тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Екскурсійні тури


Готелі Риги


Готелі Юрмали


Готелі Вентспілса


Готелі Лієпаї
Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Єременко

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Вентспілс. Маленьке латвійське диво.

Якщо Ви приїхали до Латвії, то просто не можете не відвідати це місто, що стало однією з її головних визначних пам'яток. Вентспілс - великий незамерзаючий порт на узбережжі Балтійського моря, через який здійснюється транзит нафтопродуктів. І треба сказати місто зуміло витягти максимум вигоди і користі для себе з такого вдалого місця розташування. Те, що одержувані кошти не проходять повз міста видно неозброєним оком.

На Вентспілс як на маленьке диво їздять дивитися не лише туристи, а й самі жителі Латвії. І дійсно - є на що поглянути. Вражають неймовірна доглянутість і чистота, велика кількість квітів і фонтанів. Тут найкращі дороги, самі освітлені вулиці. Місто вражаюче розцвіло за останній час - відреставровані практично всі будівлі і об'єкти минулих часів, постійно виростають нові споруди. Благополуччя і достаток міста відчуваються буквально у всьому.

Вже з часів правління Лівонського ордену життя і благополуччя міста визначалися в основному його портовою діяльністю. Особливо стрімкий її розвиток припав на середину 17 століття - час правління герцога Екаба (1642-1682). У цей час місто мало свою суднобудівну верфу, на якій були зайняті голландські умільці. Потім почався самий неблагополучний період в історії міста - Польсько-Шведська (1655-1660) і Північна (1700-1721) війни, а також епідемія чуми принесли Вентспілсу нещастя і розорення. У дев'ятнадцятому столітті місто стало поступово відновлюватися, портова діяльність налагоджуватися. На рубежі 19 і 20 століть був вдосконалений і розширений порт, а також побудований зимовий порт.

Отже, Ви приїхали в Вентспілс. Просто безцільна прогулянка по цьому дивовижному місту - вже величезне задоволення, але все ж є місця для відвідування, які варто виділити і відзначити окремо. Обов'язково відвідайте замок Лівонського ордену. Замок був зведений у 13-14 столітті і є єдиним в Латвії, збереженим в такому повному обсязі, замком конвентського типу. Крім того, це найстаріша споруда Вентспілса, а башта замку Лівонського ордену є найстарішим понині чинним маяком в Балтії. У далекі часи Курземсько-Земгальске герцогство замок використовували як адміністративну будівлю, після, в період Царської Росії, майже 200 років поспіль тут розташовувалася в'язниця, а з 1959 по1983 казарми Радянської армії. В1997 році будівля була відреставрована і сьогодні тут працює музей, функціонують виставкові приміщення. 

Ви можете відвідати також таке цікаве містечко, як Остасгалс або Портова околиця. У 1836 році уряд пообіцяв переваги селянам готовим оселитися в районі дюнної зони, так як це запобігло б занесенню міста піском. Після чого і почалася основна забудова цього місця. Жили тут в основному рибалки. Їх маленькі дерев'яні житла донині створюють тут особливу атмосферу. 

У Приморському музеї можна ознайомитись з колекцією рибальських човнів і якорів, оглянути житлові споруди рибалок, а головне здійснити невелику, але вкрай захоплюючу подорож на поїзді зразка 1916р. по справжнісінькій вузькоколійній залізниці. 

Однією з визначних пам'яток Вентспілса є, звичайно ж, чудово обладнаний пляж. До речі, саме Вентспілскій пляж найпершим у Латвії отримав заповітний блакитний прапорець, який демонструє, що дотримані всі норми і пляж відповідає всім стандартам ЄС. Зовсім поруч із пляжем розташовується Приморський парк - чудове місце для відпочинку. Дітлахи ж напевно будуть у захваті від чудового дитячого містечка. Яскраві різнокольорові гірки, будиночки, гойдалки, різні драбинки - тут є все що душа забажає. А парк водних атракціонів під відкритим небом припаде до смаку і дорослим. І якщо морська вода комусь здасться надто прохолодною для купання, то тут температура води завжди 23 градуси. 

Пишаються городяни, і небезпідставно, своїм олімпійським комплексом. Олімпійський спортивний центр'' Вентспілс'' об'єднав під своїм дахом кілька футбольних полів, чудовий льодовий хол, скейтпарк, плавальний басейн.

Відвідайте також Ринкову і Ратушну площі, огляньте Лютеранську церкву Миколи, витриману в стилі пізнього класицизму і приклад неовізантійського стилю - Православну церкву Св. Миколая. Побувайте в старовинному рибальському селищі Сталдзене, дивовижної краси тутешня природа не залишить Вас байдужим.

Якщо Ви опинились у Вентспілсі влітку, то напевно потрапите на який-небудь цікавий захід, тут люблять влаштовувати різномнітні свята, фестивалі, виставки і дивувати гостей незвичайним, оригінальним підходом. Неймовірно пощастило тим, кому вдалося побачити парад корів. По всьому місту в найнесподіваніших місцях були розставлені 25 фігур корів, у натуральну величину. Кожна така корівка була по-своєму оформлена і яскраво розфарбована. Видовище вражаюче, але не варто особливо турбуватися, якщо Вам не вдалося цього побачити, напевно місто вже готує новий дивовижний сюрприз якраз до Вашого приїзду сюди. 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 01.04.2020
           1€=31,44 грн.
           1$=28,81 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії