тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Заявка на бронювання

Необхідні документи


Рекламний тур Чорногорія+Албанія 13.04


Раннє бронювання до -20%


Спецпропозиція IBEROSTAR:

На авіатури.
На автобусні тури.
На власний доїзд.

Автобус зі Львова. Раннє бронювання 2019

з 26.05.19 до 02.10.19
з 29.05.19 до 05.10.19

Екскурсійні тури

Травневі свята в Чорногорії 26.04
Супер Балканський Експрес 27.05
Балканський Експрес (11 днів)
Балканський Експрес (12 днів)

Авіачартер зі Львова. Раннє бронювання


Хіти продажу сезону


Чорногорія

Екскурсії
Корисна інформація

Курорти та готелі

Будва
Бечічі
Рафаіловічі
Святий Стефан
Тіват
Пржно
Петровац
Сутоморе
Герцег Нові
Котор
Ульцинь
Бар
Ігало


Untitled Document

Відповідальні менеджери


Віра Подольська

SKYPE: vira_meest-tour
vira@meest-tour.com.ua


Марія Котяш

SKYPE: marikakotiash
montenegro@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Травневі свята в Чорногорії
26.04.2019 - 05.05.2019 (10 днів)

Львів - Стрий - Мукачево - Будва (7 ночей) – Бєлград – Берегове - Львів

Транзитом через Румунію та Сербію

В програмі туру: відпочинок на Адріатичному морі в Чорногорії, святковий карнавал в Будві, історичний Бєлград, термальний курорт Закарпаття - Берегове 

Пятниця, 26.04.2019

07.00 збір групи на залізничному вокзалі м.Львів, 07.30 -відправлення. Можлива підсадка в м.Стрий та Мукачево. Проїзд територією Закарпаття, Румунії, нічний переїзд територією Сербії.

Субота
27.04.2019

Ранковий проїзд територією Чорногорію, де ми побачимо один з найбільших та найкрасивіших каньйонів Європи- каньйон річки Морача, в якому блакить неба зливається з річками, а гори полонитимуть своєю красою та величчю! Це варто побачити! Прибуття в Будву в обідній час, поселення на віллу. Вільний час.

Неділя
28.04.2019

Вільний день. Святкування Великодня.

Понеділок 29.04.2019

Вільний день.
В світлий день Христового Воскресіння рекомендуємо екскурсію в монастир Острог (15є)
Монастир Острог — діючий православний монастир, який розташований у горах на висоті 900 м над рівнем моря. Його було засновано у XVII ст. Св. Василієм Острозьким — одним з найшанованіших святих чорногорського народу.
Острог складається з двох частин — Верхнього та Нижнього монастирів. У Верхньому монастирі розташовані дві печерні церкви, в одній з них, у цекві Введення у Храм Пресвятої Богородиці, зберігаються нетлінні мощі засновника монастиря Св. Василія. Саме тут уже протягом багатьох століть відбуваються чудеса зцілень та оздоровлень.  У Нижньому монастирі знаходяться келії монахів, церква Св. Трійці та господарські приміщення.
Щоденно сотні людей з різних куточків світу різних християнських конфесій прагнуть потрапити до монастиря Острог, щоб вшанувати великого чорногорського святителя.

Вівторок 30.04.2019

Вільний день
Рекомендуємо екскурсія в Албанію (35є)
Довгі роки Албанія була ізольованою від світу державою. Сьогодні ця країна гостинно відкриває двері для туристів з усіх куточків світу, щоб показати надзвичайні природні скарби та культурну спадщину, набуту протягом багатьох тисячоліть.
Першим зустрічає гостей місто Шкодер, яке розташоване на березі Скадарського озера. Це одне з найстаріших міст країни, історія якого розпочинається у IV ст. до н. е. Візитною карточкою Шкодера є старовинна фортеця Розафа.
Екскурсія продовжується у столиці Албанії — Тірані. Місто було засноване у 1614 р. османським генералом Сулейманом Пашою Барджині. Сьогодні Тірана є не тільки адміністративним центром країни, але й осередком албанського мистецтва, культури та релігії. Визначними архітектурними пам'ятками Тирани є ансамбль площі Скендербега, мечеть Ефем Бея, вежа з годинником.
Повернення в м.Будва. Ночівля

Середа 01.05.2019

Вільний день.
Рекомендуємо екскурсію “Серце Чорногорії” - Цетінє+Ловчен (20є)
Цетінє – колишня резиденції владик і правителів Чорногорії, батьківщина першої друкованої книги південних слов'ян, місто музеїв та унікальних пам'ятників.
Цетінє  було засноване у 1482 році князем Іваном Црноєвічем і відтоді є осередком чорногорської культури і колискою непереможної сили народу у боротьбі проти загарбників.
Цетіньський монастир — духовна реліквія Чорнгорії, яку щорічно відвідують тисячі паломників. У монастирській церкві Різдва Пресвятої Богородиці зберігаються мощі Св. Петра Цетіньського — митрополита і правителя Чорногорії, частина Животворного Хреста Господнього і нетлінна правиця Івана Хрестителя.
Ловчен — гірський масив, який для захисту унікальної природи, історичної, культурної та архітектурної спадщини у 1952 було проголошено Національним парком. Розташований Ловчен на південному заході Чорногорії, на кордоні двох кліматів, морського і гірського, і, відповідно, є під пливом обох. Саме завдяки цьому, тут росте 1.158 видів рослин, деякі з яких зустрічаються виключно на даній території. Площа Національного парку 62,2 км².
Найбільший і найважливіший монумент Національного парку — Мавзолей Петра ІІ Петровіча Нєгоша — чорногорського владики, державного діяча, реформатора і найвидатнішого поета чорногорської літератури. Мавзолей було збудовано на початку 70-х років ХХ ст. на вершині Єзерскі Врх (1.657 м). Поруч із мавзолеєм знаходиться оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити майже всю Чорногорію, Адріатичне море, Скадарське озеро, гори сусідньої Хорватії, Боснії і Герцеговини, Сербії та Албанії.

Четвер 02.05.2019

Вільний день.
Рекомендуємо екскурсія в м.Дубровнік, Хорватія (30є)
Дубровник — місто у південній частині Хорватії, на узбережжі Адріатичного моря, відомий міжнародний курорт і великий морський порт. Це місто має багату історію, століттями Дубровник існував як окрема держава, що була здатна протистояти Венеціанській республіці.
До наших часів тут збереглася приголомшива архітектурна спадщина, яка гармонює із красою навколишньої природи. Саме тому Дубровник справедливо називають “Перлиною Адріатики”.
Старе місто, яке розташоване в межах масивної оборонної стіни, набуло свого вигляду в XVII ст. і являє собою яскравий взірець класичного середньовічного середземноморського міста. Центральна вулиця міста називається Страдун, це улюблене місце прогулянок туристів і жителів міста. Поруч розташовані славетні пам'ятки архітектури Дубровника: Князівський палац, Францисканський і Домініканський монастирі, Кафедральний собор Вознесіння Діви Марії, площа Ложа
Переїзд до стлоиці Центральної Далмації - м.Спліт, за бажанням екскурсія по місту.
Поселення в готель. Ночівля.

П'ятниця 03.05.2019

 

Вільний день.
Рекомендуємо екскурсія на Скадарське озеро (30є)
Подорож до найбільшого озера на Балканському півострові, яке є природнім європейським заповідником для більш ніж 250 видів птахів. В озері мешкає 45 видів риб. Протягом подорожі на кораблику увагу відвідувачів пригортають середньовічні монастирі і церкви, старовинні фортеці і мости, мальовничі рибальські села і, звичайно, унікальна природа.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

Субота 04.05.2019

Зранку виїзд з Чорногорії, проїзд територією Чорногорії. Ввечері для бажаючих екскурсія вечірнім Бєлградом (10є). Белград - столиця Сербії і одне з найстародавніших міст Європи, яке розташоване на берегах двох річок, Сави і Дунаю. Поєднання східної та західної культур яскраво відобразилось в архітектурі Белграду. Серед історичних пам'яток варто побачити парк Калемегдан із Белградською фортецею, Собор Св. Сави, чотири королівські палаци, центральну пішохідну вулицю Князя Михайла.
Нічний переїзд територією Румунії.

Неділя

05.05.2019

Зранку, для бажаючих - відвідування термальних купалень “Жайворонк” в м.Берегово. Весь секрет у тому, що вода, якою наповнюються купальні, йде прямо зі свердловини глибиною 1150м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. і всі мають можливість відчути на собі цілющу силу, якою володіє вода з джерела. Оздоровлення термальною водою буде корисно тим, хто не з чуток знайомий з ожирінням, цукровим діабетом, подагрою, гайморитом, бронхіальною астмою. Властивості води з термального джерела чудотворні – зміцнення імунітету і повне відновлення організму вам забезпечені!
(вартість 1 год 180 грн, 2 год 200 грн, 2,5 год 220 грн. Дітям та пенсіонерам знижки)
Прибуття до Львова на залізничний вокзал до 21 год.

ВАЖЛИВО: фірма залишає за собою право вносити зміни в програму туру.
Екскурсії відбуваються при мінімальній кількості 10-15ос.
 

Вартість туру

Тур без харчування

Тур з сніданками

Тур з сніданками+вечері

Дор.

190є

215є

260є

Дит. 2-12р.

180є

205є

250є

Доплата за 1-місне розміщення

60є

Доплата за місце в автобусі
(перші три ряди)

10є

У вартість включено:
- проїзд автобусом згідно маршруту;
- супровід керівника групи;
- проживання 7 ночей, приватна вілла 3*, м.Будва (vila Marko, vila Belic, vila Prestige, vila Ksenija Duletic, vila Gigovic та інші).
Віллу для проживання визначає Міст-Тур.
- вказане харчування;
- курортний збір

Додатково оплачується:
- факультативні екскурсії,
- вхідні квитки,
- страхування

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partners2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hot2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/minimal2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 18.02.2019
           1€=31,88 грн.
           1$=28,45 грн.

  


© 2019, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії