса тісно пов’язана з династією Османів, в 14 ст. вона була їх першою резиденцією, мавзолеї перших султанів Османа і Охрана побудовані на замковому пагорбі. Особливої уваги заслуговують лікувальні термальні джерела Бурси, відомі з часів Римської імперії.
БОДРУМ

Бодрум – це життя, що пульсує 24 години на добу. Довгі вечори на портовій набережній, в пивних ресторанах, на вузьких звивистих вуличках з кав’ярнями та барами, в яких звучить джазова музика. Гарячі ночі під світломузику відомих дискотек. Нічого крім задоволення, розваг і танців, оскільки до наступного ранку ще далеко…
Насолоджуйтесь атмосферою міжнародної яхт-гавані, сидячи за келихом прохолодного напою, споглядаючи як призахідне сонце кидає довгі тіні на могутню фортецю, в той час як вечір готується до бурхливої ночі. Невимушені прогулянки можуть принести нові знайомства. Ще залишиться час послухати одного із численних джазових гітаристів, перед тим як з головою зануритися в танці на дискотеці. Звісно, наступний ранок почнеться пізно, але це ж відпустка, і тихий час, проведений на пляжі і в кришталево чистому морі, поможуть Вам набратися сил для наступної ночі.
КУШАДАСИ

Регіон Кушадаси – це одна з найвідоміших туристичних метрополій Туреччини з багатим минулим. Різноманітні сили, що боролись за цей важливий порт в Середземному морі, залишили свій слід в історії Кушадас, старі квартали якого поділені між собою вузькими провулками з традиційними двоповерховими будинками з внутрішніми двориками.
Кушадаси в перекладі з турецької означає «Пташиний острів». На території цього регіону розташований чудовий національний парк Ділок. Тут проживають різноманітні види птахів та тварин. Символом Кушадас вважають старовинну фортецю на Голубиному острові, що була побудована ще в 16 ст. Цю фортецю неймовірної краси добре видно як з берега так і з моря.  Тут з давніх часів існує порт, який є найкращим пристанищем для великих кораблів. Вашої уваги заслуговують також сельджуко-османські пам’ятки архітектури, розташовані як в самих Кушадасах, так і в сусідньому Сельчуці, а також безпосереднє сусідство з античним Ефесом робить цей регіон особливо привабливим.
 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 10.07.2020
           1€=31,76 грн.
           1$=28,13 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії