тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 
Екскурсійні туриЛікування в Польщі


КУРОРТИUntitled Document

Відповідальні менеджери

Наталія Онищук-Горліцина
SKYPE: nataly.on
on@meest-tour.com.ua


Віра Подольська

SKYPE: vira_meest-tour
vira@meest-tour.com.ua

Іванна Вовк
SKYPE: vovkiva
poland@meest-tour.com.uaБільше про країну

Найпопулярніші туристичні місця

Міста та культурна спадщина

Детально про Краків

Детально про Варшаву

Детально про Закопане

Для молоді

Зима в Польщі


 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Мазурські озера
Мазури: край тисячі озер в Польщі

Мазури - історичний та етнографічний район на півночі Польщі. Це величезна територія неймовірно красивої природи, регіон часто називають "краєм тисячі озер", їх у цих місцях можна нарахувати до 5 тисяч.
Найбільшими з них є Снярдви (113, 8 км²) і Мамри (104,5 км²) в Мазурському поозер'ї, найглибше озеро розташоване в Сувальському поозер'ї, а в Ілавському поозер'ї найдовше - Єзьорак (27 км).
Мазури – дуже популярне серед туристів місце відпочинку в Польщі. Тут мало промисловості, натомість – чиста природа, чудові умови для занять активним спортом (велосипеди, яхти, човни), смачні страви регіональної кухні, багата історія, яку зберігають до сьогодні готичні замки і палаци. Майже 80 відсотків туристів тут – поляки, серед іноземців найбільше навідуються до Вармії і Мазур німці, англійці, голландці, італійці.
Туристичний сезон на Мазурських озерах розпочинається наприкінці квітня і триває до кінця жовтня. Найбільш насичені за кількістю відвідувачів місяці – липень і серпень.
Більшість озер з'єднані ріками або каналами. Особливо полюбляють туристи Августовський та Ельблонзький канали.
Власне кажучи, коли говорять про Мазури, мають на увазі Великі Мазурські озера, що розташувалися на території близько 1700 км². Вони займають ¼ усіх водних ресурсів Польщі. 

Мазури - справжній рай для любителів вітрильного виду спорту та катання на байдарках. Особливо варте уваги село Крутинь на однойменній річці. Саме ця річка вважається найкрасивішим байдарочним маршрутом у всій Польщі.
У Мазурах розташовані Пісська та Августовська пущі. Обидві пронизані густою сіткою маршрутів та стежок, тут можна ходити пішки, кататися на велосипедах або їздити верхи на конях, що забажає ваша душа.
У великих туристичних містечках - Миколайки, Мронгово, Гіжицко, Августув можна відвідати місцеві визначні пам'ятки, різноманітні культурні та спортивні події. 

Мазури - найпопулярніші міста:

Миколайки має населення всього 4 тис. мешканців, розташувалося між двома озерами - Миколайським і Талти. Це містечко ще красиво називають "перлиною Мазур".
Улітку це місто має назву "галаслива пристань", воно перетворюється на активний туристичний центр. Тут проходять різні фестивалі, проводять екскурсії, а на пристані завдовжки понад півтора кілометра розміщується повнісінько вітрильників.
У місті ви також знайдете пристань Мазурського річкового пароплавства, звідти можна вирушити на екскурсії озером Снардви, й до міст Руцяне та Гіжицко.
Гіжицко зі своїм 30-тисячним населенням розташувалося між комплексом озер Мамри й Негоцін. У путівниках це місто називають "літньою столицею Польщі". Справді, в цю пору року тут неймовірно зелено, красиво й дуже галасливо.
Особливо з липня по серпень, коли на березі озера Негоцін відбуваються найрізноманітніші заходи під назвою "Бесяди Мазурські", що означає мазурське застілля. Тоді влаштовують народні гуляння, концерти й дискотеки.
Що дивно для такого маленького містечка, тут є багато храмів різного сповідання: католики, православні, баптисти, п'ятидесятники, свідки Єгови.
У місті також є два порти, місця для купання та пляж.
Штинорт розташований за 30 кілометрів від Гіжицко. Одне з найцікавіших місць на Мазурах, яке обов'язково варто відвідати. Його називають Меккою яхтсменів.
Розташувалося селище на мальовничу півострові, з одного боку місто оточене красивою стіною лісу, з іншого - озерами Даргін, Кірсайти та Штинортським озером.
Штинорт відомий своєю архітектурною пам'яткою - старовинною садибою роду Лехндорфів у стилі бароко XVII століття. Навколо садиби - величезний парк зі столітніми дубами й липами.
Августув яких тільки назв не має. Це 30-тисячне місто знають як туристичну оздоровницю, Венецію Півночі. Місто розташоване на заході Августовської пущі над трьома озерами - Нецко, Бяле та Сайно.
Завдяки специфічному мікроклімату й багатим покладам торф'яних грязей це місце стало відомим курортним центром. Улітку тут проходить фестиваль "Августовське театральне літо" та спортивні змагання. Особливо популярне - Чемпіонат із плавання "на чому завгодно".
Також у місті цікава центральна площа Ринек імені Сигізмунда Августа. Вона збереглася в первозданному вигляді із XVI століття разом із сусідніми вуличками. Варто відвідати королівський палац та парк ХІХ століття зі старими деревами, що розташований поряд.

 

 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії