тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Екскурсійні тури


Готелі Риги


Готелі Юрмали


Готелі Вентспілса


Готелі Лієпаї
Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Єременко

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Відземське Узбережжя. Царство гармонії, спокою, тиші.

Можна сказати, що шанувальники пляжного відпочинку в Латвії діляться на два табори - одні, вважаючи за краще комфорт і цивілізацію, відправляються в Юрмалу, ну а ті, кого більше приваблює незаймана первозданна природа, рік за роком залишаються вірні пляжам Відземського узбережжя. Одним з найпопулярніших серед рижан пляжів є пляж Вецакі, самий широкий на Балтійському морі піщаний пляж. Тут же недалеко знаходиться місце, облюбоване для відпочинку нудистами. У сезон в Вецакі завжди досить шумно і жваво, тому, якщо Ви хочете спокою і самоти, варто проїхати трохи далі. Усього кілька кілометрів - і вже в Гарціемсе або Гаруп, досить тихо і не так людно.

Природа в тутешніх місцях дивно красива і різноманітна. Широкі хвойні ліси, піщані пляжі змінюються прекрасними лугами, крутими обривами і скелями. Справжнє царство гармонії, спокою, тиші, заспокоєння. Невелика поїздка вздовж узбережжя здатна дати просто неймовірний заряд природної енергії і море позитивних емоцій, відчуття неймовірного єднання з цими дивовижними первозданними пейзажами.

Обов'язково заїжджайте помилуватися дивовижними луками Ранду, що розкинулися поблизу містечка Салацгріва, це справді унікальне місце - луки Ранду вважаються найбільшими приморськими лугами у світі. Відвідайте і єдине на узбережжі Ризької затоки кам'янисте узмор'я, безліч каменів покриває всю прибережну зону, а також маленькими острівцями порушує морську гладь, - вид дивовижно красивий і незвичайний для берегів затоки. Знаходиться це місце в декількох десятках кілометрів від містечка Туя.

Примітна місцевість навколо населеного пункту Светціємс, де в море впадає річка Светупе. Тут знаходиться один з найбільших пляжів на території Латвії, крім того восени, під час перельоту, місце стає притулком тисяч і тисяч птахів. Неподалік від Светціємса, десь в кілометрах 10, знаходяться стародавні лівскі печери, одні з найбільш довгих печер Латвії, в далекому минулому ці печери з піщанику були культовим місцем, використовувалися для ритуальних жертвоприношень. Тут були зроблені унікальні знахідки, старовинні монети та інші предмети старовини, пов'язані з 14 - 16 століттям.

Скелі Відземе - ще один приголомшливо красивий куточок тутешньої природи. Обриви досягають чотирьох метрів у висоту, невеликі печери, струмочки, змійками хвилясті крізь породу, - на цьому живописному тлі знімалися такі відомі всім шедеври латвійського кінематографа, як «Родина Зіторов» і «Довга дорога в дюнах».

Є в цих краях і кілька цікавих музеїв, а також інших культурно-історичних об'єктів. Один з музеїв присвячений легендарному персонажу, людині-загадці барону Мюнхгаузену, а точніше його прототипу пану Г.Х.Ф. фон Мюнхгаузену, офіцеру Ризького кірасирського полку Російської царської армії. Тут же неподалік знаходиться лютеранська церква, побудована в кінці 18 століття. У цій же стороні розкинулось досить симпатичне місто Лімбажі. Його краєзнавчий музей у 1999 році брав участь у престижному конкурсі нарівні з найвідомішими музеями Європи.

Опинившись у Лімбажі, обов'язково огляньте руїни Лимбажского замку, в околицях міста подейкують, що під замком з давніх часів заритий справжнісінький скарб - кілька бочок із золотом. Недалеко від Лімбажі знаходиться меморіальний будинок-музей найвідомішого латвійського композитора Е. Мелнгайліса.

А в невеликому містечку Айнажи розташовується Музей мореплавства. Експозиція музею розмістилася в збереженій до наших днів старовинній будівлі першої в Латвії морехідної школи. Школа була створена в 1864 році, засновником її є видний латвійський діяч тих часів Кр.Валдемарс.

Не відмовте собі в задоволенні і відвідайте таке романтичне містечко, як Біріні. Бірінській замок середини 19 століття  овіяний таємницями і романтичними легендами. Нібито, до цих пір бродять по замку неприкаяні душі молодого дворянина і юної чарівної служниці. Легенда оповідає про те, що відмінності в положенні не дозволили закоханим з'єднати свої долі, і тому вони вважали за краще померти, здійснивши самогубство. Зараз старовинний замок є популярним місцем весіль, крім того, сюди просто приїжджають молодята та закохані, попросити сил і щастя у зростаючого тут дуба Любові і залишити замість дзвіночок на його розгонистих гілках. І лише тільки варто піднятися легкому вітерцю, як лунає мелодійний дзвін безлічі дзвіночків.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 02.04.2020
           1€=31,52 грн.
           1$=28,97 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії