Консультації по програмі Work and Travel USA


Summer Work and Travel USA - це програма для студентів, що бажають активно провести літо, та без сумнівів кращий спосіб отримати можливість ознайомитися з культурою США, отримати досвід проживання в цій великій та цікавій країні. Крім усього це безкоштовна практика англійської мови, це, можливо, перший робочий досвід, це знайомство з молодими людьми з усього світу. Програма Work and Travel USA створена для активних та самостійних молодих людей, для тих, хто любить подорожувати і відкривати для себе світ! Це унікальна можливість не тільки використовувати англійську мову під час роботи, але і можливість заробити на подорожі в різні куточки США.

Основна інформація про програму
Країна : США
Дати програми: програма розрахована на максимум 4 місяці роботи. Терміни програми визначаються Урядом США перед початком кожного сезону (для прикладу сезон 2014 року 01 Травня - 31 серпня).

Мета: практика англійської мови, знайомство з культурою Сполучених Штатів, отримання досвіду роботи в мультикультурному середовищі.

Вік учасників: від 18 до 23.
Досвід роботи: не обов’язково
Варіанти роботи: сфера обслуговування, магазини та готелі, парки атракціонів.

Оплата праці: у 2009 році в США був встановлений федеральний мінімум ставки погодинної оплати праці на рівні $ 7,25. Студент не може отримувати менше. Як правило, середній розмір ставки для студентів становить $ 8-9 на годину.

Проживання: учасникам надається житло роботодавцем або ж роботодавець допомагає в пошуку житла. Учасник програми самостійно оплачує своє проживання та харчування. 

Не пропустіть свій шанс поїхати в США на все літо!


© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії