тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Курорти

Untitled Document

Відповідальні менеджери:

Христина Кукайло
SKYPE: kukajlo1
tour1@meest-tour.com.ua

Юлія Ольхович

SKYPE: yulia.olkhovych
tour3@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Курорт Коста-Бланка
Назва «Costa Blanca» перекладається як «білий берег», що обумовлено світлим кольором приморських скель. Густо порослі соснами, вони привертають мандрівників ще здалеку.

Коста-Бланка - найпопулярніше місце у зарубіжних туристів. Курорт є рекордсменом серед курортів Іспанії за кількістю блакитних прапорів, які присуджуються ЄС за чистоту води і пляжів. Щорічно сюди приїжджають майже 6 млн туристів, в місцевих готелях можна одночасно розмістити понад 150 тис. чол.

Готелі Коста-Бланка готова приймати туристів цілий рік незалежно від сезону. Температура тут залишається комфортною для того, щоб відвідати одні з кращих пляжів Європи: Сан-Хуана і Кальпе, Бенидорма та багатьох інших. Справедливість такої високої оцінки підтверджують більше п'ятдесяти прапорів ЮНЕСКО. Їх присутність є гарантією якості, безпеки та чистоти пляжних зон.

Завдяки гарному ландшафту (численні поля і густі ліси) у Вас буде можливість здійснювати піші та велосипедні прогулянки, що, як відомо, приводить в норму серцево-судинну систему. Недарма Коста Бланка може похвалитися визнанням Міжнародної Асоціації Медиків.

Інфраструктура цього куточка Іспанії відрізняється надійністю, безпекою та комфортом: власний аеропорт, нові дороги і готелі з якісним сервісом - все тут орієнтоване на туристів.

Відпочинок може бути настільки насиченим, наскільки Ви захочете: крім пляжів, є можливість відвідувати різноманітні музеї та театри, знайомитися з пам'ятками архітектури. Варіацій розваг тут існує безліч: для любителів шопінгу - це магазини і торгові центри, для гурманів - ресторани високої кухні і демократичні кафе, для тих, хто віддає перевагу нічне життя, - дискотеки і розважальні центри.

Один з найпопулярніших курортів узбережжя - його столиця, Аліканте. У цьому містечку, заснованому ще древніми римлянами, збереглося чимало цікавих пам'яток. Старовинна частина міста з численними кафе, барів і ресторанчиків оголошена пішохідною зоною. Ще одне улюблене місце для прогулянок - знаменита Еспланада, набережна, де зосереджена світське життя міста та часто проходять концерти на відкритому повітрі.

Курортна столиця - Бенідорм. Це величезний курортний центр на Коста-Бланке, де із задоволенням відпочивають жителі іспанської столиці. Рибальське село Бенідорм швидко перетворилася на найбільший тур комплекс країни, який удостоєний титулу туристичного феномена Європи.
Головні міські пляжі Плайя-де-Леванте (Playa de Levante) і Плайя-де-Поньєнте (Playa de Poniente) сходяться у скелі, з якої відкривається чудова панорама околиць. Ланцюг суперсучасних готелів на узбережжі вражає більше, ніж смарагдові переливи морського пейзажу.

Бенідорм - один з найбільш привабливих іспанських курортів з точки зору можливостей дозвілля і розваг. Місцева набережна - променад довжиною приблизно 6,5 км, на якій розташовано безліч магазинів, ресторанів і барів. Про Бенидорме кажуть, що він не спить влітку, тобто завжди може запропонувати своїм гостям море розваг.
У Бенідормі знаходиться парк водних атракціонів Aqualandia. Поруч парк з морськими і екзотичними тваринам Mundomar.

Влітку 2000 поруч з Бондарем відкрився парк розваг Terra Mitica - єдиний в Європі, присвячений історії та культурі цивілізацій Середземномор'я. Тільки за один сезон його відвідали понад 1 млн чол.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 03.04.2020
           1€=31,26 грн.
           1$=28,78 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії