ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА
Домінікана — країна вічного літа. Там, по суті, немає іншої пори року, як би формально не називалися сезони. Відпочинок у Домініканській Республіці — це відмінні готелі з небаченими по розміру й оформленню територіями, широкими білосніжними пляжами й найбагатшою версією all іnclusіve.

Збираєтеся в подорож? Поїдьте в Домінікану — національний колорит країни, запальні ритми мерензі, гарний сервіс, захоплюючі екскурсії зроблять ваш відпочинок справді незабутнім!

Офіційна назва - Домініканська Республіка.

Столиця-Санто-Домінго.

Географічне положення
- країна розташована у Вест-Індії, в східній частині острова Гаїті. Межує з Республікою Гаїті на заході. На півночі омивається водами Атлантичного океану, на півдні - Карибського моря.

Площа території - 48 730 км кв.

Населення - 8 950 034 осіб.

Столиця - м. Санто-Домінго (2450 осіб).

Великі міста - Сантьяго (500 тис. осіб), Пуерто-Плата (100 тис. осіб).

Державна мова - іспанська.

Релігія  - католики - 95%.

Національне свято - 27 лютого 1844 (від Гаїті).

Грошова одиниця - домініканське песо.

Різниця в часі – зимою ( -6 годин), літом ( -7 годин).

Віза – не потрібна. Паспорт повинен бути дійсний не меншне 3 місяців після повернення з відпочинку. При вїзді в країну оплачується туристами карточка – 15 дол., при виїзді з країни – 20 дол.

Кордон – на ввіз та вивіз національної та іноземної валюти обмежень немає. Дозволено ввозити через кордон – 1 літр алкогольних напитків,міцністтюалкоголю до 22 %, 2 літри менш міцних напитків,500 грам кави, 200 сигарет та подарунки цінністю не більше,ніж на 100 дол.

Екстренні телефони – швидка допомога-(Пунта-Кана) – 5521506, (Пуерто-Плата) – 5862342, міліція в Пунта-Кана – 5521048, в Пуерто-Плата – 5862331.

Транспорт – в місцевих таксі лічильників немає,а є тільки тариф між конкретними точками.Торгуватись немає сенсу.Таксі можна викликати з рецепції готелю.Можна взяти машину напрокат,це достатньо легко,але досить дорого.

Безпека – не варто пити воду з крана.Не слід обмінювати гроші на вулиці чи на ринку-шахрайство  з валютою складає половину всіх злочинів в країні.

Клімат – вологий субтропічний.Сезон дощів тягнеться з травня по вересень.Вони бувають досить часто, але короткими зливами. Також можливі короткочасні зливи в листопаді та грудні. В інших періодах дуже суха тепла погода. Найвища температура тут в серпні. Середня денна температура коливається від +25 зимою та +33 літом. Приливи і відливи незначні.

Гроші – іноземну валюту можна обміняти в аеропорту,в готелях або в банках.Зворотній обмін валют можливий при наявності довідки про обмін валюти в банках, і як правило обмінюють ьне більше 30% від попередньої суми.В столиці та курортних містах можна розраховуватися кредитними картками.В внутрішніх районах країни розплатитися картками майже неможливо.деякі банки приймають до оплати тревел чеки.

Шопінг – з країни можна вивозити різноманітні вироби з дерева,кості, кераміки,шкіри,а також сигарети,каву і ром.Один з найпопулярніших сувенірів для європейців-красиві полотна в стилі «гаїтянський наїв» ( їх можна придбати на пляжі та на ринках).


Переглянути більшу мапу

© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії