тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Untitled Document

Відповідальний менеджер по екскурсійних турах


Ольга Соломіна

avia@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Санкт-­Петербург – день за днем
Тур може починатись та закінчуватись в будь-який день тижня.
Можлива тривалість від двох до семи днів (далі екскурсійна програма повторюється)
В програмі вказано орієнтовний час виїзду на екскурсії (екскурсії можуть починатись в різний час в період з 09:30 до 12:30).
В перший екскурсійний день з 9:00 до 9:30 туристи отримують у представника приймаючої сторони програму із зазначенням точного часу початку екскурсій в кожен з днів туру.


…Прекрасен он и вечно молод,
Водой крещенный и огнем,
Влечет, зовет великий город,
                                         Друзей встречая день за днем.
Г. Рахновская
    

ГРАФІК ЗАЇЗДІВ ТА ВАРТІСТЬ ЦИКЛІЧНИХ ТУРІВ

ПОНЕДІЛОК
09:00–09:30    
    Зустріч з представником приймаючої сторони в холі готелю (для учасників туру з початком екскурсійної програми в понеділок).    Отримання уточнених екскурсійних програм.
~12:00
Екскурсія «Санкт­Петербург — музей під відкритим небом» з відвіданням Російського музею та храма Воскресіння Хрестового («Спас на крові). Санкт-Петербург  називають культурною столицею Росії та містом-музеєм: всесвітню славу йому принесли чудові архітектурні ансамблі та надзвичайно багаті музейні колекції. Російський музей – перший в країні державний музей російського образотворчого мистецтва, унікальна скарбниця художніх шедеврів X – XX століть, котрий розташувався в будівлі Михайлівського палацу – справжньої перлини серед творінь архітектора Карло Россі. Храм Воскресіння Хрестового(«Спас на Крові»)  – найбільш незвичайний храм  Санкт-Петербурга, побудований на місці смертельного поранення імператора Александра ІІ. Декоративні елементи цього храму складають одну з найбільших колекцій монументальної мозаїки в Європі.
    (Можлива зміна часу виїзду на екскурсію на більш пізній чи більш ранній).
    Завершення програми не пізніше, ніж о 18:00 біля Московського вокзалу.
    
                
ВІВТОРОК
09:00–09:30
        Зустріч з представником приймаючої сторони в холі готелю (для учасників туру з початком екскурсійної програми в вівторок).    Отримання уточнених екскурсійних програм.
~10:00            
    Екскурсія «Скарби імператорського Санкт-Петербурга» надає можливість відвідати одну з експозицій Галереї коштовностей Державного Ермітажу (Золотої та Діамантової скарбниці), де зберігаються надзвичайно багаті колекції витворів ювелірного мистецтва, основу котрих складає колекція російської імператорської родини. В експозиції Галереї коштовностей представлені шедеври майстрів різних країн та народів, культур та історичних епох, починаючи з давніх часів до початку ХХ століття.
           (Можлива зміна часу виїзду на екскурсію на більш пізній чи більш ранній).
       Завершення програми не пізніше, ніж о 18:00 біля Московського вокзалу.

                    
СЕРЕДА
09:00–09:30
     Зустріч з представником приймаючої сторони в холі готелю (для учасників туру з початком екскурсійної програми в середу). Отримання уточнених екскурсійних програм.
~12:00
Екскурсія «Шедеври Санкт­Петербурга: історія та сучасність» з відвіданням Юсуповського палацу та музею сучасного мистецтва «Єрарта» – неочікуване поєднання аристократичних інтер’єрів старовинного дворянського будинку та експозиціі музею епатажного сучасного мистецтва. Юсуповський палац відомий розкішним царським убранством парадних залів та жилих покоїв, де все нагадує великосвітські прийоми, пишні бали та незліченні багатства блискучих власників особняка – князів Юсупових. Колекція живопису, графіки, скульптури та дивних і шокуючи інсталяцій музею «Ерарта» надихає на роздуми та власну творчість.
(Можлива зміна часу виїзду на екскурсію на більш пізній чи більш ранній). Завершення програми не пізніше, ніж о 18:00 біля Московського вокзалу.

ЧЕТВЕР
09:00–09:30
    Зустріч з представником приймаючої сторони в холі готелю (для учасників туру з початком екскурсійної програми в четвер). Отримання уточнених екскурсійних програм.
~10:00
Екскурсія «Палаци та садиби помор’я» з відвіданням Великого Імператорського палацу в Петергофі та Костянтинівського палацу* в Стрельні. Світову славу Петергофу приніс нижній парк з відомим ансамблем фонтанів та Великий палац, побудований в стилі бароко. Цей палац має близько 30-ти багато декорованих залів з розписними стелями та позолоченими стінами. Екскурсія знайомить нас з чудовим художнім убранством інтер’єрів Константинівського палацу в Стрельні, котрий поєднує в собі пам’ятку архітектури XVIII-XIX століття, діючу резиденцію уряду та Палац конгресів.
*В рідкісних випадках можлива заміна відвідання Константинівського палацу на відвідання  палацу Котедж в Петергофі. Котедж – один з найзатишніших палаців, він був збудований для сім’ї імператора Ніколая І за проектом архітектора Менеласа в парку Александрія.
(Можлива зміна часу виїзду на екскурсію на більш пізній чи більш ранній). Завершення програми не пізніше, ніж о 18:00 біля Московського вокзалу.

П’ЯТНИЦЯ
09:00–09:30
    
    Зустріч з представником приймаючої сторони в холі готелю (для учасників туру з початком екскурсійної програми в п’ятницю). Отримання уточнених екскурсійних програм.
~10:00    
Екскурсія в «Петровський Петербург» з відвіданням Петропавлівської фортеці та Кунсткамери.  Історія Перетбурга нерозривно пов’язана з особистістю царя Петра І, котрий розпочав цілу епоху, під час якої і відбулось народження блискучої Північної Пальміри та перетворення Росії в абсолютно нову, могутню державу. Екскурсія присвячена двум найвідомішим звершенням Петра І – величній Петропавлівській фортеці та першому музею Росії – Кунсткамері. В основу цього музею була покладена колекція «монстрів і раритетів, забрана самим імператором.
    (Можлива зміна часу виїзду на екскурсію на більш пізній чи більш ранній). Завершення програми не пізніше, ніж о 18:00 біля Московського вокзалу.

СУБОТА
09:00–09:30
    Зустріч з представником приймаючої сторони в холі готелю (для учасників туру з початком екскурсійної програми в суботу). Отримання уточнених екскурсійних програм.
~10:00
Екскурсія в Царське Село і Павлівськ «Заміські імператорські резиденції» з відвіданням  Єкатерининського та Павлівського палаців.  Єкатерининський палац в Царському селі – розкішний палацово-парковий ансамбль, котрий втілив всю різноманітність та неповторність російської та європейської художньої культури XVIII століття. В залах «золотої» парадної анфілади представлені твори живопису, скульптури, художні меблі, вироби з дорогоцінних металів. Вишуканий Павлівський палац, розташований на високому березі ріки Славянки, в оточенні тінистих алей живописного парку, зберіг вишукані та витончені інтер’єри залів. В цих залаз зібрано неповторні колекції меблів, декоративних тканин, виробів з кольорового каменю, бронзи, фарфору, кришталю та слонової кості.
    (Можлива зміна часу виїзду на екскурсію на більш пізній чи більш ранній). Завершення  програми не пізніше, ніж о 18:00 біля Московського вокзалу.

НЕДІЛЯ
09:00–09:30
    Зустріч з представником приймаючої сторони в холі готелю (для учасників туру з початком екскурсійної програми в неділю). Отримання уточнених екскурсійних програм.
~10:00
Екскурсія «Блискучий Санкт­Петербург» з відвіданням Iсакієвського собору та Ермітажу проходить по магістралях та площах парадного центру міста серед архітектурних шедеврів, котрі втілили характер та стилі минулих історичних епох. Один із найвеличніших у світі та найбільший у Петербурзі Ісакієвський собор, побудований в середині ХІХ століття як головний кафедральний храм Російської столиці, є діючим православним собором та цікавим художнім музеєм. Тут представлені практично всі види монументально-декоративного мистецтва – живопис, скульптура, мозаїка, кладка кольоровою цеглою. Екскурсія також знайомить з експозиціями Державного Ермітажу, всесвітньовідома колекція якого складає більше трьох мільйонів творів мистецтва та памяток світової культури.
    (Можлива зміна часу виїзду на екскурсію на більш пізній чи більш ранній). Завершення  програми не пізніше, ніж о 18:00 біля Московського вокзалу.
 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії