тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Курорти та готелі

Акаба

Тала Бей

Мертве море

Петра

Термальні джерела

Йорданія

Головна
Untitled Document

Відповідальні менеджери

Юлія Бурак
ICQ 271381612
tour2@meest-tour.com.ua
Христина Марусяк
ICQ 442709152
christine@meest-tour.com.ua
 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Курорти Йорданії

Амман
Амман, столиця Йорданії – чудове місто, повне контрастів. Воно являє собою унікальне поєднання старого та нового, а також ідеальне розташування – між пустелею та плодородною частиною долини ріки Йордан.
В діловому центрі Амману суперсучасні будівлі, готелі, ресторани, галереї та бутіки розташовані поряд з традиційними кав’ярнями та ремесловими майстернями.
Практично половина населення Йорданії зосереджена в Аммані, так як економічні і кліматичні умови в місті оптимальні. Приміська частина міста представляє собою розвинену систему вулиць та проспектів, вздовж яких стоять гарні, майже завжди білі будинки. Центр міста набагато старший ніж його приміська частина. В ньому розташовані традиційні майстерні та магазинчики. Тут можна знайти все: від золотих та срібних виробів до простих домашніх товарів.
Місто живе шумним нічним життям, пропонує своїм гостям всі види відпочинку: культурні та театральні міроприємства, традиційні арабські розваги, відпочинок в сучасних ресторанах та клубах.
Населення Амману складається з представників різноманітних культур, які надзвичайно привітні. Жителі завжди раді туристам і готові показати їм своє прекрасне місто.
Амман стане оптимальною початковою точкою для подорожі по Йорданії.

Мертве море
Мертве море знаходиться між Ізраїлем і Йорданією, його поверхня знаходиться нижче рівня моря на 422 м. Узбережжя озера є найнижчою ділянкою суші на Землі. Це одне з найсолоніших водойм планети, соленість досягає 33,7 %.
Море називається «мертвим», тому що через високий вміст солі в ньому немає риби та інших організмів, за винятком деяких видів бактерій у гирлі річки Йордан.
Мінеральний склад солі Мертвого моря містить 50,8 % хлориду магнію, 14,4 % хлориду кальцію, 30,4 % хлориду натрію і 4,4 % хлориду калію. В солі достатньо багато бромідів. Це дозволило Мертвому морю перетворитися в унікальний лікувальний курорт, який був створений самою природою і який приваблює мільйони туристів з усіх куточків Земної кулі. Крім унікального складу солей, Мертве море відоме і своїми цілющими грязями. Знамениті мулові сульфідні грязі високо мінералізовані, із високим вмістом брому, йоду і гормоноподібних речовин.    
В атмосфері над Мертвим морем на 10% більше кисню, ніж над будь-яким іншим морем. В цьому місці найвищий на Землі озоновий шар, що захищає організм  від ультрафіолетових променів, які небезпечні для організму.
    Мертве море найсолоніше безстічне озеро на Земній кулі, розташоване на території Йорданії та Ізраїлю.
Мертве море має унікальний історичний та духовний спадок. Вважається, що в давнину тут було розташовано п’ять міст, які згадуються в Біблії: Содом, Гоморра. Адма, Своїм та Сігор.
Чудовий ландшафт та одне з найбільш відомих та лікувальних місць на землі - східний, йорданський берег Мертвого моря, який перетворився в центр курортно-оздоровчого та  релігійного туризму.
    Завдяки хорошим транспортним дорогам, готелям високого класу, регіон Мертвого моря манить туристів зі всього світу.
      
Акаба
Акаба вважається йорданським вікном на море.
Місто Акаба – великий курортний центр Йорданії на березі Червоного моря. Туристів круглий рік зустріне лагідне сонце, тепле море та атмосфера старовини.
Акаба – єдиний порт в Йорданії на Червоному морі. Тут кожен знайде собі заняття по душі.
Акаба – рай для аквалангістів, драйверів та серфінгістів. Кілометри чаруючих пляжів, готелі високого рівня заманюють сюди туристів зі всього світу.
Акаба – це не тільки відпочинок на морі. Телль Макусі – місце де знаходиться, по деяким даним, найстаріша церква на планеті. Відвідання акваріума, де представлені флора та фауна Червоного моря. Прогулянки по Старому місті, де є багато сувенірних лавок, музеїв античності.
Коралові рифи Акаби повні життя та різноманіття. Чорний корал, схожий на дерево, який буває тільки на великій глибині, вперше був знайдений особисто королем Хусейном. Акаба гордиться одними з кращих умов для підводного плавання, як в денний та і в нічний час. Також гордістю Акаби є Королівський Дайвінг-Клуб.
    Акаба – місто прогулянок. Атмосфера курортного міста  запрошує Вас відвідати торгові центри, ресторани, кафе і звичайно базари. Тут Ви зможете знайти східні спеції, ароматну каву з кардамоном, оливкове масло та багато іншого. Ювелірні вироби з дорогоцінних каменів та золоті прикраси не залишать байдужою жодну жінку.
    Бархатний сезон продовжується в Акабі дев’ять місяців – зиму, весну і осінь. Літом жаркувато, але можна легко адаптуватися.    

 
Петра   
Петра, яку часто називають восьмим чудом світу, головний скарб і найпопулярніше серед туристів визначне місце Йорданії. Це унікальне місто було створене трудолюбивими арабами-набатейцями прямо в скальному масиві більш як 2000 років назад.
Петра стала важливою точкою на торгових шляхах, по яким возили шовк, спеції та інші товари. Ці дороги поєднували Китай, Індію та південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією та Римом.
Набатейське царство існувало протягом віків, а велична архітектура та система мальовничих каналів та дамб визивали всезагальний захват.
Як мінімум в Петрі потрібно провести один день, але і після тижня проведеного в Петрі безліч куточків будуть Вами не обійдені. Карти та путівники продаються при вході в місто. Там же можна наняти гіда, який проведе для Вас екскурсію, або можливо найняти повозку запряжену конем, щоб добратися від головного входу до Скарбниці.
Головне визначне місце Петри – Скарбниця (аль Хазне), знаходиться в самому кінці Сіку. Її фасад можна побачити в кінці відомого фільму «Індіана Джонс». Але ця велична пам’ятка – лише один з секретів Петри.   


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partners2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hot2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/minimal2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 20.05.2019
           1€=30,66 грн.
           1$=27,57 грн.

  


© 2019, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії