тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

  Untitled Document

  Відповідальні менеджери

  Христина Марусяк
  ICQ 442709152
  christine@meest-tour.com.ua
  Христина Кукайло
  SKYPE: kukajlo1
  tour1@meest-tour.com.ua

   

  м.Львів, 79005
  проспект Шевченка, 34
  office@meest-tour.com.ua
  тел./факс (032) 297-08-52
                  (067) 216-99-00
                  (093) 006-99-00
                  (050) 456-99-00


  ліц. АГ №580895 від 16.03.12

  ШРІ-ЛАНКА

  Місце, де панує вічне літо, царство тропіків, білосніжних пляжів, неповторні водоспади, ріки й ліси, пагорби і долини, романтика і екзотика. У Вас є унікальна можливість чудово провести свій довгоочікуваний відпочинок далеко від галасливих сучасних міст, адже на території країни немає шкідливих виробництв, а тутешні національні парки зберегли її унікальну природу. Для повного відпочинку тут є все, що побажаєте: могутній океан, найчистіше повітря, затишні комфортабельні готелі з полями для гольфу, кортами для тенісу і басейнами. Дивовижна самобутня культура і архітектура острова справлять на Вас масу вражень. А численні свята та фестивалі Шрі-Ланки порадують навіть найвибагливішого гостя. Традиційні спеції, делікатеси з морепродуктів, ароматний цейлонський чай, найекзотичніші страви, солодкий кокосовий лікер - не залишать байдужими навіть самих затятих гурманів.

   

  Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка (раніше Цейлон). Країна стала республікою і отримала нинішню назву в 1972 р. - До древньої назви острова Ланка була додана приставка «Шрі», що означає «блискучий».

  Шрі-Ланка - острівна держава, площею 65610 кв. км., розташоване в Індійському океані, поблизу південного узбережжя Індії, від якого його відділяють Манарска затока і Полкська протока. Велика частина території острова - рівнина, тільки в центральній частині підноситься ступеневе нагір'я - Центральний гірський масив. У долинах острова вирощують відомий на весь світ Цейлонський чай. Острів багатий своїми річками з чарівними водоспадами і кілометрами піщаних пляжів. Найвища точка острова - гора Підуруталагала (2524 м.).

  Столиця: Фактично столицею є Коломбо (тут розташовані резиденція уряду і основні установи країни), офіційною ж вважається передмістя Коломбо Шрі-Джая-Варденапура (Джаяварденапура-Котте), де розташовані законодавчих органів країни та ряд адміністративних організацій.

  Час: Час взимку випереджає український на 3,5 години, влітку на 2,5 години.

  Населення: 20 мільйонів чоловік (за даними 2008 р.), з яких 74% - сингальці, 18,1% - таміли, 7,1% - маври, 0,8% - малайці, бюргери (нащадки голландських колоністів) та інші.

  Мова: сингальська - державна, також поширена мова Таміла, практично всі жителі розуміють і говорять по-англійськи.

  Релігія: будисти - 69,3%, індуїсти - 15,5%, християни - 7,6%, мусульмани - 7,5%, інші віросповідання - 0,1%.

  Клімат: острів розташований у тропічному поясі і захищений потужним гірським масивом від північних вітрів. Клімат тут спекотний, середньорічна температура повітря в більшості районів від +25 до +30 градусів С, за винятком гірських областей, де вона взимку опускається до +10. Найкращий час для купання на морських курортах південно-західного узбережжя Шрі-Ланки триває з жовтня по квітень. Сезон західних мусонів - з травня по липень, у листопаді - грудні можливі невеликі дощі. Температура води в середньому 26 градусів С. Погодою і кліматичними особливостями Шрі-Ланка створює ідеальні умови для відпочинку цілий рік. Це ідеальне місце, для тих, хто любить тепло, але не переносить палючу спеку. Найкращий час для пляжного відпочинку і купання в океані на південно-західному узбережжі острова є період з жовтня по квітень, а на північно-східному - з березня по листопад.

  Валюта: офіційною грошовою одиницею є ланкійська рупія. 1 ланкійська рупія = 100 центам. У обігу купюри номіналом 10, 20, 50, 100, 500, 1000 і 5000 рупій, а також монети в 10, 25, 50 центів і 1, 2, 5, 10 рупій. Рупія Шрі-Ланки була введена в обіг 1 липня 1973 замість цейлонської рупії, колишньої в обігу з 1941 року. До цього острівної валютою була індійська рупія. Ланкійська валюта звичайно не є однією з ключових валют світу. Однак це конвертована, досить стійка по відношенню до долара США валюта.

  Обмін валюти: Рекомендуємо обмінювати гроші в аеропорту Коломбо (кращий курс). Чек, отриманий при офіційному обміні валют, слід зберігати до закінчення поїздки. У цьому випадку при вильоті з Коломбо у вас є можливість обміняти невитрачені гроші в банку аеропорту за курсом купівлі. Також можна міняти гроші в будь-якому готелі або банку (менш вигідний курс). Години роботи банків з 9:00 до 15:00 (тільки в будні дні).

  Політика: виконавчу владу представляє обраний населенням президент, який є главою держави, Верховним головнокомандувачем Збройних сил і главою Кабінету міністрів. Міністрів обирають з числа 225 членів парламенту. Парламент також формується в результаті виборів.

  Туризм: екскурсійні тури відрізняють Шрі-Ланку від інших напрямків наявністю величезної кількості добре збережених культурних цінностей. Розумна тривалість поїздок в поєднанні з екскурсіями дозволяє комфортно пересуватися по Шрі-Ланці не вдаючись до нічних переїздів.

  Головною особливістю є унікальне поєднання пляжного відпочинку, дикої природи і багатої культурної спадщини, яким володіє Шрі-Ланка. Найбільшою популярністю користуються тури в Шрі Ланку-, включають відпочинок на березі Індійського океану і екскурсії вглиб країни. Так само все більшою популярністю починають користуватися комбіновані тури Шрі-Ланка, як правило це екскурсійна програма, + пляжних відпочинок на Мальдівських островах. Більшість екскурсій здійснюються на комфортабельних кондиційованих мікроавтобусах. Всі екскурсії та тури супроводжують ліцензовані ланкійські гіди.

  Митні правила: ввезення та вивіз ввезеної раніше іноземної валюти, крім індійської і пакистанської, не обмежений (обов'язкове декларація сум понад $ 10 тис.). Індійська та пакистанська валюта до ввезення заборонені. Ввезення і вивіз національної валюти обмежений сумою в 250 рупій. Дорогі предмети і речі також декларуються для подальшого вивозу.
  Заборонено ввезення наркотиків, вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин, холодної зброї, рослин, плодів, м'яса птиці, медпрепаратів (за винятком призначених для особистого використання - на такі ліки повинен бути оформлений рецепт), матеріалів порнографічного або пропагандистського характеру, друкованої або відеопродукції атеїстичної спрямованості, а також товарів комерційного призначення (виняток становлять торгові зразки).
  Заборонено вивіз без спеціального дозволу предметів, що представляють історичну або культурну цінність, антикварних масок, манускриптів, книг, виробів зі слонової кістки, колекцій монет і марок, тварин, рослин, коралів, необроблених дорогоцінних і напівкоштовних каменів, а також чаю в кількості більш 2 кг .

  Довідкові телефони:
  Посольство України в Шрі-Ланці немає.
  Інтереси України на Шрі-Ланці представляє посольство України в Індії.
  Адреса: 110057, Індія, р. Нью-Делі, Васант Віхар, E-1/8
  Телефон: (8 10 9111) 2614 60 41, (8 10 9111) 2614 60 42
  Факс: (8 10 9111) 2614 60 43.

   


  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

  https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

  Приєднуйтесь до нас у соцмережах

             

  Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
  підписуйтесь

  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

  https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

             Курс валют 
             на 20.09.2019
             1€=28,47 грн.
             1$=25,85 грн.

    

  © 2019, Міст-Тур
  Всі права застережено
  Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
  права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
  Передрук та інше їх використання без письмового
  дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
  Розробка від компанії