тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальні менеджери

Христина Марусяк
christine@meest-tour.com.ua
Христина Кукайло
SKYPE: kukajlo1
tour1@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

ШРІ-ЛАНКА

Місце, де панує вічне літо, царство тропіків, білосніжних пляжів, неповторні водоспади, ріки й ліси, пагорби і долини, романтика і екзотика. У Вас є унікальна можливість чудово провести свій довгоочікуваний відпочинок далеко від галасливих сучасних міст, адже на території країни немає шкідливих виробництв, а тутешні національні парки зберегли її унікальну природу. Для повного відпочинку тут є все, що побажаєте: могутній океан, найчистіше повітря, затишні комфортабельні готелі з полями для гольфу, кортами для тенісу і басейнами. Дивовижна самобутня культура і архітектура острова справлять на Вас масу вражень. А численні свята та фестивалі Шрі-Ланки порадують навіть найвибагливішого гостя. Традиційні спеції, делікатеси з морепродуктів, ароматний цейлонський чай, найекзотичніші страви, солодкий кокосовий лікер - не залишать байдужими навіть самих затятих гурманів.

 

Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка (раніше Цейлон). Країна стала республікою і отримала нинішню назву в 1972 р. - До древньої назви острова Ланка була додана приставка «Шрі», що означає «блискучий».

Шрі-Ланка - острівна держава, площею 65610 кв. км., розташоване в Індійському океані, поблизу південного узбережжя Індії, від якого його відділяють Манарска затока і Полкська протока. Велика частина території острова - рівнина, тільки в центральній частині підноситься ступеневе нагір'я - Центральний гірський масив. У долинах острова вирощують відомий на весь світ Цейлонський чай. Острів багатий своїми річками з чарівними водоспадами і кілометрами піщаних пляжів. Найвища точка острова - гора Підуруталагала (2524 м.).

Столиця: Фактично столицею є Коломбо (тут розташовані резиденція уряду і основні установи країни), офіційною ж вважається передмістя Коломбо Шрі-Джая-Варденапура (Джаяварденапура-Котте), де розташовані законодавчих органів країни та ряд адміністративних організацій.

Час: Час взимку випереджає український на 3,5 години, влітку на 2,5 години.

Населення: 20 мільйонів чоловік (за даними 2008 р.), з яких 74% - сингальці, 18,1% - таміли, 7,1% - маври, 0,8% - малайці, бюргери (нащадки голландських колоністів) та інші.

Мова: сингальська - державна, також поширена мова Таміла, практично всі жителі розуміють і говорять по-англійськи.

Релігія: будисти - 69,3%, індуїсти - 15,5%, християни - 7,6%, мусульмани - 7,5%, інші віросповідання - 0,1%.

Клімат: острів розташований у тропічному поясі і захищений потужним гірським масивом від північних вітрів. Клімат тут спекотний, середньорічна температура повітря в більшості районів від +25 до +30 градусів С, за винятком гірських областей, де вона взимку опускається до +10. Найкращий час для купання на морських курортах південно-західного узбережжя Шрі-Ланки триває з жовтня по квітень. Сезон західних мусонів - з травня по липень, у листопаді - грудні можливі невеликі дощі. Температура води в середньому 26 градусів С. Погодою і кліматичними особливостями Шрі-Ланка створює ідеальні умови для відпочинку цілий рік. Це ідеальне місце, для тих, хто любить тепло, але не переносить палючу спеку. Найкращий час для пляжного відпочинку і купання в океані на південно-західному узбережжі острова є період з жовтня по квітень, а на північно-східному - з березня по листопад.

Валюта: офіційною грошовою одиницею є ланкійська рупія. 1 ланкійська рупія = 100 центам. У обігу купюри номіналом 10, 20, 50, 100, 500, 1000 і 5000 рупій, а також монети в 10, 25, 50 центів і 1, 2, 5, 10 рупій. Рупія Шрі-Ланки була введена в обіг 1 липня 1973 замість цейлонської рупії, колишньої в обігу з 1941 року. До цього острівної валютою була індійська рупія. Ланкійська валюта звичайно не є однією з ключових валют світу. Однак це конвертована, досить стійка по відношенню до долара США валюта.

Обмін валюти: Рекомендуємо обмінювати гроші в аеропорту Коломбо (кращий курс). Чек, отриманий при офіційному обміні валют, слід зберігати до закінчення поїздки. У цьому випадку при вильоті з Коломбо у вас є можливість обміняти невитрачені гроші в банку аеропорту за курсом купівлі. Також можна міняти гроші в будь-якому готелі або банку (менш вигідний курс). Години роботи банків з 9:00 до 15:00 (тільки в будні дні).

Політика: виконавчу владу представляє обраний населенням президент, який є главою держави, Верховним головнокомандувачем Збройних сил і главою Кабінету міністрів. Міністрів обирають з числа 225 членів парламенту. Парламент також формується в результаті виборів.

Туризм: екскурсійні тури відрізняють Шрі-Ланку від інших напрямків наявністю величезної кількості добре збережених культурних цінностей. Розумна тривалість поїздок в поєднанні з екскурсіями дозволяє комфортно пересуватися по Шрі-Ланці не вдаючись до нічних переїздів.

Головною особливістю є унікальне поєднання пляжного відпочинку, дикої природи і багатої культурної спадщини, яким володіє Шрі-Ланка. Найбільшою популярністю користуються тури в Шрі Ланку-, включають відпочинок на березі Індійського океану і екскурсії вглиб країни. Так само все більшою популярністю починають користуватися комбіновані тури Шрі-Ланка, як правило це екскурсійна програма, + пляжних відпочинок на Мальдівських островах. Більшість екскурсій здійснюються на комфортабельних кондиційованих мікроавтобусах. Всі екскурсії та тури супроводжують ліцензовані ланкійські гіди.

Митні правила: ввезення та вивіз ввезеної раніше іноземної валюти, крім індійської і пакистанської, не обмежений (обов'язкове декларація сум понад $ 10 тис.). Індійська та пакистанська валюта до ввезення заборонені. Ввезення і вивіз національної валюти обмежений сумою в 250 рупій. Дорогі предмети і речі також декларуються для подальшого вивозу.
Заборонено ввезення наркотиків, вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин, холодної зброї, рослин, плодів, м'яса птиці, медпрепаратів (за винятком призначених для особистого використання - на такі ліки повинен бути оформлений рецепт), матеріалів порнографічного або пропагандистського характеру, друкованої або відеопродукції атеїстичної спрямованості, а також товарів комерційного призначення (виняток становлять торгові зразки).
Заборонено вивіз без спеціального дозволу предметів, що представляють історичну або культурну цінність, антикварних масок, манускриптів, книг, виробів зі слонової кістки, колекцій монет і марок, тварин, рослин, коралів, необроблених дорогоцінних і напівкоштовних каменів, а також чаю в кількості більш 2 кг .

Довідкові телефони:
Посольство України в Шрі-Ланці немає.
Інтереси України на Шрі-Ланці представляє посольство України в Індії.
Адреса: 110057, Індія, р. Нью-Делі, Васант Віхар, E-1/8
Телефон: (8 10 9111) 2614 60 41, (8 10 9111) 2614 60 42
Факс: (8 10 9111) 2614 60 43.


Переглянути більшу мапу

 
https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют          
           1€=45,0 грн.
           1$=41,5 грн.

  


© 2024, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії