тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

ТІРОЛЬ

Untitled Document

Відповідальні менеджери:


Юлія Ольхович

SKYPE: yulia.olkhovych
tour3@meest-tour.com.ua

Наталія Онищук-Горліцина
SKYPE: nataly.on
on@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Земля Тіроль
Федеральна земля Тіроль, яку часто називають «серцем Альп », славиться не тільки своїми чудовими, приголомшуючими за красою горами і долинами, а й п'ятьма льодовиками з підйомниками і канатними дорогами, і це при тому , що в усій Австрії тільки вісім льодовиків.

Столицею Тіролю є місто Інсбрук (населення близько 130 000 осіб), яке знаходиться в центрі землі і вважається воротами в гірські курорти Тіроля: передмістя Інсбрука Іглс , Кітцбюель , Кірхберг , Майрхофен , Зеефельд, Нойштіфт , Зельден , Ішгль , Ст. Антон та інші.

Тіроль - це колиска гірськолижного спорту.  Недарма кажуть: тіролець народжується з лижами на ногах ... І що цікаво : перші карвінгові лижі , що завоювали ринки всього світу, були виготовлені фірмою « Кнайсл » в Тіролі. Зрозуміло , що майстерність не падає з неба, тому майже в 180 тірольських гірськолижних школах навчають різним видам гірськолижного спорту як новачків, так і просунутих гірськолижників, які вдосконалюють свою техніку катання. А вдосконалювати її є де: в 119 лижних районах Тіролю на 3 500 км доглянутих трас , на які доставлять близько 1 200 різних підйомників , шанувальники гірськолижного спорту випробують справжню радість і захоплення. Для тих, кому більше до душі катання на рівнинних лижах, підготовлені 4600 км лижні . А на санні вечірки запрошують більше 200 санних трас, частина з яких освітлюється у вечірній час. Для сноубордистів створені в 32 гірськолижних регіонах Тіролю фанпарки з трамплінами , хаф - і квотер - пайп і іншими перешкодами різного ступеня складності. Сьогодні без усього цього більше не можна уявити собі зимовий спорт в Альпах.

До типово зимових видів відпочинку відносяться також керлінг, катання на санях, запряжених кіньми. Все більш популярними стають зимові походи і походи в снігоступах. Тут, у самому центрі Альп, роблять ставку на лижі, сніг, гостинність, отримання задоволень і яскраве дійство змагань. А незрівнянні тірольські традиції та гостинність являють собою відрив від повсякденності і запам'ятовуються надовго.

Ну а якщо Ви не хочете залежати від пори року і кататися на лижах тоді, коли виникає бажання, а не коли на календарі зима, то вирушайте в Тіроль, де на п'яти тірольських льодовиках: Штубай, Каунерталь, Зельден, Пітцталь, Хинтертукс Вас чекають круті спуски і взимку і влітку. Лижне катання на висоті 3 000 м - цілий рік! Що може бути прекрасніше? ! У літній день можна піднятися на льодовик , щоб насолодитися спочатку сонячною ванною , а потім відмінним спуском по фірну . Діставшись ж до долини , треба просто змінити лижний костюм на купальник . Навряд чи відпустка може бути більш різноманітнішою. Крім того, влітку приємним доповненням до лиж є походи в гори і заняття альпінізмом.Тому саме гірськолижний спорт і туризм відіграють особливу роль у культурному та економічному житті Тіролю.www.tirol.at

 

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 03.04.2020
           1€=31,26 грн.
           1$=28,78 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії