тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Екскурсійні тури


Готелі Риги


Готелі Юрмали


Готелі Вентспілса


Готелі Лієпаї
Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Єременко

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Рига - місто особливого настрою.

Шумна, кипляча столичним життям і одночасно безтурботна, некваплива; дихаюча восьмивіковою історією і вічно юна; сяюча вітринами розкішних модних бутиків і чаруюча невибагливою красою тихих вулиць своїх околиць; струшують ніч музикою численних нічних клубів і тішать слух випадкового перехожого тонкою грою вуличних музикантів. І все це настільки гармонійно і природно поєднується в цьому крихітному шматочку Європи, що не захопитися просто неможливо. І не дивно, що побувавши тут одного разу, всі знову і знову повертаються.

Заснували місто німецькі лицарі-завойовники на чолі з єпископом Альбертом в 1201 році і аж до 17 століття Рига залишалася німецькою, поки не була захоплена Швецією. Потім, в результаті Північної війни (у 1721 р), стала частиною Російської Імперії. У 1920 році місто стало столицею незалежної Латвії, після слідує радянський період і знову повернення незалежності. Всі ці події, зрозуміло, не могли не вплинути на теперішній вигляд міста, зробили його своєрідним і ні на що не схожим. 

Особливу чарівність столиці надає найстаріша її частина, так зване, Старе місто або Стара Рига. Самі ж городяни ласкаво і люблячи називають її старенькою. Тут можна неквапливо побродити по вузеньких, викладених бруківкою вуличках, зупинитись на кілька хвилин, заслухавшись скрипкою вуличного музиканта, заглянути в яку-небудь елегантну художню галерею, поспостерігати за роботою вуличних художників і навіть замовити власний портрет, насолодитися чашечкою чудової ароматної кави в одному з численних кафе, так привітно відкриває свої двері назустріч гостям, або пообідати в якомусь затишному ресторанчику. Не дарма саме Стара Рига стала улюбленим місцем прогулянок і зустрічей рижан. Тут нікуди не хочеться поспішати, час немов завмирає, дозволяючи відчути кожну секунду. 

Окремої уваги вимагає нічне життя Старого міста, бо тут розташовані кілька кращих клубів столиці, казино і безліч стильних барів, що пропонують такий асортимент різноманітних коктейлів, що голова йде обертом. А якщо Ви відвідаєте Ригу влітку, то вас напевно не залишать байдужим літні кафе. Ними Стара Рига просто усипана! Тут можна випити відмінного латвійського пива, поспівати караоке, просто послухати живу музику.

З упевненістю можна сказати, що Стара Рига це душа міста, душа і, звичайно ж, його історія. Історією дихає кожен будинок, кожен камінчик, історія в назвах вулиць, в самому повітрі.

Мабуть, центром Старого міста можна назвати Домску площу з розташованим на ній Домським собором. Ця чудова будівля являє собою дивовижне сплетіння готичних, романських і барокових архітектурних традицій. Зведення Домського собору було розпочато в 1211 році і тривало більше п'яти століть. Закінчилося будівництво тільки в 1766 році. Серцем Домського собору безумовно є знаменитий орган - один з найбільших в Європі. За час свого існування Домська площа постійно змінювалася і перебудовувалася, свій теперішній вигляд вона придбала  лише у 1935 році. 

Звичайно не можна не згадати собор Святого Петра з його унікальною вежею, яку вінчає символічний півник, який оберігає місто від усіляких напастей. Перші згадки про церкву відносяться до початку 13 століття, а саме до 1209. Примітно, що в середні століття собор був найвищою дерев'яною будівлею в Європі (123,25). Неодноразово будівля страждала від пожеж, остання трапилась в 1941 році. Після відновлення (1973р.) вежа стала металевою. Церква до цих пір діє, а в її башті розташовані два оглядові майданчики (57м і 71м), з яких відкривається приголомшливо красивий вид на місто. 

Рига постійно реставрується і облаштовується, в тому числі і найстаріша її частина. Яскравим тому прикладом служить Ратушна площа. Відновлення площі почалося з Будинку Чорноголових. Вперше будівля згадується в хроніках 1334р. У 1941р. сильно постраждала. Назву свою будинок отримав тому, що з 1713 року належав братству Чорноголових - об'єднання чужоземних купців. На гербі братства була зображена голова арапа - символ обраного ними покровителя св. Маврикія. Будівля була практично заново відбудована в1999 році. Сьогодні там розташовується музей, а також невеликий концертний зал. 

Рекомендуємо заглянути на Ризький центральний ринок, між іншим, один з найбільших в Європі (на сьогоднішній день площа ринку становить близько 73 тисячі квадратних метрів). Видовище справді вражаюче. Цікаво, що для його будівництва було використано ангари для дирижаблів, залишені після себе армією кайзера. Будівництво тривало цілих 6 років (з 1924 по 1930рр.). Для його здійснення було створено спеціальну комісію і оголошено міжнародний конкурс проектів. Таке грандіозне будівництво обійшлося місту у понад 5 мільйонів латів.

Після реконструкції проведеної зовсім недавно, залізничний вокзал теж можна вважати гордістю міста. До Ваших послуг зручна підземна автостоянка, просторі світлі холи, численні магазини, кафе. Загалом, все необхідне, щоб з комфортом дочекатися поїзда, вирушаючи в подальшу подорож по Латвії.

 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 01.04.2020
           1€=31,44 грн.
           1$=28,81 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії