ТУНІС

Блакитні води Хаммаметської затоки, блакитні простори Сусса, піщані пляжі Джерби, червоні коралові рифи Табарки, яскраві фарби зелених оазисів жовтої Сахари і строгі силуети масивів Атласу – все це Туніс, один з найпопулярніших курортів Середземномор’я. Тут поєднуються численні культурні багатства, що залишилися від колишніх цивілізацій – пунічної, римської, арабської, західної.
Географія, площа, ландшафт країни. Туніс розташований на північно-східному краю Африки, в центрі середземноморського басейну. Він розташований між 30 і 37 градусами північної широти і омивається на півночі і на сході Середземним морем. Протяжність узбережжя – 1200 км. На заході і південному заході Туніс граничить з Алжіром, на південному сході – з Лівією.

КУРОРТИ

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КРАЇНУ

Офіційна назва - Республіка Туніс
Столиця -  Туніс
Населення   8,88 млн. осіб       
Мова – арабська

Релігія - іслам сунітського напрямку, його сповідають близько 95 % населення Тунісу, в меншій мірі поширені християнство і іудаїзм.
Валюта – туніський динар.
У обігу є банкноти номіналом 5, 10, 20, 30 туніських динарів і монети номіналом в 5, 10, 20, 50, 100, 500 мілімів і 1 динарі.
До оплати приймаються також дорожні чеки і кредитні картки основних банківських систем.
                                                 
Політичний устрій. Туніс – президентська республіка. Законодавча влада здійснюється Палатою депутатів (однопалатним парламентом), обираним на 5-річний термін.

Клімат Тунісу субтропічний середземноморський, на півдні – тропічний пустельний. Характер кожної пори року визначається м’якістю помірного клімату. Середня температура складає +15 ° С в грудні і +30 °С в липні.
Велика частина річок країни відноситься до типу уедів. Найбільш крупна річка – Меджерда (довжина 460 км). Решта річок незначна і стік їх украй непостійний.

Транспорт. З багатьма країнами світу Туніс пов’язаний прямими авіарейсами. У Тунісі діють дві міжнародні авіакомпанії – ”Ер Тунісу” і ”Ер Ліберте Тунізі”. Міжнародний аеропорт столиці Тунісу – ”Картаж” знаходиться в 8 км на північний схід від міста. Крім того, в Тунісі функціонують міжнародні аеропорти Сфакс Эль-Травень, Джерба-Меліта, Сакнес-Монастір, Таузар-Нефта.
Існують регулярні авіарейси, що сполучають між собою крупні міста країни: Туніс, Монастір, Сфакс, Тозер, Табарку і Джербу.
Подорожувати всередині Тунісу зручніше поїздом, чим на автобусі, але автобусне сполучення дешевше. Поїздом можна скористатися і для відвідин північного передмістя столиці, яке звичайно називають ”ТГМ” (Туніс – Ля Гулет – Ля Марса).

Туристичні формальності і митні обмеження.
Ввезення або вивіз вільно конвертованої валюти необмежене. Необхідно декларувати лише суму, еквівалентну 10000 американських доларів і вище. Ввезення і вивіз динарів заборонене.
При вивозі з Тунісу виробів національної культури (килими, срібні прикраси) потрібне пред’явлення чеку (рахунки) від продавця. Вироби вартістю до 250 доларів США не оподатковуються.

До послуг туристів в Тунісі діють безліч готелів європейського рівня сервісу від 3 до 5 зірок, клубні готелі категорії 2, 3 і 4 зірки, розташовані на березі моря.

Що стосується основних тенденцій розвитку туризму в країні, то провідні позиції належать пляжному туризму. Близько 90 % всіх відпочиваючих проводять час на середземноморських пляжах.
В’їзний туризм Тунісу залежить від європейського ринку. З європейських країн сюди приїжджають близько 80 % туристів. Основними туроутворюючими країнами для Тунісу є Німеччина, Франція, Великобританія.


© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії