Яремче
Популярний туристичний центр, розташований на березі річки Прут в лісистих Карпатах. Традиційне  карпатське містечко з живописною архітектурою. Всі будівлі мають у своїй архітектурі карпатські елементи і чудово доповнюють неповторні гірські краєвиди. Атракцією міста є водоспад Пробій і двадцятиметровий міст над ним. Поряд розташований відомий сувенірний базар, де можна придбати вироби місцевих майстрів. Хочете спробувати страви місцевої кухні? Наприклад, юшку з грибами чи форель у сметані або бануш з грибами? Тоді Вам обов’язково потрібно завітати у місцеві ресторани: „Гуцульщину”, „Гражду”, „Зелений гай”, „Колибу”. На території міста і його околицях розміщені численні туристичні бази, санаторії, профілакторії, будинки відпочинку, табори відпочинку для дітей, мотелі, приватні пансіонати. 

Взимку Ви можете скористатися місцерозташуванням Яремчі  та вибрати для себе оптимальне місце для катання на лижах або на санках: як у самому містечку на двухсотметровому підйомнику (карта схилу ТУТ), так і на витягах найближчих курортів – 
Буковель 32 км, Ворохта 35 км, Яблуниця 35 км, Драгобрат 50 км.

Весна в Карпатах

Готель

Вартість на особу на добу

У вартість включено

ЯРЕМЧЕ

Романтик СПА- готель

Від 2200 грн.

Проживання, харчування-все включено, користування СПА зоною (басейни та сауни)

Vita Park Станіславський

Від 690 грн.

Проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка

Карпатські Зорі

Від 550 грн.

Проживання, дитяча кімната, оглядовий майданчик, відпочинкова зона, камера схову, Wi-Fi, парковка, відвідування сауни, басейну, та ванни-джакузі.

Едельвейс

Від 550 грн.

Проживання, користування спортивними майданчиками


Переглянути більшу мапу


© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії